Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1500 ₺
Her Şey Dahil Paket
2000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi
Trashday

Akpınar Fotoğrafçılık Hakkında

1970 yılından beri çiftlerin en güzel günlerini ölümsüz kılan bir ekip ile hizmetini sürdüren Akpınar Fotoğrafçılık, İstanbul ili Kadıköy ilçesi içerisinde yeni evlenecek olanların ilk durağı oluyor. Standart ve her şey dahil paket fiyatları ile oldukça uygun seçenekler sunan Akpınar Fotoğrafçılık, bu anlamda başarısını kanıtlamış geniş bir ekip ile çalışıyor. Düğün fotoğrafçısı ve dış çekim fiyatları 1500 TL'den başlamaktadır.

Sunduğu Çekim Olanakları

Kendi alanında uzman bir ekiple birlikte siz çiftlerin taleplerini eksiksiz bir şekilde yerine getiren Akpınar Fotoğrafçılık dış çekim alanındaki başarısıyla anılıyor. Bunun haricinde stüdyo çekimi, şehir dışında çekim ve orijinal kopya teslim gibi olanaklar sunan düğün fotoğrafçısı, yurt dışında çekim yapabilmesiyle birçok çiftin dikkatini çekiyor. 24 adet omuz kamerası, 17 tane Jimmy Jib kamera ve 3 tane drone ile en özel gününüz ölümsüz hale getiriliyor.

Akpınar Fotoğrafçılık Kadıköy Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Dev bir ekiple son derece kusursuz işlerin altına imza atan düğün fotoğrafçısı olarak birçok başarıya imza atmaya devam ediyor. Uygun paket fiyatları ile çiftlere mutlu günlerinde ekonomik yönden de destek oluyor. Standart paket fiyatları 1500 TL’den başlarken, her şey dahil paketler ise 2000 TL oluyor. Bu özel gününüzü kaliteli bir hizmet ile kalıcı kılmak istiyorsanız ücretsiz bir şekilde formu doldurarak bilgi alabilirsiniz.

Çekim Türleri ve Stüdyo Özellikleri

Düğün belgeseli, düğün hikayesi ve düğün klibi gibi çekim türleri ile öne çıkan Akpınar Fotoğrafçılık, katolog çekimi ve konsept çekim türleriyle de hizmet veriyor. Ana stüdyo haricinde bünyesinde photoshop ofisi ve video montaj odası da bulunduran düğün fotoğrafçısı, nişan çekimi için de sıklıkla tercih edilen fotoğrafçılar arasında yer alıyor.

Save the date ve trashday çekim türleriyle de alanında profesyonel bir hizmet veren ekip, çiftlere unutulmaz anılar biriktirmelerinde yardımcı oluyorlar. Kadıköy ilçesinde yer alan düğün fotoğrafçısı ile anlaşmak için düğününüzden en az 4 hafta önce iletişime geçmeniz gerekiyor. Kısa süre içerisinde isteğinize göre ayarlamaları yapan fotoğrafçılık ekibi, çekimlerden 2 hafta sonra da albümü teslim ediyorlar.

Nerededir?

İstanbul’un Kadıköy semtinde bulunan düğün fotoğrafçısı, işlek ve göz önünde olan bir noktada konumlanıyor. Birçok araç ile ulaşım sağlanabilecek Akpınar Fotoğrafçılık, çiftlerin isteğine bağlı olarak her yerde çekim yapabiliyor. Eğer özel aracınızla gidip birebir bilgi almak istiyorsanız, açık adres şu şekildedir:

Bostancı, Bağdat Cad. No:314, 34744 Pendik / Kadıköy / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Talebe göre şehir dışı çekimleri de gerçekleştiriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan çekimi, save the date ve trashday.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

6 hafta

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Ekip temini, drone ve omuz kameraları ile kayıt yapma, yurt dışında çekim yapma olanakları bulunuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Düğün belgeseli, düğün klibi ve düğün hikayesi başlangıç içeriğinde yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Dış mekan çekimi, konsept çekim ve katalog çekimi bulunuyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Stüdyo ve dış çekimlerde çiftlerin isteğine göre konsept çekimler yapılıyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

2 hafta.

Akpınar Fotoğrafçılık düğün fiyatları ne kadar?

Akpınar Fotoğrafçılık düğün fiyatları Akpınar Fotoğrafçılık düğün fiyatları Akpınar Fotoğrafçılık organizasyon fiyatları ise 1500 - 2000 TL arasında değişmektedir.

Akpınar Fotoğrafçılık Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Akpınar Fotoğrafçılık

Yorum yaz