Aladağ Restaurant

1995 yılında Avcılarda sosyal tesisler adı altında faaliyet göstermeye başlayıp 2004 yılından beri Aladağ Restaurant olarak hizmet veriyor ve yıllar geçtikçe menülerimize yenilik damaklarınıza daha da lezzet katılıyoruz! Tasarım harikası düğününüzden önce veya sonra sevdiklerinizle oluşturacağınız kalabalık davet masalarını sizler için zevkle tasarlayacak ve sektörün en önde gele aşçılarından oluşan ekibimizin ellerinden çıkan en güzel tabakları sizlere mutluluk içerisinde servis edeceğiz.

Sektöre girdiğimiz günden beri edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimi çerçevesinde hijyen kurallarına uygun bir mutfaktan leziz kokularımız yükseliyor. Servis ve yemek alanında oldukça eğitimli ekibimiz koordineli çalışıp hiçbir siparişinizi aksatmayacak. Kalabalık davetleriniz için sipariş alarak hizmet veren Aladağ Restaurant hizmet, güler yüz ve kalite üçlüsünde zirveyi elden bırakmadan karşınızda olmaya devam edecek!

Aladağ Restaurant’ta Kaç Kişilik Hizmet Verilmektedir?

En güzel menüleri masalarınıza misafir eden Aladağ Restaurant 550 metre kare üzerine kurulan geniş arazisinde hizmet kapasitesi olarak;

 • İç salon kapasitesi: 230 kişi
 • Deniz manzaralı teras salon: 150 kişi
 • Yan bahçe et ve mangal salonu: 150 kişiliktir

3 salona ayrılan konuk kapasitesi sizlere farklı alanlarımız arasında tercih yapma hakkı sunacak. Yazın manzaramızın eşsiz mavisinde dost sohbetlerini ederken diğer yandan et ve tavuk menülerimizin en güzelini tabaklarınızda ağırlayacaksınız.

Menü içeriklerimiz sizin istekleriniz doğrultusunda seçilen ana yemek ve başlangıçlardan oluşturulacak. Başlangıçta en güzel çorbalar ve Aladağ ailesine özel soslarla masamız sizlere ‘hoş geldiniz!’ diyecek. Sonrasında çeşitli ara sıcaklardan oluşan tabaklarımız servis edildiğinde çeşit fazlalılığı arasındaki yemeklerin renk uyumu önce gönlünüzü sonrasında damaklarınızı mest edecek. Ana yemekse baştan beri merak edilen ve gelmesi için dört gözle beklediğiniz zarafetiyle et/ tavuk olarak seçim yapacağınız şekilde masanızda yerini olarak. Çok çeşitli ana yemek listesine sahip olduğumuz için alakart olarak hizmet verilen Aladağ ailesine rezervasyon yaptıracağınız zaman menülerimizden ana yemek seçimi yapmanız tüm yemekleri görme açısından yararlı olacaktır. Yemekli davet şeklindeki organizasyonlarınızı gerçekleştirmek içinde masalar konuk sayınıza göre özel olarak düzenlenecek. Masa düzeniyse eksiksiz ve olması gerektiği gibi yapılacak.

Aladağ Restaurant Nerede Yer Alır? Aladağ Restaurant’a Nasıl Ulaşabilirsiniz?

İstanbul’un Avcılar bölgesinde bulunan restoranımıza özel aracınızla ulaşmak için Avrupa otoyolu ve E80 karayolunu kullanmanız genel bir güzergâh hattı olacaktır. Asya yakasından gelecek konuklarımız da bu yolu kullanabilecek imkana sahip olacaktır. Toplu taşımayla ulaşmak isterseniz de Zincirlikuyu’dan 34AS, 34BZ ve 34G numaralı otobüslerden herhangi birini kullanarak tek vasıtada ulaşabileceksiniz. Zeytinburnu tarafından da 34C ve 34G numaralı otobüsler ulaşımınızı oldukça kolaylaştıracaktır. Damaklarınızı şenlendirmek için çıktığımız lezzet yolculuğunda gururla söyleyebiliriz ki bugün davet ve özel toplantı yemekleri konusunda zirvedeyiz. Sizlerin de zirvede olmasını istediğimiz için Aladağ Restaurant’ta bekliyor olacağız!

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  biz deniz manzaralı kısımda nişan yaptık çokta güzel oldu çokta iyi oldu tamammı :):):):))

 2. Puan

  Şirketimizin motivasyon davetini burada verdik. Çok iyi hizmet aldık. İyice deşarj olduk diyebilirim. Tüm ekibin eline sağlık.

 3. Puan

  Aladağ Restoranın açık alanında nikah yemeğimizi yaptık menüleri çok zengin ve yemekleri de çok lezzetli servis olarak hızlı ve sıcak olarak servis edildi garsonlar çok ilgili ve kibarlar çok beğendim

Yorum yaz