İzmir Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları Fiyatları

Başlangıç Paketi
7500 ₺
Her Şey Dahil Paket
12500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Düğün Videosu

İmkanlar

Dj ve müzik grubu temini
Sahne sistemleri, ses ve ışık

Alaturka Band Music Organization Hakkında

İzmir ilinin Bornova ilçesinde bulunan Alaturka Band Music Organization kulaklarınızın pasını silmeye geliyor. Yetenekli sanatçıları ile adeta bir müzik şöleni yaşatıyor. Başlangıç paket fiyatları 7.500 TL’den başlayan düğün orkestrası, kesintisiz bir müzik ziyafeti ile düğün gününüzde sizinle oluyor.

Genel Özellikler

Alaturka Band, Bornova merkezli bir organizasyon şirketi olsa da şehir dışında da hizmet verilebiliyor. İstenilen şehre gelip dinleyicilere müzik ziyafeti yaşatıyor. Yapacağınız organizasyondan yaklaşık 1 ay öncesinden haber vermeniz gerekiyor.

Gerek hazırlık yapmaları için gerekse repertuvarın belirlenmesi için davet gününden belirli bir süre önce haber verilmesi gerekiyor. Düğün veya farklı organizasyonlarını unutulmaz kılmak isteyen herkes Alaturka Band Music Organization firmasını tercih ediyor.

Oldukça profesyonel bir ekip sizlere hizmet veriyor. Grubun içinde baştan sona yetenekli sanatçılar yer alıyor. Grup, istek şarkıları ya da kendi repertuvarlarında bulunan şarkıları canlı olarak söylüyor.

Sunulan Hizmetler

Alaturka Band ekibi her davete özel olarak planlama yapıyor. Sahne sistemleri, ses ve ışık hizmeti veriliyor. Çaldıkları müzik aletleri onlara ait oluyor. Her şey özenle planlanıyor. Günlerce çalışma yapılıyor ve davetlilerin karşısına çıkarak harikalar yaratılıyor.

Ses düzeni, sahne, ışık, ön ışık ve ulaşım her şey dahil paketin içinde yer alıyor. İster düğünde, ister kına gecesinde, ister toplantılarda, istenilen her türlü organizasyonda sahne alınıyor. Çiftler düğün danslarını yaparlarken sahneden romantik şarkılar çalınıyor.

Kına gecelerinde herkesi eğlendirecek bir çalma listesi hazırlanıyor. Toplantı ve açılışlarda resmiyete dayalı organizasyonlarda da müzik yapılabiliyor.

Alaturka Band Music Organization Düğün Orkestrası Fiyatları

İki tür paket bulunuyor. Birinci paket başlangıç paketi ve fiyatı ise 7.500 TL olarak belirleniyor. Her şey dahil paketin fiyatları ise 12.500 TL olarak karşınıza çıkıyor.

Firma ile özel günlerinizde çalışmak, ekip hakkında detaylı bilgiye ulaşmak ve ücretsiz fiyat teklifi almak için DüğünBuketi.com danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Adres Bilgisi

Alaturka Band organizasyon firmasına ulaşmak şehir merkezinde olması sayesinde oldukça kolay. Bornova'da bulunan ekip, sizin istediğiniz ve davetinizi gerçekleştireceğiniz mekana da gelebiliyor. Şehir dışında olsanız dahi özel günlerinizde sahne alıyor.

Adres: Ergene, 463. Sk. No:3, Bornova / İzmir.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Şehir dışında hizmet verilebiliyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

10/15 gün önceden iletişime geçilmeli.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Ses düzeni sahne ışık (önışık) ulaşım içindedir.

Alaturka Band Music Organization düğün fiyatları ne kadar?

Alaturka Band Music Organization düğün fiyatları Alaturka Band Music Organization düğün fiyatları Alaturka Band Music Organization organizasyon fiyatları ise 7500 - 12500 TL arasında değişmektedir.

Alaturka Band Music Organization Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Alaturka Band Music Organization

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Sahnede çok başarılı bir ekip, dinlemeye doyamıyorsunuz. Düğün organizasyonu için anlaşılabilir.

  2. Puan

    Sesleri, sahne performansları, enerjileri tek kelimeyle harika!

Yorum yaz