Ankara Kır Düğünü Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
80 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
450
Min
700
Max
Açık Davet Alanı
350
Min
550
Max
Kır Bahçesi Alanı
300
Min
450
Max
Havuz Başı Davet Alanı
250
Min
500
Max
Otopark
750
Araç

Mekan Özellikleri

  • Bahçe
  • Çim zemin
  • Kır bahçesi
  • Açık alan
  • Kapalı salon
  • Havuz başı alanı
  • Doğa manzaralı
  • Şehir manzaralı

İmkanlar

Catering
Video ve fotoğraf çekimi
Menü tadımı
Organizasyon danışmanlığı
Otopark
Servis elemanı
Vale
After party alanı

Akalın Wedding Plaza Hakkında

Ankara Gölbaşı konumunda bulunan Akalın Wedding Plaza kendine has tasarımı ve dizaynıyla 7 farklı salon çeşidi ve bahçesiyle kır düğünü organizasyonları için biçilmiş bir kaftan olmaya devam ediyor. Mekan ile yapılacak kır düğünü fiyatları kişi başı ortalama 30 TL' den başlamaktadır.

Mekan Özellikleri ve Kapasitesi

Birbirinden farklı 7 salon seçeneğiyle Akalın Wedding Plaza genel hatlarını siyah rengin vermiş olduğu asillik ve beyaz rengin vermiş olduğu saflığa emanet edilmiştir. Salonların hepsi göl manzarası ve havuzuyla ön plana çıkarken, çocuk oyun alanlarıyla her yaştan yüreğe dokunup eğlenceye kesintisiz katılım sağlanmıştır.

280 kişilik VIP salonu, 1100 kişilik Şato Bonbon salonu, 250 kişilik Teras salonu, 550 kişilik Kokteyl salonu, 650 kişilik Balo solunu, 450 kişilik Garden salonu ve 700 kişilik Sport Salonuyla ön plana çıkmıştır.

Akalın Wedding Plaza'da Kır Düğünü Fiyatları

Akalın Plaza ile yemekli kır düğünü fiyatları hafta içi kişi başı 50 TL ile 80 TL, hafta sonu 50 TL ile 100 TL arasında değişiklik göstermektedir. Kokteyl fiyatları hafta içi ve hafta sonu 30 TL ile 50 TL arasında değişiklik göstermektedir. Fiyatlarla ilgili daha detaylı bilgi için hemen “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurarak kır düğünü bütçenizi oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Mekan Bünyesindeki Organizasyon Çeşitleri

Mekanda kır düğünü başta olmak üzere; mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler, davet ve açılışlar, bayii toplantısı gibi etkinlikler yapılabilir. Ayrıca sünnet düğünü, baby shower, doğum günü, nişan, kına, parti gibi etkinliklere de yer verilebilir.

Mekanda Verilen Hizmetler

Organizasyon sorumlusu bulunan Akalın Wedding Plaza ile dilediğiniz salonu seçebilir, zevkinize göre renk geçişlerini ön plana çıkarabilirsiniz. Catering hizmeti sunan mekanda tecrübeleriyle ön plana çıkmış aşçılar dünya mutfağının lezzetlerini sunuma hazır hale getirdikleri için dışarıdan catering hizmeti ihtiyacı duyulmuyor. Ve organizasyon öncesi menü tadımı yaparak, menüde değişiklik de sağlayabiliyorsunuz.

Aynı zamanda birden fazla organizasyona ev sahipliği yapan Akalın Plaza, kayda değer anları yakalamak amacıyla anlaştığı fotoğraf stüdyolarıyla anı yakalamanızı sağlıyor. Işık, ses ve sahne hizmeti sunan mekanda servis ve müzik 24.00' a kadar devam ederken, after party alanıyla eğlenceye devam edebilirsiniz.

Akalın Wedding Plaza Nerededir ?

Ankara Gölbaşı konumunda bulunan Akalın Plaza Konya yolu üzerinden Haymana sapağına dönüldüğü ve bir km seyir halinde kalındığında sağ tarafta kalmaktadır. Mekana ait 750 araca kadar otopark alanı ve vale hizmeti de mevcuttur. Bu hizmetlerden yararlanarak kolaylıkla düğüne katılım sağlayabilirsiniz.

Karşıyaka Mah. Haymana Cad. No:125 Gölbaşı / Ankara.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Mekan kendi bünyesinde çözüme ulaştırdığı için dışarıdan hizmete ihtiyaç duyulmuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler, davet ve açılışlar, bayii toplantısı gibi etkinlikler yapılabildiği gibi sünnet düğünü, baby shower, doğum günü, nişan,kına, parti gibi etkinliklere de yer verilebilir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Menü tadımı, menü değişikliği, otopark ve vale hizmeti bulunuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Servis elemanı, masa ve sandalye süsleme hizmetleri bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Organizasyon sorumlusu, catering hizmeti, ışık - ses ve sahne, fotoğraf ve video çekimi gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Mekana ait fotoğrafçı seçenekleri mevcuttur.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Açık ve kapalı alan. Alanların hepsinde göl ve havuz manzarası vardır.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Canlı müzik orkestra hizmeti bulunuyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Diyabet, vegan, vejetaryen ve çocuklara özel menü çeşitleri bulunuyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Müzik ve servis 24:00'da sona eriyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Konsept mekan süsleme, supla, şamdan ve çiçek aranjmanları, gelin yolu, gelin tagı gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Akalın Wedding Plaza düğün fiyatları ne kadar?

Akalın Wedding Plaza düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 30 TL, hafta içi yemekli kişi başı 80 TL, Akalın Wedding Plaza düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 50 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL,

Akalın Wedding Plaza Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Akalın Wedding Plaza açık alan kapasitesi 350 - 550 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 450 - 700 kişiliktir, havuz başı kapasitesi 250 - 500 kişiliktir,

Yorum yaz