İstanbul Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
2000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Şehir dışı hizmet
Dans ekibi
Davul şov
Düğün öncesi planlama toplantısı
Ekipman
Fasıl ekipleri
Kişiye özel müzik listesi
Orkestra

Ahırkapı Roman Orkestrası Hakkında

Uzun yıllardır sektörün içinde yer alan Ahırkapı Roman Orkestrası, en mutlu gününüzde düğün orkestrası hizmeti veriyor. Tecrübeli kadrosu ile birlikte davetinizde eğlencenin doruklarına ulaşacağınız orkestra, İstanbul Fatih’de yer alıyor. Türkiye'nin dört bir yanında da hizmet verebilen orkestanın başlangıç paket fiyatları 1000 TL'den başlıyor.

Hizmetleri

Yetenekli müzisyenleriyle gecenizde şenlik etkisi yaratacak olan Ahırkapı Roman Orkestrası, en güzel anıları biriktirebilmeniz için en özel hizmeti sunuyor. Oldukça geniş bir reperutara sahip müzik grubu, oyun Havaları, rock, elektronik, Türk halk müziği, Türk sanat müziği, arabesk/fantazi, klasik, caz,dini müzik gibi birçok alandan türlü ezgileri sizlerle buluşturuyor

Davetinizin eğlenceli olmasının yanında kusursuz ve eksiksiz olmasını da isteyen firma, organizasyonunuzdan önce planlama toplantısı gerçekleştiriyor. Performansın sizlerin talepleri doğrultusunda değişeceği bu toplantıda, kişiye özel çalma listeleri oluşturulabiliyor. Dileyenler, organizasyon boyunca da istek parçalar ile performansı güçlendirebiliyor.

Diğer Olanakları

Ahırkapı Roman Orkestrası, düğün, nişan, kına, sünnet, davet, kutlama ve daha birçok organizasyonda sizlerin misafiri olabiliyor. Bunların yanında de çok sayıda olanak sunan orkestra bünyesinde davul şov, fasıl grubu, orkestra, enstrüman solo performans ve düğün bandosu gibi çeşitli seçenekleri barındırıyor. Davetinizin konseptine göre sizler dilediğinizi seçebiliyorsunuz.

Müziğine yansıttığı özeni sahne ve ses sistemlerine de yansıtan Ahırkapı Orkestrası, bünyesinde dans gruplarını da barındırıyor. Böylece sevdiklerinizle birlikte eğlenceli anlar yaşamanız sağlanıyor. Yetenekli ekipten oluşan orkestra, İstanbul merkezli olsa da şehir dışında da hizmet vererek her davetinizde sizlerin yanında olmak için can atıyor.

Ahırkapı Düğün Orkestrası Fiyatları

Davetinizden en az bir hafta öncesine kadar iletişime geçmeniz gereken Ahırkapı Roman Orkestrası, düğün davetleri için başlangıç fiyatlarını 1000 TL olarak belirliyor. Orkestranın her şey dahil fiyatları ise 2000 TL'den başlıyor.

Ahırkapı Roman Orkestrası’nın sizlere özel tekliflerini öğrenmek için “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklayarak formu doldurabilir, DüğünBuketi danışman ekibi ile görüşebilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Ahırkapı Orkestrası, İstanbul ilinin Fatih ilçesinde yer alıyor. İstanbul ile sınırlı kalmayarak tüm Türkiye’de hizmet veren orkestra ile yüz yüze görüşmek isteyenler 66, BN1 numaralı otobüsler, Marmaray, M1B ve M2 metro ile de ulaşabiliyor. Ahırkapı Roman Orkestrası’nın açık adresi ise şu şekilde:

Şükrullah Halife Sk. No:9 Cankurtaran / Fatih/İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul’un Fatih ilçesinde yer alan firma, tüm Türkiye'de hizmet verebiliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Ekip, doğum günü, kutlama, parti, bayi toplantısı, davetler, düğün, nişan, sünnet, baby-shower, after-party gibi organizasyonlar için de hizmet veriyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Davetinizden en az 6 hafta öncesinden iletişime geçmeniz gerekiyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Açık havada performans, şehir dışında hizmet, konsepte uygun kostüm ve dans grupları hizmetleri bulunuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Davul /perküsyon şov, fasıl grubu, orkestra, enstrüman solo performans ve düğün bandosu yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Düğün öncesi planlama toplantısı, kendi müzik listenizi oluşturma, ekipman, interaktif sahne performansı her şey dahil paket içeriğinde bulunuyor.

Ahırkapı Roman Orkestrası düğün fiyatları ne kadar?

Ahırkapı Roman Orkestrası düğün fiyatları Ahırkapı Roman Orkestrası düğün fiyatları Ahırkapı Roman Orkestrası organizasyon fiyatları ise 1000 - 2000 TL arasında değişmektedir.

Ahırkapı Roman Orkestrası Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Ahırkapı Roman Orkestrası

Yorum yaz