Kına Gecesi Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
750
Min
1000
Max
Açık Davet Alanı
100
Min
250
Max
Otopark
500
Araç

İmkanlar

Barkovizyon
Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Jeneratör
Karşılama Için hostes
Menü tadımı
Menüde değIşiklik seçeneğI
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Vale
Klima
Mekan dışı organizasyon getirme

Aksel Balo & Düğün Salonları

Aksel Balo & Düğün Salonları, Sincan’da nezih bir kına gecesi gerçekleştirmek isteyenler için mükemmel özelliklere sahip bir düğün salonu.

Mekânın kolonsuz ve yüksek tavanlı kapalı konsept salonu 750-1000 kişi kapasiteye sahip. 100-250 kişiye kadar açık alan kapasitesi de mevcut. Şehre yakın konumda muhteşem manzaralı bir kına gecesi daveti vermek isterseniz kapalı ya da açık alan seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. 500-750 kişi civarında yemekli kına gecesi organizasyonlarınızı en uygun fiyatlarla gerçekleştirirsiniz.

Mekânın iç yapısı ferah ve içinizi açacak şekilde dekore edilmiştir. Genel dekorasyonda tercih edilen açık renkler mekâna ferahlık katmıştır. Kına gecesi süslemelerinizle mekâna dilediğiniz gibi renk katabilirsiniz. Kolonsuz yapısı sayesinde davetli masa ve sandalyelerini kına gecesi konseptinize göre düzenleyebilirsiniz. Bu şekilde kına tahtınızı da istediğiniz şekilde konumlandırabilir, etrafına kına minderlerinizi dizebilirsiniz.

Kına gecenizi ister kendiniz bir organizasyon ekibiyle anlaşarak organize edersiniz isterseniz mekânın organizasyon ekibiyle çalışırsınız. Burada organizasyon ekibi ve sorumlusu hiçbir isteğinizi atlamaz ve kına gecenizi gönlünüzce geçirmenizi sağlar.

Hangi Organizasyonlar Gerçekleştirilebiliyor?

Aksel Balo & Düğün Salonları, kapalı konseptiyle kalabalık, açık konseptiyle daha mütevazı organizasyonları gerçekleştirmenize imkân tanır. Dilerseniz her iki alanı da kullanabilirsiniz.

Kına gecenizi seçeceğiniz konseptle yemekli/yemeksiz seçeneklerle ve doyasıya eğleneceğiniz biçimde organize edebilirsiniz. Davetlilerinizle birlikte ikramların ve müziğin tadını çıkarırsınız. Geleneklerinizi burada yaşatabilir, kültürünüze uygun bir kına gecesi düzenleyebileceğiniz gibi nişan ve söz organizasyonlarınız için de burayı tercih edebilirsiniz. Müstakbel eşinizle hayatlarınızı birleştireceğiniz düğün gecenizde de “evet” demek için burada en güzel şekilde ağırlanabilirsiniz.

Aklınıza gelebilecek her konsepte uygun doğum günü ya da baby shower partileriniz, mezuniyet balolarınızı burada düzenleyebilirsiniz. Ya da sünnet düğünü organizasyonlarınız için Aksel Balo & Düğün Salonları’nı tercih edebilirsiniz.

Tüm kurumsal etkinlikleriniz, konferans ve toplantılarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Düğün Buketi’nin ücretsiz danışma hattını arayarak gerçekleştirebileceğiniz diğer organizasyonlardan haberdar olabilir, size özel fiyat tekliflerini öğrenebilirsiniz. “Teklif Al” formunu doldurarak aklınıza takılan tüm ayrıntılar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Misafirlerine Hangi Ayrıcalıkları Sunuyor?

Aksel Balo & Düğün Salonları, misafirlerini şehre yakın konumu ve panoramik Ankara manzarasıyla ağırlıyor. Burada sizlere bir organizasyon sorumlusu eşlik ediyor ve aklınızdaki kına gecesi konseptini her ayrıntısıyla planlamanıza yardım ediyor. Organizasyon sonuna kadar uzman ekibiyle canla başla çalışıyor ve asla pişman olmayacağınız bir kına gecesine imza atıyorlar. Dilerseniz organizasyon ekibinizi kendiniz de ayarlayabiliyorsunuz. Mekân misafirlerine bu imkânı da sunuyor.

