Ankara Davet Alanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
1000
Min
2000
Max
Açık Davet Alanı
500
Min
750
Max
Kır Bahçesi Alanı
500
Min
750
Max
Otopark
1000
Araç

Mekan Özellikleri

 • Açılıp kapanabilen çatı
 • Çim zemin
 • Göl kenarı
 • Kır bahçesi
 • Kolonsuz salon
 • Orman Içinde
 • Şehir merkezinde
 • Teras
 • Yüksek tavan
 • Açık alan
 • Kapalı salon
 • Havuz başı alanı
 • Doğa manzaralı
 • Şehir manzaralı

İmkanlar

After party organizasyonu
Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Isıtma sistemleri
Mekan giydirme
Menü tadımı
Menüde değişiklik seçeneğI
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Vale
Klima
After party alanı
Mekan dışı organizasyon getirme

Akalın Wedding Plaza Hakkında

Düğün & davet konsepti seçiminizde kararsızlıklar mı yaşıyorsunuz? Kır düğünü, havuz başı düğün, salon düğünü gibi konseptleri bir arada sunan Akalın Wedding Plaza ile tanışmalısınız. Ankara, Gölbaşı konumunda bulunan davet mekanı, içerisinde bulundurduğu birbirinden benzersiz etkinlik alanları ile farklılaşıyor. Kişi başı düğün & davet fiyatları 30 TL’den başlayan mekanda, ödeme kolaylıkları da sizi bekliyor.

Akalın Wedding Plaza Gölbaşı Düğün & Davet Fiyatları

Yemekli veya kokteylli bir düzen taşıyan organizasyonlar için kapılarını açan Akalın Gölbaşı, fiyatları da bu temalara göre belirliyor. Hafta içi kokteylli davet fiyatı 30 TL’den başlayan mekanda, bu rakam hafta sonu 50 TL olarak önümüze çıkıyor. Akalın Gölbaşı yemekli düğün fiyatları ise 50 TL ile 80 TL arasında birçok değişkene göre şekilleniyor.

Organizasyon tarihi, davetli sayısı ve mekandan talep edeceğiniz ek hizmetler, fiyatları değiştiren unsurlar arasında sıralanıyor. Akalın Wedding Plaza ev sahipliğinde gerçekleştireceğiniz düğün & davet için en net fiyatı “Ücretsiz Teklif Al” butonuna basarak alabilirsiniz. Karşınıza çıkan formu doldurarak mekan yönetimi tarafından DüğünBuketi.com’a sunulmuş indirimleri de aktif hale getirebilirsiniz.

Mekan Kapasitesi ve Özellikleri

Bünyesinde birbirlerinden farklı davet alanları barındıran Akalın Düğün Salonu, birçok etkinlik türünde de boy gösteriyor. Ankara kına gecesi mekanları arasında da nam salan salon; nişan töreni ve mezuniyet partisi gibi önemli anlara da şahitlik ediyor.

Sünnet düğünü, baby shower ve kurumsal etkinlikler ise mekanın hizmet verdiği diğer organizasyon türleri arasında yer alıyor. Ücretsiz hizmet veren organizasyon planlamacılarımızı arayarak Akalın Wedding Plaza bünyesindeki birbirlerinden farklı salon türleri ve kapasiteleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Akalın Wedding Plaza Gölbaşı Davet Organizasyonu

Eğlenceye doyamayanlar için ise Akalın Düğün Salonu, after-party organizasyonu olanağı da tanıyor. Profesyonel servis & hizmet hostesleri ile sımsıcak bir atmosfer yaratan mekan, davet alanları özelindeki oturma planları ile de dikkat çekiyor. Bu bağlamda hiçbir misafirinizin arka planda kalmayacağını ve kendini etkinliğin içerisinde hissedeceğini şimdiden söyleyelim.

Bilgi birikimini ve tecrübesini etkinliğinize aktarmayı da vadeden Akalın Düğün Gölbaşı, organizasyon sorumlusu ve danışmanlık servisleri ile sizi yalnız bırakmıyor. Hem düğün hazırlıkları safhasında hem de organizasyon esnasında sorumlular, akışa uygun bir gece için pür dikkat çalışıyor. Profesyonel kameraman ve fotoğrafçıdan oluşan bir çekim ekibi ile de anlaşmalı olan Akalın Havuzbaşı Düğün, sizi dışarıya da bağımlı bırakmıyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

115-2, 196, 157-3 ve 151 numaralı otobüs seferleri ile ulaşabileceğiniz Akalın Düğün Salonu, Karşıyaka - Haymana Yolu Bulvarı üzerinde yer alıyor. Gölbaşı düğün mekanı için açık adres ise şu şekilde;

Karşıyaka - Haymana Yolu, Haymana Yolu Bulvarı, No:1, Gölbaşı / Ankara

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Dışarıdan anlaşma sağlayabileceğiniz düğün & davet organizasyonu firması için Akalın yönetimi gerekli şartları sağlamaktadır.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün & davet organizasyonu haricinde Akalın Wedding Plaza; kına gecesi, nişan & söz töreni, sünnet düğünü, mezuniyet partisi, baby shower, doğum günü ve kurumsal etkinlikler türünde hizmet vermektedir.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Mekan bünyesinde çalışan profesyonel kameraman & fotoğrafçıdan destek alabilirsiniz.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Kırmızı ve beyaz et ağırlıklı menü seçenekleri hazırlanmaktadır. İsteğiniz doğrultusunda vegan, vejetaryen, diyabet ve çocuk tabakları da servis edilebilmektedir.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Organizasyon sorumlusu ile birlikte belirleyeceğiniz düğün & davet programı 00.00'a kadar devam etmektedir.

Akalın Wedding Plaza düğün fiyatları ne kadar?

Akalın Wedding Plaza düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 30 TL, hafta içi yemekli kişi başı 50 TL, Akalın Wedding Plaza düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 50 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 80 TL,

Akalın Wedding Plaza Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Akalın Wedding Plaza açık alan kapasitesi 500 - 750 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 1000 - 2000 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  gölbaşındaki en büyük düğün tesisi diyebilirim birsürü alanı var biz havuzbaşını tercih ettik servis elemanları ve personelleri çok deneyimli ve güleryüzlü yemekleri lezzetli çalışanlarda servisleri çok hızlı yaptı memnun kaldık tavsiye ederiz herkese :):):)

Yorum yaz