Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
1500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Doğum çekimi
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Kuaförde çekim
Mezuniyet çekimi
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi
Trashday

Akyol Fotoğrafçılık Hakkında

İstanbul İli Üsküdar İlçesinde yer alan Akyol Fotoğrafçılık 1972 yılından itibaren hizmet vermektedir. Bu çevrede bir marka haline gelen bu düğün fotoğrafçısı, teknolojiyi takip etmesi ve işine getirdiği inovasyon ile modern yatırımlar yapmaktadır. Bir diğer alt kuruluşu Evlilik Stüdyosu olan bu firma dış çekim ve düğün fotoğrafçısı alanında 1000 TL'den başlayan fiyatları ile hizmet vermektedir.

Özellikler

Akyol Fotoğrafçılık ile sizin istediğiniz mekanda gerçekleştirilen rüya gibi bir dış çekim, her şey dahil paket bünyesinde sizlere sunuluyor. Ayrıca gün içinde yaşadığınız tatlı telaş, kuaför çekiminden itibaren en doğal halinizle kayıt altına alınarak ister albüm ister sinematik bir şekilde sizlerin beğenisine sunuluyor.  Düğün anında da çekimler yapılmakta, konuklarınızla beraber geçirdiğiniz bu efsane gün hatıralara kazınmakta.

Salona girişten itibaren çekimler Evlilik Stüdyosu tarafından başlıyor, dans da dahil olmak üzere en güzel anlarınız profesyonel ekip tarafından video ve fotoğraf halinde detaylıca özetleniyor. Bir sıkışıklık yaşamamak için etkinlikten yaklaşık olarak 1 ay önce yetkililerle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. Düğün sonrasında arzunuza göre dijital veya basılı albüm yaklaşık 4 hafta içinde sizlere teslim edilmekte.

Akyol Fotoğrafçılık Düğün Fotoğrafçısı ve Dış Çekim Fiyatları

Fiyat konusunda çok uygun politikaların benimsendiği Akyol Fotoğrafçılık ortalama olarak 1.000 TL’den hizmet vermekte. Seçeceğiniz dış çekim mekanına ve kullanılacak ekipmanlara göre daha uygun fiyatlar söz konusu olabilmekte. Daha detaylı bilgi almak için lütfen "Ücretsiz Teklif Al" bölümünü doldurunuz.

Olanakları

Evlilik Stüdyosu firmasında kullanılan ekipmanlar ise, dizi setini aratmayacak cinsten. Drone, jimmy jib gibi profesyonel kamera araçları itina ile kullanılmakta. Çocukluğunuzdan başlayarak kronolojik bir sırayla düğün anına kadar toplanan görsellerden elde edilen sinevizyon, barkovizyon veya multivizyon hizmetleri de konuklarınızın ve sizlerin zevkinize sunuluyor. Düğün bitiminde de, davetlilerinizin günlerine neşe katacak kişiye özel ekspres fotoğraf dağıtımı yapılmakta.

Evlilik ve düğüne dair çekimler ise, aynı çatı altında farklı bir adla anılmaktadır. Evlilik Stüdyosu olarak anılan bu firma, eğlence kulübü, nikah dairesi, gazino, hotel ve restoranlarda düzenlenen davetlerin çekimlerini profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. En güzel anlarınızı sizin için dilediğiniz şekilde kayıt altına alıyor ve size sadece gülümsemek kalıyor.

Evlilik Stüdyosu Nerededir?

Merkez stüdyosu İstanbul Üsküdar’da olan bu firmanın Üsküdar Nikah Dairesi’nde de bir şubesi bulunmakta. Akyol Fotoğrafçılık merkez şubesine, Acıbadem güzergahlı C117 numaralı otobüse binerek veya Harem güzergahlı 6 numaralı otobüse binerek ulaşabilirsiniz. Açık adres ise şu şekilde:

Ahmediye, Gündoğumu Cad. No: 21/1 Üsküdar/ İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Marmara Bölgesi ve çevresine hizmet verilmekte.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Doğum, sünnet düğünü, nişan, mezuniyet gibi bütün davetlere dair profesyonel çekimler itina ile gerçekleştiriliyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Davetliye ekspres fotoğraf dağıtımı, drone ve jimmy jib çekimi, sinematik düğün hikayesi çekimi sizlere sunulan kimi ek avantajlardan.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Stüdyo çekimi ve istediğiniz backdrop ekipmanları, başlangıç paketinde sizlere sunuluyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Dış mekan çekimi, iç mekan çekimi, düğün esnasında çekim, düğün hikayesi ve düğün klibi gibi özellikler her şey dahil pakette sizleri bekliyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Dış çekimi istediğiniz konseptte gerçekleştirebilirsiniz. Save the date için sahil kenarını tercih edebilir, trashday için bir orman patikasında çekim gerçekleştirebilirsiniz.

Ürünün teslim süresi nedir?

Yaklaşık olarak 1 ay içinde istediğiniz videolar ve fotoğraflar sizlere sunulacaktır.

Akyol Fotoğrafçılık düğün fiyatları ne kadar?

Akyol Fotoğrafçılık düğün fiyatları Akyol Fotoğrafçılık düğün fiyatları Akyol Fotoğrafçılık organizasyon fiyatları ise 1000 - 1500 TL arasında değişmektedir.

Akyol Fotoğrafçılık Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Akyol Fotoğrafçılık

Yorum yaz