Kına gecesi organizasyonlarınızı yemekli ya da yemeksiz düzenleyebiliyorsunuz. Dışarıdan catering firması getirme şansınız bulunmuyor fakat gerek de kalmıyor. Çünkü mekânın usta aşçıları birbirinden lezzetli yemek ve ikramları özel menü seçenekleriyle sunuyor. Çocuklara ve diyabet rahatsızlığı olan misafirlerinize özel menüler sunuluyor. Menülerde dilerseniz değişiklik de yapabiliyorsunuz. Servis 22.00 itibariyle sona eriyor.

Kına gecenizde müzikleri de isteğinize göre iletebiliyorsunuz. Siz nasıl bir eğlence isterseniz o düzenleniyor. Işık, ses, sahne ve tüm kına gecesi süslemeleriniz konseptinize uygun hazırlanıyor. Müzik 23.00 itibariyle sona eriyor.

250-500 araca kadar otopark kapasitesi ve vale hizmetleri sayesinde özel aracıyla gelecek davetlilerinize kolaylık sağlanmış oluyor.

Mekânın profesyonel fotoğrafçısıyla birbirinden güzel kına gecesi anınızı ölümsüzleştirmiş oluyorsunuz. Mekânda içine fotoğraflarınızın da dahil olduğu kına paketleriyle kına gecenizi en güzel şekilde geçiriyorsunuz. Gece boyunca aklınıza tek takılan bindallı ve kaftanınızın nasıl göründüğü oluyor.

Aksel Balo & Düğün Salonları Nerededir? Nasıl Ulaşılır?

Sincan’dan Törekent 281. Cadde’ye giden tüm toplu taşıma araçlarıyla Aksel Balo & Düğün Salonları’na ulaşabilirsiniz. Burada 250-500 araca kadar otopark kapasitesi ve vale hizmetleri sayesinde özel aracınızla da ulaşım sağlayabilirsiniz.

Mekânın Açık Adresi: Törekent Mah. 281 Cad. M.D.M. İş Merkezi No: 102/E Sincan / ANKARA

Aksel Balo & Düğün Salonları’na ulaşmak için yukarıda belirttiğimiz iletişim adreslerinden faydalanabilirsiniz. Dilerseniz detaylı yol tarifi almak için Düğün Buketi’nin ücretsiz danışma hattından bize ulaşabilirsiniz. “Teklif Al” formunu doldurarak aklınıza takılan tüm ayrıntıları öğrenebilir, size özel fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Sorular

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin ediliyor?

Organizasyon firması dışarıdan temin edilebilir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet türleri nelerdir?

Açılışlar, baby shower, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü, kına, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü gibi etkinliklerinizi düzenleyebilirsiniz.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

6 ay önce iletişime geçebilirsiniz.

Sunduğu ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Menü tadımı, menü değişikliği, otopark ve vale hizmeti bulunuyor.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Düğün pastası, servis elemanı, masa ve sandalye süsleme hizmetleri bulunuyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Organizasyon sorumlusu, catering hizmeti, ışık - ses ve sahne, fotoğraf ve video çekimi gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Fotoğraf ve video seçenekleri?

Mekanın anlaşmalı fotoğrafçısından hizmet alabilirsiniz.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

1000 kişilik kapalı alanı ve 250 kişilik açık alanı bulunuyor.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri?

Canlı müzik orkestra seçeneği bulunuyor.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Kokteyl menü, beyaz ve kırmızı et menü çeşitleri bulunuyor.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

24:00'a kadar devam ediyor.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Konsept mekan süsleme, supla, şamdan ve çiçek aranjmanları, gelin yolu, gelin tagı gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Sırala

  1. Avatar
    Seda
    Puan

    Turan Bey ve ekibi gerçekten çok başarılıydı hem çok profesyonel hem de güler yüzlü bir ekip kına gecemde hiçbir sorun çıkmadı süsler kına tahtı çok güzeldi ellerinize sağlık teşekkür ederiz

Yorum yaz