Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
1500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Konsept çekim
Kuaförde çekim
Nişan çekimi
Save the date
Trashday

Ajans Red Hakkında

Pek çok tanınmış ismin en özel günlerine eşlik eden ve hayatlarını daha da anlamlı kılan bu düğün fotoğrafçısı, siz kıymetli çiftlerimize mükemmelin ötesinde hizmet sunmakta. Bakırköy ilçesinde konumlanan bu firma, düğün, nişan, evlilik teklifi, nikah, kız isteme merasimi gibi en özel etkinlikleri ne güzel perspektiflerden yakalayarak harika bir albüm oluşturmakta. 1.000 TL başlangıç fiyatları ile Ajans Red, benimsediği sınırsız hizmet prensibine ek olarak, uygun fiyat politikası da oluşturmakta.

Hangi Konseptler Var?

Her türlü fotoğraf veya video çekim hizmeti sunan Ajans Red, düğüne hazırlık anından itibaren sizlerin yanında. Kuaför aşamasını dahi kaydeden bu firmanın after parti için harika konseptleri bulunuyor. Son zamanların modası haline gelen “Trashday” teması ile de harika çekimler yapan bu firma, pozlamalar konusunda da usta.

Ayrıca “Save the Date” olanağı da bulunuyor. Yani düğünden önce, dış mekanda yapılan bir çekim ile dostlarınıza ve çevrenize nikah günü ayırttığınıza dair mutlu haberi verebilirsiniz. Avrupa merkezli bu gelenek, düğününüze oldukça modern ve şık bir detay katacak. Ajans Red’in Save the Date çekimlerini yurt dışında gerçekleştirdiğini de belirtelim.

Ajans Red Dış Çekim Fiyatları

1.000 TL’den başlayan giriş paketi olarak belirlenen bir dış çekim paketi bulunuyor. Bu sayede dış çekimi yaparken, titiz ve geniş perspektifli bir ekip ile çalışmış olacaksınız. Ayrıca ışık ve çeşitli kamera ekipmanları da başlangıç paketine dahil. Kusursuz teknolojinin usta bir ekiple harmanlandığı bir başlangıç paketi sizleri bekliyor.

Hepsi bir arada paketi ile, farklı ve sıra dışı bir konseptte çekim yaptırabilirsiniz. Tabi konseptin detaylarına ve çekimin nerede yapılacağı konusunda sizin görüşleriniz oldukça mühim. 1.500 TL civarında olan ve oldukça uygun fiyat skalasına sahip bu paket, her çiftin rüyası.

Ne Zaman İletişime Geçilmeli?

Etkinlikten 2 ile 3 ay önce iletişime geçilmeli. Çünkü Ajans Red, etkinliğin yapılacağı günün hava koşulları ve diğer etkenler bu sayede sağlama alınmış olur. Düğünden yaklaşık 8 ile 10 gün sonra albüm sizlere teslim edilecektir. Fotoğrafların ham halini, dijital halini veya basılı halini alabilirsiniz. Video montajı gibi işlemlerden sonra, istediğiniz düğün videosu da yaklaşık 1 hafta içinde hazır.

Ajans Red Nerededir?

Bakırköy’de bulunan fotoğrafçı, gayet merkezi bir konumda. Toplu taşıma ile ulaşabileceğiniz gibi, özel araçla da İstanbul’un her yerinden ulaşım mümkün. Açık adresi de belirtmeden geçmeyelim.

Zeytinlik Mahallesi Türkçü Sokak Ferah Palas apt. A Blok No; 16 K:4 D:9 Bakırköy / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Başta İstanbul olmak üzere, tüm dünyaya hizmet verilmekte.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan, söz, kız isteme, nikah, düğün gibi her çeşit davetin fotoğraf ve video çekimini Ajans Red'e gönül rahatlığıyla emanet edebilirsiniz.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Düğün belgeseli veya buna nazaran daha kısa metrajlı bir düğün teaser'i sunuluyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Jimmy jib gibi profesyonel ekipmanlarla üst düzey görüntü yakalama teknolojisinin bulunduğu başlangıç paketi ile çok yetenekli bir ekip sizlere hizmet etmekte.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Başlangıç paketine ek olarak, save the date trashday veya yurt dışı çekim imkanı da her şey dahil pakette mevcut.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Hayalinizdeki dekorasyon ve konsept fikirleri, Ajans Red ile gerçeğe dönüşmekte.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Hayalinizdeki dekorasyon ve konsept fikirleri, Ajans Red ile gerçeğe dönüşmekte.

Ürünün teslim süresi nedir?

Yaklaşık olarak 1 hafta içinde ürün elinizde olacaktır.

Ajans Red düğün fiyatları ne kadar?

Ajans Red düğün fiyatları Ajans Red düğün fiyatları Ajans Red organizasyon fiyatları ise 1000 - 1500 TL arasında değişmektedir.

Ajans Red Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Ajans Red

Yorum yaz