Ankara Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Başlangıç Paketi
750 ₺
Her Şey Dahil Paket
1.000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Evde / mekanda hizmet
Gelin başı
Gelinin yakınlarına hizmet
Kalıcı makyaj uygulaması
Makyaj provası
Manikür - pedikür
Porselen makyaj
Saç bakımı
Saç provası
Saç tasarım
Takma kirpik uygulaması

Ahmet Akar Saç Tasarım Hakkında

Ankara Çankaya konumunda bulunan Ahmet Akar Saç Tasarım birbirinden güzel modelleri beğeninize sunuyor. Gelin saçı ve makyajı konusunda uzmanlaşan ekip isteklerinizi en iyi şekilde yerine getiriyor. Firmanın 750 TL’den başlayan uygun fiyatları tercih edilmesini sağlıyor.

Saç ve Makyaj Modelleri

Klasik, modern saç ve makyaj modellerini portfolyosunda sunan kuaför salonu zevklerinize uygun modelleri de hayata geçiriyor. Topuz modellerde gelin saçı aksesuarlarını öne çıkaran firma açık gelin saçı modellerinde buklelerin çekiciliğini öne çıkarıyor.

Örgülü gelin başı, salınık veya dağınık gelin saçı gibi modelleri beğeniye sunan firma gelin tacı kullanımını da ihmal etmiyor. Tesettür gelin başı modellerinde duvak veya pelerini kullanan ekip şık bir görünüm yakalamanızı sağlıyor.

Gelinlik seçiminize göre gelin saçı ve makyajı yapan firma porselen gelin makyajı ve gelin göz makyajı gibi alternatifleriyle dikkat çekiyor. Tesettür gelin makyajı konusunda daha çok gözleri odağa alan ekip en güzel gelin makyajı modellerini hizmete sunuyor.

Ahmet Akar Saç Tasarım Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Birbirinden güzel modelleri beğeniye sunan firma son derece keyifli ve disiplinli hizmet anlayışıyla tercih edilmeye devam ediyor. Paket sistemle çalışan firmanın gelin saçı ve makyajı fiyatları 750 TL’den başlıyor.

Paket içerikleri ve fiyatlar hakkında detaylı bilgi için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu doldurabilirsiniz.

Hizmetleri

Randevu sistemiyle çalışan Ahmet Akar Saç Tasarım ekibi isteklerinizi not alıyor. Ten renginizi ve gelinlik modelinizi göz önünde bulunduran ekip tecrübeleriyle salondan mutlu ayrılmanızı sağlıyor.

Makyaj ve saç hizmetlerinin yanında ağda, el – ayak masajı, manikür- pedikür ve takma kirpik gibi olanakları sunan firma beğeniliyor. Mekanda veya evde hizmet seçeneği sunan firma kapalı gelin makyajı ve başı konusunda rahat hissetmenizi sağlıyor.

Yakın arkadaşlara verdiği hizmetle de kalpleri kazanan salon memnuniyet uyandırıyor. Ücretsiz prova avantajıyla kusursuz hale gelen saç ve makyajınız davetiniz sırasında göz kamaştırıyor. Firmayla 4 hafta önceden iletişime geçmeniz yeterli oluyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Ankara Çankaya konumunda bulunan Ahmet Akar Saç Tasarım ulaşım kolaylığıyla ön plana çıkıyor. Kızılay meydanına yürüme mesafesinde bulunan firmaya toplu taşıma veya özel araçla ulaşım sağlanabiliyor. Demirtepe Ankaray hattı, Kızılay Metro hattı veya 257, 269, 269-2 numaları EGO hatlarını kullanarak ulaşılabilir. Navigasyon sistemiyle kolayca ulaşmak için açık adres şöyle;

Kızılay, İzmir – 1 Caddesi No:3 Daire: 7 06420 Çankaya / Ankara.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Ankara Çankaya konumunda hizmet sunulmaktadır.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Firma, farklı organizasyonlara yönelik hizmetler tasarlayabiliyor. Kına gecesi, nişan veya nikah için farklı seçenekler mevcut.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

3 hafta önceden iletişime geçilmelidir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Evde veya mekanda hizmet sunuluyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Gelin saç ve makyaj işlemlerine ilave olarak cilt ve saç tipi analizi de başlangıç hizmetleri arasında.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Gelin yakınlarına hizmet, cilt ve saç bakımı, takma kirpik, protez tırnak gibi uygulamalar da her şey dahil paket içeriğinde.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Gelin tacı, tokası ve boncuk gibi gelin saçı aksesuarları isteğe bağlı kullanılabiliyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

Saç ve makyaj tasarımları 1 veya 2 saat içinde tamamlanıyor.

Ahmet Akar Saç Tasarım organizasyon fiyatları ne kadar?

Ahmet Akar Saç Tasarım organizasyon fiyatları Ahmet Akar Saç Tasarım organizasyon fiyatları Ahmet Akar Saç Tasarım organizasyon fiyatları ise 750 - 1.000 TL arasında değişmektedir.

Ahmet Akar Saç Tasarım Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Ahmet Akar Saç Tasarım

Yorum yaz