Alaçatı Le Trio Hotel

Açıldığı günden bu yana birçok düğün ve davete imza atan Alaçatı Le Trio Hotel; Çeşme’nin incisi Alaçatı’da eşi benzeri görülmemiş doğa-deniz-gökyüzü üçlüsü arasında şık düğünler düzenliyor. Butik davetler ve denizin mavisini içine çekeceğiniz tatil havasında bir düğün, en yakın dostlarınızla eğleneceğiniz partiler düzenlemek için en iyi imkânları Alaçatı Le Trio Hotel farkıyla yaşatacağız.

Konsept fikirlerinizi dinlemekten oldukça keyif alacak organizasyon ekibimiz düğün seremoninizi özgün şekilde hazırlayacak ve kır düğün alanınızı görkemli bir peri masalına çevirecek.

Kaç Kişilik Kapasiteyle Alaçatı Le Trio Hotel Sizlere Hizmet Verebilir?

400 kişilik davet salonu, 250 kişi açık hava kapasitesi ve 250 kişilik konaklama imkânıyla etkinlik alanımız yemyeşil çimenler üzerine kurulu apayrı bir dünyaya açılıyor. Taş ev mantığı ile oluşturulmuş otelimizde konaklama imkânınızın olması düğünlerinizde oldukça fayda sağlayacaktır. Hazırlıklarınız için makyöz ve gelinliğinizi odanıza getirip hazırlıklarınızı sürdürürken diğer yandan ekibimizin mekân dekorasyon oluşumunu takip edebileceksiniz.

Konuk odaları şık detaylar ve modern çizgilerle bezeli bir dekorasyon ile oluşturulacak. Dört dörtlük mobilya dekorasyonumuz odanın her alanını etkisi altına alırken Alaçatının mavi ve beyazı içine alan eşsiz manzarası hayatınızın yeni bir dönemine başlarken adeta tazelenmenizi sağlayacak.

Çok farklı konseptleri bir araya getirme isteğiniz ve planınıza karşılık hayallerinizi somutlaştırmaya can atan organizasyon ekibimiz hangi renk tül veya masalarda nasıl bir dekor oluşturmak isterseniz onu tasarlayacak. En büyük dekorun otel çevremizdeki yeşil üzerine dikilmiş çiçekler ve yaz ayının mis kokusu olduğunu düşünürseniz farklılık oluşturma konusunda asla zorlanmayacaksınız.

Alaçatı Le Trio Hotel'de Hangi Organizasyonlar Yapılabilir?

 • Düğün
 • Kına
 • Nişan
 • Özel davetler
 • Parti
 • Doğum günü
 • Açılışlar tarzı etkinliklerinize ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyacağız. Tüm etkinlikleriniz için modern orkestra ekibimiz caz, blues ve diğer dünya müziklerini gecenize taşıyacak. Otel alanımıza girdiğiniz andan itibaren doğru yelde olduğunuzu anlayacak ve kendinizi güler yüzlü personelimizin emin ellerine teslim edeceksiniz.

Alaçatı Le Trio Hotel Nerede Yer Alıyor? Alaçatı Le Trio Hotel'e Nasıl Gelebilirsiniz?

Türkiye’nin nadide şehirlerinden İzmir’de Çeşme’nin Alaçatı beldesinde yer alan otelimize hem tatil yapmak; Hem de mutluluklarınızı şehrin gürültüsünden uzak bir şekilde gerçekleştirmek için İzmir-Çeşme otoyolunu kullanmanız rahatça ulaşmanızı sağlayacaktır. Cumhuriyet Ormanı yakınlarında nefesinizi temizleyecek havaya toplu taşıma ile ulaşmak için İzmir-Çeşme otobüslerini kullanabilir veya Urla gibi çevre kıyı bölgelerinden küçük dolmuşlarla ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve davet ayrıntısı, oda rezervasyonları için Le Trio ailesine ulaşmanız bizleri çok mutlu edecek. Meltem rüzgarının mutluluğunu ve Çeşme yazının neşesini hissederek dünya evine girmek sizleri ve konuklarınıza eşsiz zaman dilimleri hediye edecek!

Sırala

 1. Avatar
  Sevim & Baran
  Puan

  Öncelikle menüsü, son derece zengin ve lezzetliydi, servis ve sunum son derece hızlıydı, hizmet anlayışı kusursuz. Harika bir otel hepinize öneririz.

Yorum yaz