İstanbul Kına Gecesi Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
80 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
60 ₺
Hafta İçi
90 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Sanal Tur

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
50
Min
750
Max

Mekan Özellikleri

 • Supla
 • Şamdan
 • Yapay çIçek süsleme
 • Kolonsuz salon
 • Kapalı salon

İmkanlar

Masa süsleme ve dekorasyon
Video ve fotoğraf çekimi
Isıtma sistemleri
Etkinlik sorumlusu
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Klima
Orijinal fotoğrafların teslimi
Servis hizmeti

Aktürk Düğün Salonu Hakkında

Aktürk Düğün Salonu kına gecesi organizasyonlarınız için İstanbul Üsküdar’da sizi bekliyor. Yemekli ve kokteyl menü seçenekleri ile 60 – 100 TL arasında fiyat seçenekleri sunuyor. Uygun fiyatlarının yanı sıra geniş hizmet yelpazesi ile hayal ettiğiniz kına gecesine kavuşabiliyorsunuz. Kapalı davet alanı ile butik kına gecelerinin vazgeçilmez adreslerinden biri oluyor.

Mekan Özellikleri ve Kapasiteleri

Aktürk Düğün Salonu kapalı davet alanı 50 – 750 kişilik konuk kapasitesi sunuyor. Kolonsuz salon özellikleri ile ferah bir davet alanı sunuyor. Şamdan ve yapay çiçek süslemeleri ile mekan kına konseptine uygun şekilde süsleniyor. Supla seçenekleri ve şık servisleri ile masalar konuklarınıza göre hazırlanıyor. Oturma düzenini organizasyon sorumlusu ile planlayabiliyorsunuz.

Kına gecesi, düğün, açılışlar, bayi toplantıları, mezuniyet törenlerinizi bu mekanda yapabiliyorsunuz. Konuk sayınıza uygun paketler ve daha fazlası için profesyonel bir ekip kına gecesi boyunca size eşlik ediyor.

Aktürk Düğün Salonu Kına Gecesi Fiyatları

Mekanın kına gecesi fiyatları her bütçeye uygun seçeneklerle sunuluyor. Yemekli kına gecesi fiyatları hafta içi kişi başı 70 TL’den, hafta sonu ise 100 TL’den başlıyor. Kokteyl fiyatları ise 60 – 90 TL arasında değişiyor. Kokteyl etkinliklerde paket fiyatları 10.000 - 12.000 TL olarak belirleniyor.

DüğünBuketi.com danışmanları ile iletişime geçerek size özel kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

Sunulan Hizmetler

Aktürk Düğün Salonu masa süsleme ve dekorasyon seçenekleri ile kına gecesi konseptine uygun şekilde süsleniyor. Gösterişli kına tahtı, kına minderi ile size özel bir alan oluşturuluyor. Nedimelerinle hatıra fotoğrafı çektirebileceğin bu alan herkesin dikkatini çekiyor. Masalardaki zarif çiçekler, oymalı sandalyeler ve zarif masa örtüleri oldukça şık görünüyor.

Mekanda kına gecesi töreniniz için Hint kınası, kınalıklar, mumlar, tef ve bendir seçenekleri bulabilirsiniz. Kına müzikleri eşliğinde keyifli bir geceye imza atabilirsiniz. Töreninizin her anı video ve fotoğraf çekimleri ile ölümsüzleştiriliyor. Hayal ettiğiniz davete bu mekan sayesinde kavuşabiliyorsunuz. Konuklarınıza yemekli ve kokteyl menü seçenekleri ile lezzetli ikramlar sunabiliyorsunuz. Tadım yaparak aperatif atıştırmalıklar, düğün pastasına karar verebiliyorsunuz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul Üsküdar konumundaki mekan oldukça merkezi bir konumda yer alıyor. Metro, tramvay, otobüs seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Özel aracıyla gitmek isteyen konuklarınız ise açık adresten faydalanabilir.

Açık adres: Ahmediye Mahallesi, Aktürk Düğün Sarayı, Halk Caddesi, Üsküdar/İstanbul, Türkiye.

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Gayet samimi ortam çok hoşş

 2. Puan

  Muhteşem bir düğün oldu, dekorasyon, planlama mükemmeldi.Müzikler dj yardımıyla planlandı her şey istediğim gibi oldu, Yiyecekler vs. sıcak, çok lezzetli ve tazeydi, her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüştü düğün vs. yapmak isteyen herkeze tavsiye ederim, beklentimin de üzerinde bir düğün oldu teşekkürler

Yorum yaz