Akar International Hotels

Düğün hayali kurduğunuz andan itibaren zihninizde bir sürü soru işareti belirecektir. Çünkü biliyorsunuz ki bu gecede sizin için en değerli kişiler sizinle ve siz de onları en iyi şekilde ağırlamak istiyorsunuz. İşte biz Akar International Hotels kadrosu olarak sizin hissettiğiniz stresin farkındayız ve siz değerli çiftimize yardımcı olmayı canı gönülden istiyoruz. Bir otel düğününden beklentiniz her ne ise sektörün öncü kuruluşlarından biri olan Akar International sizin için her detayı titizlikle düşünecek ve uygulayacak. Bize tamamen güvenebilirsiniz. Sizden tek istediğimiz şey ise sevdiğiniz kişi ile hayatınızı birleştirirken sizin bu mutlu gecenizde aynı mutluluğu paylaşıyor olan misafirlerinizle eğlencenin tadını çıkartmak olacak.

Akar International Kaç Kişilik Hizmet Kapasitesine Sahiptir ve Akar International Olarak Hizmetlerimiz Nelerdir?

300 - 400 kişiye kadar misafir etme kapasitesi olan Akar International Hotels ailesi sizleri sabırsızlıkla bekliyor. Oldukça geniş ve ferah kapalı alanında sizi ve değerli misafirlerinizi konuk etmeye talip olan Akar International Hotels, bu gecenin siz ve aileniz için anlamını çok iyi biliyor ve ustalıkla bu geceyi sizin için ölümsüz hale getiriyor. İşinin uzmanı kadrosunun son derece hijyenik şekilde hazırladığı yiyeceklerle birlikte düğününüzün muhteşem geçmesini sağlıyoruz. Arzu ettiğiniz şekilde düzenlenen konsept ile tam bir otel düğünü için Akar International Hotels sizler için hizmetinizde. Muhteşem aydınlatma seçenekleri, benzersiz masa düzeni, süslü sandalyeleri ile gözlerinizi şenlendirecek konseptleri sunan mekânımızda misafirlerinizin gözleri kamaşacak!

Düğün veya diğer organizasyon gecelerinizin tam anlamıyla masalsı bir havada olmasını hayal ediyorsanız biz sizin hayallerinizi gerçekleştirmek için varız!

Akar International Hotels'e Ulaşım Nasıldır?

Akar International Hotels'e toplu taşıma araçları ile gelecek olan konuklarımız için birkaç alternatif bulunmakta. Arı Koleji Ve Fen Lisesi'nden 411-3 ve Hafif Raylı - A1 ile, Güvercinlik'ten 522 ve 204 numaralı otobüsler ile ulaşım sağlanabilmektedir. Akar International Hotels Maltepe Metro İstasyonuna 5 dk yürüme mesafesindedir.

Açık adresimizi isteyen değerli misafirlerimiz için; Maltepe Mahallesi, Gazi Mustafa Kemal Bulvarı. No:111, Çankaya/Ankara navigasyon adresimizdir. Aynı zamanda sizler dilerseniz kendi araçlarınızla gelebilir size sunacağımız otopark ve vale hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Görüldüğü üzere herhangi bir ulaşım sorunu bulunmayan Akar International Hotels siz ve konuklarınızın huzurlu ve mutlu vakit geçirmesi için içtenlikle çalışacaktır. Rezervasyon yaptırmak için beklemenizin bir anlamı olmasa gerek. Hemen  0850 532 8914 numaralı telefondan bizi arayıp gerekli görüşmeyi yapmalısınız. Çünkü bu ayrıcalığı yaşamayı, siz de kıymet verdiğiniz dostlarınız da kesinlikle hak ediyorlar.

Masalsı bir otel düğünü için Akar International Hotels her şekilde hizmetinize hazır. Ankara'daki otel düğün alanında en iyi mekânlardan biri olduğumuzu hatırlatmak isteriz. Sizleri de aramızda görmekten büyük keyif duyacağız.

Sırala

  1. Avatar
    EMEL
    Puan

    Kendimi bildim bileli şık bir balo kıvamında düğün hayali kuruyordum. Şık ve lüks bir otel de düğünüm için aradığım temel kriterim olmuştu dolayısıyla. Ne mutlu ki bana Akar International Hotels Çankaya’yı bu sürecimde keşfettim. İyi ki de keşfettim. Prenses masallarındaki balo konseptli düğünüm burada oldu. Çok şanslı hissediyorum kendimi. Müziklerimiz, yemeklerimiz ve düğün salonumuz müthişti.

Yorum yaz