Alaçatı Port Kapari Otel

Kendine özgü konsepti, standart, delüxe, junıor suıte ya da aileler için suite odaları bulunan Alaçatı Port Kapari Otel'de balayınızın tadını çıkarın. Şık ve rahat detaylarda, her imkânın sunulduğu ''Special Category'' belgeli bir otel. Alaçatı Port Kapari Otel, sörf merkezinin kıyısında, denizi ve tatlı esen rüzgârı eşliğinde otelimizin keyfini yaşayabilirsiniz. Balayınızda, havuza girmenin zevkine ve lezzetli yemeklerimizin tadına varacaksınız. Alaçatı Port Kapari en popüler mekanların ve eğlence mekanların yanı başında. Otantik mimarisi ve genişliğiyle otelimizde huzur buluyorsunuz. Düğün sonrası balayınızı huzur bir şekilde gerçekleştirme kendinizi özel hissetmek için Alaçatı Port Kapari Otel'e gelmelisiniz.

Kapari Otel Olarak Hizmetlerimiz Nelerdir?

Alaçatı Port Kapari Otel 250 kişiyi ağırlayabilir. Evlenecek çiftlerimize ölümsüz unutulmayan anlar yaşatmak için, Alaçatı Port Kapari Otel'de tecrübeli personeli ve özel menü alternatifleri ile masallar diyarında hissettiriyoruz. Her organizasyonda sunduğu farklı lezzetleri, serviste tecrübesi ve süper hizmet anlayışı gerektirdiğine inanan ve konuklarınızın memnuniyetini ön planda tutan Alaçatı Port Kapari Otel, siz misafirlerinize güzel bir organizasyon vaat ediyor. Kapari Otel, bütçenize uygun fiyat sunan kokteyl ve davet menüleri ile sizlere en iyi hizmeti sunuyor. Kapari Otel'de gelin ve damat için özenle hazırlanmış balayı suiti sizleri bekliyor. Balayı gecenizde özel şaraplarımızda ve meyve sepetlerimizden ikram ediyoruz. Wellnes Center’den ücretsiz faydalanabilirsiniz otelimizde. Bu kadar mı? Tabikî de hayır! Balayınızdan sabahında serpme kahvaltı servisi sunuyor Kapari Otel'i odanıza. Düğün pastalarımızı özenle hazırlıyoruz. Sizin tercihlerinize göre makara dekorasyonu, müzik ve fotoğraf hizmeti Kapari Otel’de. Albüm çekimleriniz için Kapari Otel'in eşsiz ve muazzam manzarasında fotoğraflarını çekiyoruz. Misafirlerinize uygun düğün gecesinde konaklama imkânı sunuyoruz! Her ayrıntıları sizler yerinen düşünen Alaçatı Port Kari'de unutulmaz anılar ve anlar yaşatıyoruz. Kapari Otel'de düğün gecesinde kendinizi prenses gibi hissedeceksiniz.

Alaçatı Port Kapari Otel Nerede? Kapari Otel'e Nasıl Gidilir?

Alaçatı Port Kapari İzmir'in Çeşme bölgesinde yer alıyor. Özel aracıyla gelecek konuklarımız için navigasyon adresimiz,8024 Sokak No:4 Alaçatı Marina Mevkii Çeşme / İZMİR. Ücretsiz otoparkımız ile siz ve misafirlerinize kolaylık sağlıyoruz. Mekânımıza ulaşım açısından net bir adres tarifini sizlere telefon aracılığıyla da verebilmekteyiz.

İzmir’den gelecek konuklarınızın Aliağa yönünde binip “Halkapınar” durağında inmesinin ardından Fahrettin Altay yönüne giden metroya binmeleri gerekir. Metroda ise en son durak olan Fahrettin Altay’da inerek Terminal yönünden çıkış yapılması gerekiyor. Sağ tarafta bulunan BP benzincinin hemen arkasında yer alan Üçkuyu otobüs terminalinden Alaçatı yönüne giden otobüs ve dolmuşlara binebilirler.

Hayallerinizi Alaçatı Port Kapari Otel'de Gerçekleştiriyoruz!

Alaçatı Port Kapari Otel, yerli ve dünya mutfağından çok özel lezzetler ve her türlü damak zevklerinize uygun menülerimiz ile misafirlerinize unutulmaz bir lezzet vaat ediyor. Kapari Otel'e gelmeden bir evlilik düşünmeyin. Alaçatı manzaramızda eşsiz güzelliyle 80 kişi kapasitesiyle romantik bir davet düşüyorsanız Yelken Restaurantımıza'da bekleriz.

Sırala

  1. Avatar
    Merve & Efe
    Puan

    Balayımızı bu büyüleyici otelde, çok büyük keyif ve huzurla gerçekleştirdik, eve dönmek bir hayli zor oldu, çok memnun kaldık…

Yorum yaz