Manisa Düğün Organizasyonu Firmaları Fiyatları

Başlangıç Paketi
2000 ₺
Her Şey Dahil Paket
3000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Barkovizyon
Catering
Davetiye
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Havai fişek şovu
Mekan giydirme
Servis elemanı

Akhisar Life Organizasyon Hakkında

Manisa’nın Akhisar ilçesinde bulunan Akhisar Life Organizasyon firması, kurulduğu günden bu yana çeşitli organizasyon çalışmalarında hizmette bulunuyor. Sadece şehir içi hizmet değil, şehirlerarası da hizmet veren firma düğün organizasyonu ile birçok çiftin mutluluğuna ortak oluyor. Rustik tarzda hizmet veriyor ve müşterilerin memnuniyeti üzerinde duruyor. Ekonomik başlangıç paketlerini müşterilerine sunan firmanın fiyatları 2.000 TL'den başlıyor.

Firmanın Özellikleri

Akhisar Life firması, düğün organizasyonunun yanı sıra farklı organizasyon seçeneklerine sahip bir firma özelliği taşıyor. Firma; açılışlar, nişan organizasyonları, parti, sünnet düğünü, festival etkinlikleri, dans gösterileri, konserler ve kına gecesi organizasyonu gibi hizmetleri müşterilerine sunuyor.

Sadece şehir içi hizmet vermeyen organizasyon, farklı şehirlerde de hizmet vererek şehirlerarası çalışmalarına özenle devam ediyor. Düğün organizasyonlarında demo masa ve konsept geliştirme çalışmalarıyla hizmet ediyor.

Akhisar Life Organizasyon Düğün Fiyatları

Düğün organizasyonu konusunda uygun fiyat seçeneklerine sahip olan firma, fiyatları istenen hizmetlere göre belirliyor. Fiyatlar 2.000 - 3.000 TL civarında başlıyor. Ekonomik fiyat seçeneği sunan firma, bütçe dostu çalışmalar yürütüyor. Paketlerin fiyatları çiftlerin talep ve isteklerine göre değişiklik gösteriyor. Yine farklı olanaklar da paket üzerinde değişime sebep olabiliyor. Firma, bütçe dostu paketleri ile birçok organizasyonda hizmet veriyor.

Sizler de firmayla ortak bir çalışma yürütmek ve düğününüzü eşsiz kılmak isterseniz ücretsiz teklif alabilirsiniz.

Firmanın Sunduğu Hizmetler

Akhisar Life Organizasyon firması, düğün organizasyonu türünde rustik tarzıyla hizmet veriyor. Farklı fiyat seçeneklerini belirlerken oluşturulan paketler hizmet seçeneklerine göre belirleniyor. Bunlar davetiye, çiçek süslemeleri, dekorlar ve süslemeleri, ses ve ışık ekipmanları, mekan giydirme seçenekleri, düğün pastası, masa / sandalye temini ve süslemeleri gibi genel organizasyon hizmetleri sunuyor.

Yanı sıra DJ ve sanatçı, catering, barkovizyon, servis elemanları, fotoğraf ve video çekimleri gibi imkanlar da paketlere eklenebiliyor. Firma ihtiyaç duyduğunuz her hizmeti karşılıyor.

Nerededir?

Akhisar Life firması, isminde geçtiği gibi Manisa’nın ilçesi olan Akhisar’da bulunuyor. Firma, Yeni Müze’nin arka kısmında bulunuyor. Toplu taşıma araçları kullanarak veya özel aracınızla ulaşım sağlanabiliyor. Açık adres bilgileri şu şekildedir:

Paşa Mahallesi 13 Sokak No: 29/C Akhisar / Manisa.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Manisa ve diğer şehirlerde hzimet veriyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Diğer organizasyonlarda kına gecesi, açılış, doğum günü, festival etkinlikleri, catering hizmetleri, dans gösterileri, sünnet töreni, kır düğünü, konser ve mezuniyet törenleri bulunuyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Ek hizmetlerde nikah şekeri bulunuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Başlangıç paketi içerisinde davetiye, masa süsleme ve dekorasyon, video ve fotograf çekimi, mekan giydirme, düğün pastası, sahne sistemleri, ses ve ışık,servis elemanı çiçek ile süslemeler ve masa/sandalye kiralama ve süsleme seçenekleri bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Her şey dahil paket içinde catering, barkovizyon, Dj ve müzik grubu temini, havai fişek şovu bulunuyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Tema ve konseptler geliştiriliyor.

Akhisar Life Organizasyon organizasyon fiyatları ne kadar?

Akhisar Life Organizasyon organizasyon fiyatları Akhisar Life Organizasyon organizasyon fiyatları Akhisar Life Organizasyon organizasyon fiyatları ise 2000 - 3000 TL arasında değişmektedir.

Akhisar Life Organizasyon Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Akhisar Life Organizasyon

Yorum yaz