Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1500 ₺
Her Şey Dahil Paket
2000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi
Trashday

Ahmet Ergün Işık Photographer Hakkında

En mutlu günümüzü ileride mutlu hatırlamak, o an hissettiklerimizi hissederek görmek isteriz. 21 yılı aşkın senedir moda fotoğrafçılığı yapan Ahmet Ergün Işık Photographer, düğünüzü ölümsüzleştiren fotoğraflara imzasını atıyor. İstanbul’un Küçükçekmece ilçesinde sizlere ev sahipliği yapan bu dış çekim ve düğün fotoğrafçısı, çekimleri yurt içi ve yurt dışında 1500 TL’den başlayan fiyatları ile gerçekleştiriyor.

Çekim Hizmetleri ve Özellikleri

Yılların vermiş olduğu uzmanlıkla çiftlerin yüzünü güldürmeye devam eden Ahmet Ergün Işık Düğün Fotoğrafçısı, sizlere, isterseniz stüdyo çekimi isterseniz de dış mekan çekimi yapabilirsiniz. Düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi, katalog çekimi, konsept çekim, nişan çekimi, save the date, trashday gibi hizmetleriyle de hizmet yelpazesi oldukça geniştir.

Son derece titiz çalışarak ve gelişmiş ekipmanlarıyla dış çekim ve düğün fotoğraflarınızda özgünlüğü yakalayacaksınız. Çekim gününüzden yaklaşık 2 hafta önce randevu almanız gerekmektedir. Çekimler yapıldıktan sonra da ürünlerin sizlere teslim süresi ise yaklaşık 2 haftadır.

Ahmet Ergün Işık Photographer Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Kaliteli işlerle adından söz ettiren bu fotoğrafçı bütçenizi de düşünüyor. Standart paketin başlangıç fiyatları 1500 TL iken, her şey dahil paketin başlangıç fiyatı 2000 TL’dir. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek ve daha detaylı bilgi almak için Düğün Buketi ücretsiz danışma hattını arayabilir ya da “Ücretsiz Teklif Alın” butonuna tıklayabilirsiniz.

Olanaklar

Kişiye özel konseptleriyle fark yaratan Ahmet Ergün Işık Düğün Fotoğrafçısı, fotoğrafların orijinallerinin kopyasını da sizlere vermektedir. Türkiye’nin ve dünyanın her yerinde sizinle çalışıyor olması ve çekilecek yerin de isteklerinize göre belirlenmesiyle, ortaya çıkan karelere bir ömür bakmaya doyamayacaksınız. Beni anlamak istiyorsanız sanatıma bakın diyen bu fotoğrafçı, profesyonel ekibiyle birlikte özel gününüzün her anında sizinle olacaklar

Nasıl Ulaşılır?

Konumu gereği ulaşımı da oldukça kolaydır. Ahmet Ergün Işık Düğün Fotoğrafçısı stüdyosu, Küçükçekmece Tevkifbey’de bulunmaktadır. Otobüs, tren, minibüs ve kişisel aracınızla kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. 89M, 89YB, 98, 98KM, 98MB, 98S numaralı otobüslerle ya da A-215, A-46 numaralı minibüslerle Yeldeğirmeni durağında inerek 5 dakikalık yürüme mesafesiyle ulaşabilirsiniz.

Tevfik Bey Mh. Refik Bey Çıkmazı No:12 / 4 İstanbul / Küçükçekmece.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Türkiye ve yurt dışı herhangi bir şehirde hizmet sunuluyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi, katalog çekimi, konsept çekim, nişan çekimi, save the date, trashday gibi farklı hizmetler de burada sizlere sunuluyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

6 hafta öncesinde iletişime geçilmesi yeterli olacaktır.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Orijinal kopya teslim, dış mekan çekimi, yurtdışında çekim hizmetleri vermektedir.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Dış çekim, ekip temini, fotoğrafların orijinal teslimi.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Video ve fotoğraf çekimi, düğün hikayesi, düğün klibi, konsept çekim gibi hizmetleri bulunuyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Müşterinin tercih ettiği her mekanda çekim yapabiliriz

Ürünün teslim süresi nedir?

2 haftanın ardından albüm çıktıları teslim edilecektir.

Ahmet Ergün Işık Photographer düğün fiyatları ne kadar?

Ahmet Ergün Işık Photographer düğün fiyatları Ahmet Ergün Işık Photographer düğün fiyatları Ahmet Ergün Işık Photographer organizasyon fiyatları ise 1500 - 2000 TL arasında değişmektedir.

Ahmet Ergün Işık Photographer Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Ahmet Ergün Işık Photographer

Yorum yaz