Akay Garden Düğün

Akay Garden Düğün, mutlu gecelerinizi daha da anlamlandırmak için sizlerin hizmetinizde. Akay Garden ile görüşmeden aman ha karar vermeyin. Bizler Akay Garden kadrosu olarak uzun yılların düğün gecesi organizasyonu deneyimi ile sizleri ve konuklarınızı en mükemmel şekilde ağırlayacağız. Düğün ve eğlence sektörünün son trendlerinin yer alacağı organizasyonları düzenliyoruz. Bu organizasyonlardan biri de sizin düğün ve eğlence organizasyonunuz olsun ve siz de bu kusursuzluğu Akay Garden ile yaşayın istiyoruz.

Harika aydınlatmalarımızla, muhteşem sandalye ve masa süslemelerimizle, profesyonel ses sistemimiz ile canlı müzik orkestra eşliğinde efsane bir gece sizi bekliyor. Bu muhteşem ortam ile en mutlu gecelerinizden biri olan düğününüzü daha da muhteşem kılmak istemez misiniz? Evet dediğinizi duyuyoruz. O zaman tek bir seçiminiz var Akay Garden Düğün!

İşinin uzmanı olan kadromuz ile açılışlarınız, baby shower partileriniz, bayi toplantılarınız, resepsiyonlarınız, doğum gününüz, kına geceleriniz, mezuniyet törenleriniz, nişanınız, sünnet düğününüz ve aklınıza gelebilecek diğer benzeri bütün organizasyonlarınız için Akay Garden ekibi olarak bizler her zaman sizinleyiz. Tüm bu saydıklarımızdan farklı olarak isterseniz kendiniz de bir organizasyon ve catering firmasından yardım almayı arzu edebilirsiniz. Bu durumda da siz değerli çiftimiz için Akay Garden ekibi istediğiniz firma ile bu muhteşem gün ve gecenizde size eşlik etmekten gurur duyacaktır.

İzmir Çeşme'de, dilerse özel araçlarıyla dilerse toplu taşıma araçlarıyla bu mutlu gecenizde yanınızda olmak isteyen misafirleriniz için Akay Garden ulaşımı son derece kolay bir lokasyondadır. Akay Garden hem açık hem kapalı mekâna sahip olup geniş bir alanda sizleri ağırlamayı bekliyor.

Akay Garden Düğün Kaç Kişilik Hizmet Kapasitesine Sahiptir ?

300 - 400 kişi kapasiteye kadar çıkabilen Akay Garden Düğün sizleri en iyi şekilde misafir etmek için beklemekte. Bizimle mutlaka irtibat kurun ve kararınızı öyle verin. Pişman olmayacağınız tek seçimin Akay Garden olduğunu unutmayın.

Akay Garden Nerede? Akay Garden'a Nasıl Gidilir?

İzmir'in Çeşme ilçesindeki Akay Garden Düğün'e ulaşımda zorluk çekmeyeceksiniz. Toplu taşıma araçları ile gelecekseniz Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi'nden 8 numaralı otobüs, Özdilek'ten  480 ve 8numaralı otobüsle, İzmir Ekonomi Üniversitesi'nden 18 numaralı otobüsle, Telefirik Cafe'den 950 ve 8 numaralı otobüslerle, Narlıdere Belediyesi'nden yine 8 numaralı otobüs ulaşım sağlamaktadır. Ildır Merkeze de oldukça yakın olan Akay Garden, sizlere kapısını açmak için merakla beklemekte. Çok daha ayrıntılı bilgiye ulaşmak için lütfen 0(232) 424 09 60 numaralı telefondan Akay Garden Düğün'e ulaşın.

Akay Garden Düğün olarak sektörün kalbinde yer alıyor ve sezondaki düğünlerde uygulanan modayı yakından takip ediyoruz. Uygun fiyatlarımızla da sizleri düşünüyoruz. Siz bizi bir düşünün!

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Tam istek ve arzunuza göre, bir kır düğünü yapan bu harika işletme, sayesinde rüyalarımızdaki gibi bir düğün yapacaksınız. Biz tam kefiliz ve sizlere de öneririz…

Yorum yaz