Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi Fiyatları

Başlangıç Paketi
200 ₺
Her Şey Dahil Paket
300 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
250
Min
500
Max

Mekan Özellikleri

  • Yapay çIçek süsleme
  • Kolonsuz salon
  • Şehir dışında
  • Yüksek tavan

İmkanlar

Masa süsleme ve dekorasyon
Video ve fotoğraf çekimi
Jeneratör
Klima

Akyurt Evlendirme Dairesi

Ankara'nın Akyurt ilçesi, Esenboğa Havaalanı’na olan yakınlığı ile bilinmektedir. Bu bölgede yaşayan çiftlerin evlenmek için başvurduğu merkez ise Akyurt Evlendirme Dairesi. Şık bir nikah salonu sunan belediyenin nikah ücretleri de oldukça uygun. Sadece 200 TL’den başlayan nikah salonu kiralama fiyatları ve dahası yazımızda.

Sunulan Hizmetler

Oda nikahı ve salon nikahı opsiyonlarının bulunduğu Akyurt Belediyesi Nikah Dairesi’nde, kokteyl nikah davetleri dahi verilebilmekte. Geniş kapasitelere hitap eden, konumu ve otopark olanağı dolayısıyla en kolay ulaşım alternatifini beraberinde getiren bu nikah dairesi, yenilenen binasında hizmet vermekte. Mehmet Akif Ersoy Nikah Salonu olarak da bilinen bu mekan, daha ufak nikah davetleri için ideal.

Belediye Kültür Merkezi binasının içinde bulunan Akyurt Belediyesi Nikah Salonu ise, her çeşit organizasyona ev sahipliği yapacak büyüklükte. Akyurt’ta en güzel yemeli düğünler veya kokteyl davetler burada gerçekleşmekte. Konferans sisteminde olan bu salonda en güzel sahne - ses ve ışık sistemleri mevcut. Bunun haricinde, herhangi bir aksaklıkla karşılaşmanız durumunda, teknik ekipten yardım alabilirsiniz.

Akyurt Evlendirme Dairesi Nikah Salonu Kiralama Fiyatları

Akyurt Mehmet Akif Ersoy Nikah Salonu fiyatları oda nikahı kapsamında 200 TL.  Nikah salonunda hafta içi saatlerde düzenlenen törenli nikahlar 200 liraya gerçekleştirilmekte.

Aynı nikah törenini hafta sonu düzenlemek isterseniz 350 TL’ye bu mümkün. Ücretsiz Teklif Al butonuna tıklayarak sadece size özel fiyatlardan haberdar olabilirsiniz.

Nikah İşlemleri İçin Gerekli Evraklar

Nüfus cüzdanı, sağlık raporu ve güncel vesikalık fotoğraf edinmeniz gerekli. Bu belgeleri, Belediye Binası’nın içinde bulunan Evlendirme Memurluğu’na teslim edebilirsiniz.

Akyurt Evlendirme Dairesi ile nikah tarihi kararlaştırıldıktan sonra tek yapmanız gereken nikah şahitleri ile beraber salonda hazır ve nazır olmak.

Nerede?

Yazının başında belirttiğimiz gibi, belediye evlendirme memurluğu, belediye binasının içinde bulunuyor. Mehmet Akif Ersoy Nikah Salonu ise, Belediye Binası’nın hemen karşısında. Kültür Merkezi’nin içinde bulunan belediye düğün salonu ise, nikah salonuna yürüme mesafesinde.

İlçe merkezinde bulunan bu sosyal tesisler, ulaşım açısından oldukça kolay bir konumda. Çankırı Çevreyolu’na çok yakın olan evlendirme memurluğunun açık adresi ise şu şekilde: Beyazıt, 9 Mayıs 90 Cd. No: 34, 06750 Akyurt / Ankara.

Sorular

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 hafta öncesinde belediyeye gerekli belgeleri teslim edebilirsiniz.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Başlangıç paketi hafta içi salon kiralama ücretinden oluşuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Her şey dahil paket hafta sonu salon kiralama fiyatını kapsıyor.

Akyurt Evlendirme Dairesi organizasyon fiyatları ne kadar?

Akyurt Evlendirme Dairesi organizasyon fiyatları Akyurt Evlendirme Dairesi organizasyon fiyatları Akyurt Evlendirme Dairesi organizasyon fiyatları ise 200 - 300 TL arasında değişmektedir.

Akyurt Evlendirme Dairesi Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Akyurt Evlendirme Dairesi kapalı alan kapasitesi 250 - 500 kişiliktir,

Yorum yaz