İstanbul Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Başlangıç Paketi
600 ₺
Her Şey Dahil Paket
800 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Epilasyon
Evde / mekanda hizmet
Gelin başı
Gelinin yakınlarına hizmet
Makyaj provası
Manikür - pedikür
Porselen makyaj
Saç bakımı
Saç provası
Saç tasarım
Takma kirpik uygulaması
Şehir dışı hizmeti

Ahmet Yıldırım Kuaför

Düğün günü tüm gözler üzerinizdeyken güzelliğinizle göz kamaştırmak istiyorsanız Ahmet Yıldırım Kuaför, İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde sizleri bekliyor. Gelin saçı ve makyajı için profesyonel bir ekip ile birlikte çalışan kuaför, sizi hayal ettiğiniz görünümün çok daha ötesine taşıyor. Bölgenin en iyileri arasında yer aldığı için hizmetleri de çok kapsamlı oluyor. 600 TL olan başlangıç paketi fiyatı ve stüdyo ile ile ilgili tüm detaylar için DüğünBuketi.com danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Ahmet Yıldırım Hizmet Standartları

Gelin adayları bu en özel günlerinde tüm ilginin üzerinde olmasını isterler. Ahmet Yıldırım Studio bu noktada devreye giriyor ve her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünerek incelikle hareket ediyor. Saç ve cilt bakımıyla başlayan gün, manikür, pedikür işlemleriyle devam ediyor. İhtiyaç duyulduğu takdirde epilasyon hizmeti de salonda sağlanıyor.

İstanbul’da bulunmayan fakat salonu duyarak Ahmet Yıldırım ile çalışmak isteyen gelinlere şehir dışında hizmet veriliyor olması da mutlu ediyor. Üstelik aynı şehirde olup evinizde veya seçtiğiniz bir mekanda gelin saçı ve makyajı hazırlıklarınızı yaptırmak isterseniz bu hizmette mevcut. 2 hafta öncesinden iletişime geçmeniz yeterli oluyor.

Gelin Saçı ve Makyajı Modelleri

Düğünün en gözdesi olan gelinlerin giydikleri gelinlikle bütünlük sağlayan gelin saçı ve makyajı da önemli bir detay. Gelin saçı modelleri için bir fikriniz yoksa Ahmet Yıldırım Kuaför, sizinle yaptığı görüşmede gelinlik, konsept, saç ve yüz tipiniz gibi tüm noktaları öğreniyor. Sonrasında ise topuz modelleri, dağınık gelin saçı ve duvaklı gelin başı olmak üzere birçok farklı tasarım ortaya çıkarıyor.

Stüdyoda cilt hazırlığı da makyaj artistlerine bırakılıyor. Yüz hatlarınızı daha da ortaya çıkaracak, hem saç stilinize hem de gelinliğinize uyum sağlayacak size özel bir makyaj yapılıyor. Gerekli görüldüğünde veya talebiniz üzerine takma kirpik uygulaması da bulunuyor. Makyajınız bittiğinde siz bile gözlerinize inanamayacaksınız.

Ahmet Yıldırım Kuaför Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Her gelinin ihtiyaç duydukları ve istekleri farklı olduğundan Ahmet Yıldırım Studio herkese hitap edecek paket içerikleri hazırlıyor. Fakat genel ihtiyaçları içeren başlangıç paketi fiyatları 600 TL’den başlıyor. Her şey dahil paket seçimlerinde ise bu fiyatlar 800 TL civarında olabiliyor. Hem gelin saçı ve makyajı fiyatlarını daha detaylı öğrenmek hem de seçeceğiniz paket içerikleri ile ilgili “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurabilirsiniz.

Ahmet Yıldırım Studio Nerede?

Ahmet Yıldırım, İstanbul’un Avrupa Yakası'nda en merkezi ilçe olan Beşiktaş lokasyonunda hizmet veriyor. Kuaför salonuna ulaşımı şehrin her yerinden rahatlıkla sağlayabilirsiniz. Etkinlik öncesinde randevu oluşturduğunuz takdirde ortak karar verilen bir gün saç provası şansınızı kullanabilirsiniz. Kuaförün açık adresi; Nispetiye Mahallesi, Hakkı Şehit Han Sokak, No:1, Beşiktaş / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul ve diğer şehirler.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Kına saçı, nişan saçı ve makyaj tasarımları gibi hizmetler veriliyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 ay önce iletişime geçmeniz önerilir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Gelinin yakınlarına hizmet ile evde veya seçilen mekanda hizmet alabilirsiniz.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Gelin saçı, gelin makyajı ve saç, makyaj provası başlangıç paketinde bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Takma kirpik, manikür, pedikür ve şehir dışı hizmeti her şey dahil pakette yer alıyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

-

Ahmet Yıldırım Kuaför organizasyon fiyatları ne kadar?

Ahmet Yıldırım Kuaför organizasyon fiyatları Ahmet Yıldırım Kuaför organizasyon fiyatları Ahmet Yıldırım Kuaför organizasyon fiyatları ise 600 - 800 TL arasında değişmektedir.

Ahmet Yıldırım Kuaför Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Ahmet Yıldırım Kuaför

Yorum yaz