Doğum Günü ve Baby Shower Organizasyonu Firmaları Fiyatları

Başlangıç Paketi
3500 ₺
Her Şey Dahil Paket
12500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Düğün Videosu

Süslemeler & Ekstralar

  • Nikah şekeri

İmkanlar

Catering
Davetiye
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Havai fişek şovu
Tente çadır kiralama
Mekan giydirme
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Fide / çIçek

Alen Ajans Organizasyon Hakkında

Çankaya konumunda hizmet sunan Alen Ajans Organizasyon ,1997 yılından beri çiftlerin hayatına dokunuyor. Kaliteli ve profesyonel hizmetiyle öne çıkan firma, doğum günü ve baby shower organizasyonu hazırlığında farklı tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Fiyatları ise 3500 TL’den başlıyor.

Hizmetleri

Birbirinden farklı doğum günü ve baby shower konseptini beğeniye sunan Alen Ajans, sunduğu fikirlerle ilgi çekiyor.

Öne çıkan çizgi film kahramanlarını tasarımlarında işleyen firma, bütünlüğü korumak adına masa ve sandalye teminini ve mekan süslemesini konsepte uygun seçiyor. Doğum günü ve baby shower organizasyonlarında daha çok renkleri ön plana çıkaran firma mavi veya pembenin baskınlığını mekan geneline yansıtıyor.

Balonlar, tabaklar, peçeteler, bardaklar, bannerlar, kürdanlar, kübik kaseler ve mumları tasarımlarında kullanan firma beğeni topluyor.

Alen Ajans Doğum Günü ve Baby Shower Organizasyonu Fiyatları

Alen Ajans Organizasyon farklı bakış açılarının tek bir noktada buluşmasını sağlayan tasarımlara imza atan profesyonel bir ekip olarak hizmet veriyor. Paket sistemle çalışma yapan ekip birbirinden farklı alternatifleri tek başlık altında toplayabiliyor. Firmanın başlangıç paket fiyatı 3500 TL, her şey dahil paket fiyatı ise 12500 TL olabiliyor.

Firmanın sağladığı tüm imkanlar ve fiyatları öğrenmek için ücretsiz teklif formunu doldurabilirsiniz.

Olanakları

Baby shower ve doğum günü organizasyonu ile dikkat çeken Alen Ajans, birçok organizasyonun yol göstericisi oluyor. Düğün organizasyonu, mezuniyet ve balo, sünnet, kına gecesi, nişan, evlilik teklifi ve açılış gibi etkinlikler için profesyonel hizmet sunuyor.

Alan araştırması yaparak çalışmalarını başlatan firma, müşteriyle fikir ortaklığı sonucunda çalışmalara başlıyor. Catering hizmeti de sunan firmada garson, aşçı, bulaşıkçı ve servis elemanı gibi alternatifler de bulunuyor.

Mekan giydirme, havai fişek şov, fide, çiçek hediyeliği, tende çadır kiralama gibi hizmetleri tercihler arasına ekliyor.Firma, alışılagelmişin dışında bir organizasyonun kapılarını aralarken hizmetlerini profesyonellik çerçevesinde gerçekleştiriyor.

Video ve fotoğraf hizmetiyle cıvıl cıvıl renkleri, kahkahaları ve hayranlık uyandıran tasarımları kayda alan firma anlamlı anılarınızın olmasını sağlıyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Alen Ajans Organizasyon, Ankara Çankaya konumunda hizmet sunuyor. Toplu taşıma veya özel araçla ulaşmanın oldukça kolay olduğu firmada vale hizmeti de ön plana çıkıyor. Özel araçla gidecekler için açık adres şu şekildedir:

Korkutreis Mahallesi, Cihan Sokak, Mehtap Apartmanı Sıhhiye – Çankaya / Ankara.

Sorular

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Demo masa, konsept, tema geliştirme, şehir dışında hizmet mevcuttur.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Araç kiralama, barkovizyon, catering, çiçek, davetiye, dj, fotoğraf ve video, havai fişek, ışık ve ses ekipmanları, kapalı çadır, kına gecesi, masa / sandalye temini, mekan giydirme, nikah şekeri, pasta, sanatçı, servis ve hizmet elemanı, süsleme gibi hizmetler bulunur.

Alen Ajans Organizasyon organizasyon fiyatları ne kadar?

Alen Ajans Organizasyon organizasyon fiyatları Alen Ajans Organizasyon organizasyon fiyatları Alen Ajans Organizasyon organizasyon fiyatları ise 3500 - 12500 TL arasında değişmektedir.

Alen Ajans Organizasyon Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Alen Ajans Organizasyon

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    catering anlaşması harikaydı çok lezzetliydi. ayarladıkları müzik grubu da çok başarılıydı.

  2. Puan

    en yakın arkadaşımın baby shower organizasyonu için birlikte çalıştık ve çok memnun kaldık

  3. Puan

    Kız arkadaşımın doğum günü için Alen ajans ekibiyle anlaştık. Titiz ve özvereli çalışmalarıyla her detaya hayran bırakan firma sürpriz sonunda kocaman gülümsememizi sağladı. Ekip, organizasyon sorumlusu o kadar ilgiliydi ki… Ben sadece zevklerimizden bahsettim… Geri kalan her şeyle onlar ilgilendi, harika bir sürpriz oldu.

Yorum yaz