Alaçatı Life Otel

Alaçatı Life Otel düğününüzü hem unutulmaz bir tatil hem de tadına doyamayacağınız bir neşe içerisinde gerçekleştirmenizi sağlayacak! Tatil dendiğinde akla ilk gelen beldelerden olan Alaçatı’nın, önde gelen otellerinden biri olmamızın en büyük sebebi siz sevgili konuklarımızı hem yazın ışıltılı renkleri arasında rahat ettirecek konaklama konforu sağlamamız hem de düğünlerinizi çok farklı bir ambiansta gerçekleştirip organizasyon ekibimizle tamamen sizin istediğiniz tasarımlarla adeta bir yaz gecesi rüyası tadında düğünler hazırlamamızdır.

Düğününüzden önce birkaç güm Alaçatı sokaklarında tatil yaparken kusursuz geceye hazırlanmak ruhunuzu dinlendirip aşkınızın tüm sokaklarda daha da kendi benliğini bulmasını sağlayacaktır. Şehrin yorgunluğu ve stresi altın perçinlenen sevdanız Alaçatı Life Otel ekibinin hazırlayacağı düğünle sonsuza kadar ‘evet!’ cevabının en görkemli hali olacak.

Alaçatı Life Otel’in Kapasite Bilgileri Nelerdir? Kaç Kişilik Hizmet Kapasitesiyle Alaçatı Life Otel Sizlere Hizmet Verebilir?

Alaçatı Life ailesi olarak 50-100 kişilik üzeri kapanabilen kır bahçesinde düğünlerinizi gerçekleştirecek ve yine aynı kapasitede konaklama için oda imkânı sunacağız. Otelimiz Alaçatı’nın tarihi Arnavut kaldırımlarına uygun taş yapısıyla bütünleşmiş mimaride tasarlandı. Otantik havayı sadece dış mimarimizde değil odalarımızda da uyguladık. Özel taş olarak tasarlanan yatak başlığı, kanepe takımı ve hazırlanma köşesiyle her ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz kıymetli bir dinlenme alanı hazırladık. Gelin ve damat odanızdaysa gül yapraklarıyla bezenmiş yatak, servis personelimizin özel oda ikramları hizmetinizde olacak.

Alaçatı Life Otel Düğününüzde Ne Gibi Hizmetler Sunar?

Öncelikle İzmir’in incisi olan Alaçatı coğrafyasında dünya evine girmek ve bir ömür sürecek mutluluğunuzu dostlarınızla sınırsız eğleneceğiniz bir gecede kutlamak için sizin fikirleriniz organizasyon ekibimiz tarafından oldukça önemsenecektir. Çünkü bizim en değerli sermayemiz sizin hayalleriniz ve Alaçatı Life da aşkın konuşulacağı gecede ne derseniz o olacak!

Konaklamalı butik bir düğün düzenleyecek sevgili çiftlerimiz kusursuz organizasyon ekibi, tasarım düğün pastası ve müzisyen ekibimiz karşılayacak. İsteğinize göre masa dekorasyonu ve özgün fikir önerileri, gelin yolu süslenmesi, özgün çizgilerle oluşturulan gelin masası gibi tüm hizmetlerle yanınızda olacağız. Konsept fikirlerinize göre her hizmetimizin içeriğinde değişikler de yapabileceksiniz.

Hizmetlerimize ayrı bir başlık olarak yemeklerimizi ve özel kahvaltılarımızı da eklemekte fayda var. Ege’nin en güzel otlarını yemeklerde bir araya getiren alanında uzman şeflerimiz yemekli davetlerinizde Ege lezzetleriyle en güzel kokteylleri birleştirerek masalarınızda yerini alacak.

Alaçatı Life Otel Nerede Yer Alır? Alaçatı Life Otel’e Nasıl Gelebilirsiniz?

Kıyı şeridinin parlayan yıldızı Alaçatı’da bulunan Alaçatı Life Otel’e toplu taşımayla kendi aracınızla yâda taksiyle ulaşabilirsiniz. Alaçatı Life Otel’e gelebilmek için öncelikle Alaçatı gişelerden dümdüz ilerlemeniz gerekiyor ki bu güzergâh sizi otelimize ulaştıracak. Yeni mecidiye mahallesinde bulunan Alaçatı Life Otel Kemalpaşa Caddesi no:77 Çeşme İzmir’de yer alıyor.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Alaçatı Life Otel, büyülü bir atmosfere sahip, kendimizi başka bir dünyada hissettik. Herşey gönlümüzce oldu, tüm hizmetler tam arzu ettiğimiz gibiydi ve çok etkilendik…

Yorum yaz