Ankara Düğün Organizasyonu Firmaları Fiyatları

Başlangıç Paketi
3500 ₺
Her Şey Dahil Paket
12500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Düğün Videosu

Süslemeler & Ekstralar

  • Nikah şekeri

İmkanlar

Barkovizyon
Catering
Davetiye
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Havai fişek şovu
Tente çadır kiralama
Mekan giydirme
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Nikah şekeri ve hediyelik sepeti
Fide / çIçek

Alen Ajans Organizasyon Hakkında

Ankara Çankaya konumunda hizmet sunan Alen Ajans Organizasyon 1997 yılından bu yana kaliteli hizmetiyle adından söz ettiriyor. Profesyonel ekibiyle kurum ve kuruluşlara hizmet sunan firma düğün organizasyonu kategorisinde öne çıkıyor. Firmanın düğün organizasyonu fiyatları 3500 TL’den başlıyor. Hizmet içerikleri hakkında detaylı bilgi için DüğünBuketi danışma hattını arayabilirsiniz.

Hizmetleri

Düğün organizasyonlarında öne çıkan Alen Ajans, sunduğu hizmetlerle beğeni topluyor.

Kişiye özgü konsept seçeneklerini ön plana çıkaran firma renk, konsept, dizayn seçimi konusunda rehber oluyor. Gelin yolu süsleme, canlı çiçek, şamdan, supla gibi dekorasyon malzemelerini tasarımlarında kullanan ekip son derece şık bir görünüm elde ediyor.

Masa sandalye temini, mekan süsleme, DJ – sanatçı temini, ses sistemi gibi hizmetleri sunan firma animasyon hizmetiyle de dikkat çekiyor. Catering hizmetine ek sunduğu aşçı, bulaşıkçı, garson gibi alternatiflerle bütünlüğü sağlayan ekip kusursuz organizasyonlara imza atıyor.

Alen Ajans Düğün Organizasyonu Fiyatları

Alen Ajans Organizasyon ilgi çeken konsept tasarımlarıyla milyonlarca farklı bakış açısının temsilcisi oluyor. Paket sistemle çalışan firma, başlangıç ve her şey dahil paket seçenekleriyle dikkat çekiyor. Başlangıç fiyatları 3500 TL olarak belirlenen firmanın her şey dahil fiyatları ise 12500 TL olarak belirleniyor.

Olanakları

Düğün organizasyonu konseptiyle çıkış yapan Alen Ajans Organizasyon hizmetleriyle birçok etkinliğe imza atıyor.  Firma kına, nişan, doğum günü ve baby shower, mezuniyet ve balo, sünnet, açılış ve evlilik teklifi gibi etkinliklere rehber oluyor.

Nikah şekeri, hediyelik, fide, çiçek, düğün pastası ve havai fişek şovu ile ön plana çıkan firma sunduğu alternatiflerle hoşnutluk uyandırıyor.

Menajerlik hizmeti de sunan firma ekibine sağladığı eğitimlerle profesyonel hizmeti garantiliyor. Firma hizmetlerinde birinci öncelik, alan keşfi olarak belirleniyor. Müşteri ile beyin fırtınası yaparak aldığı kararları hayata geçiren ekip aksiliklerin önüne geçiyor.

Barkovizyon, tende çadır kiralama, bando, mehter gibi alternatiflerini geniş hizmet yelpazesine ekleyen firma fotoğraf ve video hizmetiyle de beğeni topluyor.

Nerededir?

Alen Ajans, Ankara Çankaya konumunda yer alıyor. Firmaya toplu taşıma veya özel araçla ulaşım sağlanıyor. Vale hizmetini de seçenekler arasına ekleyen firmanın açık adresi şöyledir:

Korkutreis Mahallesi, Cihan Sokak, Mehtap Apartmanı Sıhhiye – Çankaya / Ankara.

Sorular

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Demo masa, konsept, tema geliştirme, şehir dışında hizmet mevcuttur.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Araç kiralama, barkovizyon, catering, çiçek, davetiye, dj, fotoğraf ve video, havai fişek, ışık ve ses ekipmanları, kapalı çadır, kına gecesi, masa / sandalye temini, mekan giydirme, nikah şekeri, pasta, sanatçı, servis ve hizmet elemanı, süsleme gibi hizmetler bulunur.

Alen Ajans Organizasyon organizasyon fiyatları ne kadar?

Alen Ajans Organizasyon organizasyon fiyatları Alen Ajans Organizasyon organizasyon fiyatları Alen Ajans Organizasyon organizasyon fiyatları ise 3500 - 12500 TL arasında değişmektedir.

Alen Ajans Organizasyon Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Alen Ajans Organizasyon

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Ankarada düğün organizasyonları için benzeri olmayan bir firma ve ekip işlerinde son derece başarılılar tüm çiftlerin ilk tercihi olmalı!

  2. Puan

    Düğün organizasyonlarının vazgeçilmez firması diyebilirim. Çok profesyoneller.

  3. Puan

    Yemekli düğünümüzün tasarımı için Alen Ajans Organizasyon ile anlaşma kararı aldık, açıkçası en başta bir organizasyon şirketiyle çalışma konusunda şüphelerim vardı ama alen ajans ekibi tüm ön yargılarımı yıktı… Ekip o kadar sistemli ve titiz çalışıyor ki her isteğimize çözüm odaklı yaklaştılar. Yemekler ve pastanın tadı herkes tarafından çok beğenildi… Müzik, sürprizler her şey harikaydı…

Yorum yaz