Mükemmel Salon Düğününüz için: Akkuşlular Düğün Salonu

Akkuşlular Düğün Salonu Sancaktepe’de sizi bekliyor! İstanbul Sancaktepe ilçesinde bulunan Akkuşlular Düğün Salonu, mükemmel salon düğününüzü gerçekleştirebilmeniz için ideal bir seçenek. Düğün organizasyonunuzun yanı sıra, Akkuşlular Düğün Salonu nişan, kına gecesi, sünnet, mezuniyet, kokteyl, bayi toplantısı ve balo organizasyonlarınız için de uygun fiyatlarıyla sizi bekliyor.

Geniş dans pisti, rahat masa ve sandalyeleri ile Sancaktepe Akkuşlular Düğün Salonu’nda planladığınız etkinliğiniz muhteşem geçecek. Her yıl yenilenen Akkuşlular Düğün Salonu, dekorasyonu, orkestrası, ışıklandırması ve uygun fiyatları ile hayallerinizdeki düğün için doğru bir adres. Mekan sorumlusu ile beraber organizasyonların detayları ile ilgili konuşabilir, hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Muhteşem Düğünlerin Adresi

Akkuşlular Düğün Salonunun organizasyonu için temizlikten, dekorasyona ve misafirlerinizi ağırlamaya kadar her alanda destekçiniz olacak büyük bir ekip çalışmaktadır. Güler yüzlü ve profesyonel personelleriyle Sancaktepe Akkuşlular Düğün Salonu’nda özel günleriniz için en konforlu şekilde ağırlanacağınızdan emin olabilirsiniz.

Hizmet kalitesinin mükemmel olduğu Akkuşlular Düğün Salonu’nda hayallerinizdeki organizasyonu gerçekleştirebilmeniz için her türlü imkan mevcut bulunmaktadır. Özel Sancaktepe Düğün Salonu’nun organizasyon sorumlusu ve profesyonel ekibi sayesinde organizasyonunuzun düzenlenmesinde dışarıdan hiçbir ek desteğe ihtiyacınız kalmayacaktır.

 • Akkuşlular Düğün Salonu’nda misafirlerinize pasta ve ikram servisi yapılmaktadır. Menü ile ilgili ayrıntılı planlama mekan sorumlusu ile beraber gerçekleştirilebilmektedir. Salonda yemekli organizasyon yoktur. Ek bir catering hizmeti sunulmamaktadır.
 • Akkuşlular Düğün Salonu’nda organizasyonlar saat 23.00’a kadar sürmektedir.
 • Sancaktepe Akkuşlular Düğün Salonu kapalı alana sahip olup yüksek tavanlıdır.
 • Düğün Salonu şehir manzarasına sahiptir.
 • Salon kapasitesi 400-500 kişiliktir.
 • Sancaktepe Akkuşlular Düğün Salonu’nun fotoğraf ve video ekibi bu kusursuz organizasyonun her anını kayıt altına alıp daha sonrası için fotoğraf albümleri oluşturmaktadır. Aynı ekip organizasyon videonuzu da DVD ile size daha sonrasında teslim etmektedir.

Akkuşlular Düğün Salonu’nun fiyatları ve güncel kampanyaları için DüğünBuketi.com üzerinden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Sancaktepe Akkuşlular Düğün Salonu’na Nasıl Gidilir?

İstanbul’un toplu ulaşım ağlarına ve anayollara yakın Sancaktepe ilçesinde bulunan Akkuşlular Düğün Salonu’na misafirleriniz kolayca ulaşabilir. Düğün Salonu’nun en büyük artılarından biri, İstanbul’un merkezi bir konumunda olmasıdır.

Sancaktepe Akkuşlular Düğün Salonu’nun açık adresi şu şekildedir: İnönü Mahallesi, Ankara Cd 5-7, 34785 Dudullu Osb/Sancaktepe/İstanbul

Özel araçlarıyla gelenlerin dikkat etmesi gerektiği nokta, salonun ücretsiz otoparkının bulunmamasıdır. Sancaktepe Akkuşlular Düğün Salonu, Şile Otoyolu Sancaktepe çıkışına 1 km, Sancaktepe Evlendirme Daire’sine sadece 750 metre uzaklıktadır. Toplu taşıma kullanarak gelecek olan misafirleriniz için de Sancaktepe Akkuşlular Düğün Salonu’nu konumu bakımından çok elverişlidir. Düğün salonuna en yakın otobüs durağı ise Meclis Mahallesi durağıdır. Meclis Mahallesi’nden İstanbul’un birçok ilçesine ulaşım kolay bir şekilde gerçekleştirebilmektedir. Meclis Mahallesi’nden geçen otobüs seferleri şu şekildedir:

522B Topkapı; UM73 Necip Fazıl Metro; 11ÜS Üsküdar, 131K Yeşiltepe/Şahinbey; 19S Kadıköy; 131H Tepeüstü; 131C Ümraniye; 622 Mecidiyeköy; 522ST Mecidiyeköy; 11V Altunizade Metrobüs; 14 Kadıköy; ve 11 Altunizade Metrobüs.

Sancaktepe Akkuşlular Düğün Salonu’na en yakın metro durağı ise M5 hattı Çekmeköy durağı olup düğün salonuna 10 dakika uzaklıktadır. İstanbul’un diğer metro hatlarına bağlanan M5 hattı ile, düğün salonuna erişim kolaylaşmaktadır.

Sancaktepe Akkuşlular Düğün Salonu’nda gerçekleştirmeyi planladığınız organizasyonunuzun fiyatları, uygun indirimler ve kampanyanlar ile ilgili ayrıntılı bilgi almak isterseniz DüğünBuketi.com üzerinden ücretsiz teklif alabilirsiniz. Daha önce Sancaktepe Akkuşlular Düğün Salonu’nda organizasyon gerçekleştirmiş olan misafirlerimizi salonun hizmetleri hakkındaki yorumlarını paylaşmaya davet ediyoruz.

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Salon çok geniş ve ferah pis ise tam oynamalık 🙂 çok eğlenceli bir düğün oldu. Kuzenimin düğünü burada oldu. Çok eğlendik doğrusu orkestra harikaydı.

 2. Puan

  Sancaktepe civarndaki en iyi düğün salonlarından birisi hem de morlu beyazlı dekorasyonları çok hoşuma gitti hem de mekan sahipleri çok iyi insanlar biz çok memnun kaldık

 3. Puan

  çok geniş bir salon gittiğim onca düğün salonundan çok daha güzel rahat. çalışanlarda çok ilgiliydi servisler sıcak ve düzenli yapılmıs konuklarım cok sevmiş .teşekkürler tekrardan

Yorum yaz