Nişan Organizasyonu Firmaları Fiyatları

Başlangıç Paketi
2000 ₺
Her Şey Dahil Paket
3000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Süslemeler & Ekstralar

  • Damat fincanı
  • Kırmızı kurdele
  • Mum
  • Nişan makası
  • Nişan tepsisi
  • Nişan yüzüğü kutusu

İmkanlar

Barkovizyon
Catering
Davetiye
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Fotoğraf köşesi
Video ve fotoğraf çekimi
Organizasyon danışmanlığı
Servis elemanı

Akhisar Life Organizasyon Hakkında

Manisa’da yaşıyorsanız nişanınızı kusursuz hale getirip, yardımcı olmak üzere Akhisar Life Organizasyon sizlerin yanında yer alıyor. Manisa’nın Akhisar ilçesinde bulunan firma, birbirinden farklı bütçelere ve seçimlere uygun paket alternatifleriyle hizmet veriyor. Farklı özel günler için de hizmet veren firmanın nişan organizasyonu fiyatları 2.000 TL'den başlayan paketler ile karşınıza çıkıyor.

Firmanın Özellikleri

Akhisar Life firmasının tek ihtiyacı olan, sizin nasıl bir nişan organizasyonu hayal ettiğiniz. Gecenizi nasıl istediğinize dair detayları öğrendikten sonra hayallerinizi tamamlayacak, mekan ve tema listesiyle karşınızda oluyor. O gün geldiğinde mekanın kapısından, süslemelere hatta davetiyelere kadar her şey bir uyum içinde hazırlanıyor.

Yaz aylarında nişan töreniniz gerçekleşecekse, hiç düşünmeden açık alan alternatifine sahip mekanlarını tercih edebilirsiniz. Akhisar Life ekibi de bu konuda oldukça deneyimli. Masa düzeni, çiçekler, farklı zevklere hitap eden temalar nişan organizasyonunuzu tamamlayacak tüm ayrıntılarıyla hazırlanıyor.

Akhisar Life Organizasyon Nişan Fiyatları

Nişan organizasyonunuzda almak isteyeceğiniz hizmetlere göre başlangıç ve her şey dahil paketleri sunuluyor. Organizasyon firmasının başlangıç paketleri 2.000 TL’den başlıyor.

Sevdiklerinizle ve ailenizle geçireceğiniz bu özel günün ayrıntılarını bir an önce belirleyip hazırlıklara başlamak isterseniz DüğünBuketi.com üzerinden danışmanlarla iletişime geçebilirsiniz.

Sunulan Hizmetler

Akhisar Life Organizasyon, nişan organizasyonu haricinde düğün, kına gecesi, sünnet düğünü, açılış gibi birçok farklı alanda hizmet sunduğu için organizasyon konusundaki tecrübesine gözler önüne seriyor. Nişan organizasyonunuz için mekan ve tema belirlendikten sonra birçok çiftin ihtiyaç duyduğu ayrıntı ve detaylar gideriliyor.

Firmanın sizlere sunduğu barkovizyon, catering, davetiye, fotoğraf çekimi, pasta hizmetleri gecenizi masalsı bir şekilde tamamlanıyor. Nişan organizasyonunuz için çalışan ekip aklınızda hiçbir soru işareti kalmasına izin vermiyor. Bunun için her şey tamamlandıktan sonra sizlere örnek bir demo masa sunulup, üzerinde değişiklik hakkı veriliyor.

Akhisar Life ile nişan tarihinizden 1 hafta önce iletişime geçmeniz hazırlıklar için yeterli oluyor.

Nerededir ?

Manisa şehrindeki Akhisar Life Organizasyon firmasına özel aracınız veya toplu taşıma araçlarıyla ulaşabilirsiniz. Davetiniz için şehir içi veya şehir dışı bir mekana karar vermenizin ardından organizasyon ekibi sizlere eşlik ediyor.

Adres: Paşa Mahallesi 13.Sokak No:29/C Akhisar / Manisa.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Şehir içi ve şehir dışı hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Sünnet düğünü, bayi toplantısı, açılışlar, düğün ve kına gecesi için hizmet veriliyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Demo masa ve şehir dışı hizmeti seçeceği sunuluyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Mekan süsleme, tema seçimi, servis elemanı, nişan tagı ve nişan tepsisi başlangıç paketinin içinde yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Barkovizyon, catering, fotoğraf çekimi, dekor, demo masa her şey dahil paketinde yer alıyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Farklı konsept/temalar sunuluyor.

Akhisar Life Organizasyon organizasyon fiyatları ne kadar?

Akhisar Life Organizasyon organizasyon fiyatları Akhisar Life Organizasyon organizasyon fiyatları Akhisar Life Organizasyon organizasyon fiyatları ise 2000 - 3000 TL arasında değişmektedir.

Akhisar Life Organizasyon Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Akhisar Life Organizasyon

Yorum yaz