Ahi Kasrı Düğün Salonu

Ahi Kasrı Düğün Salonu şık dekoru, düğün ve davet organizasyonlarındaki titiz ve özenli çalışması ile şimdi sizleri ve misafirlerinizi bekliyor. En değerli varlıklarınız olan çocuklarınızın sünnet düğünlerini lüks, hizmet içeriği geniş, konforlu bir salonda kusursuz hazırlanmasını hayal ediyorsanız sizi Ahi Kasrı Düğün Salonu‘na davet ediyoruz! Ankara, Etimesgut’ta bulunan davet alanı 2018 yılında hizmet vermeye başlamış olmasına rağmen sayısız organizasyona imza atmış ve davetlilerini memnuniyetle uğurlamış. Beyaz rengin hakim olduğu ve sarı ışıklarla sarı fonların kullanıldığı davet alanı istediğiniz sünnet düğünü konseptine ve hayallerinize göre çalışarak dekorlarla titizlikle ilgileniyor. Disiplinli ve profesyonel ekibe en değerliniz olan oğlunuzun özel gününü emanet edin, hayallerinizin ötesinde kusursuz bir düğün ortaya çıkarsınlar! Ahi Kasrı için önemli olan sizin memnuniyetiniz.

Ahi Kasrı sünnet düğünü organizasyonları için ayrıca sünnet tahtı, animatör, özel ikramlıklar, isteğe bağlı süsleme gibi birçok ekstra hizmeti de sunuyor.

 

Davet alanının özellikleri, sunduğu hizmetler ve kısıtlamaları neler?

Ahi Kasrı, şehir merkezinde olup ayrıca kapalı davet alanı bulunuyor. Salonunun tavanı yüksek, kolonu yok ve balkonu mevcut. Açık alan yok ancak balkonu ile Ankara manzarasını izleyebilirsiniz! Bunun yanında davet alanı park ve şehir manzarasına sahip. Mekanda aynı anda birden fazla davet ve organizasyon yapılamıyor. Davet alanında, vale hizmeti ve engelli girişi mevcut olmakla birlikte, ışık ses ve sahne hizmetleri de sunuluyor. Ahi Kasrı Düğün Salonu'nun her türlü davet ve organizasyon için kişiye özel olarak görevlendirdiği organizasyon sorumlusu mevcut. Bununla birlikte dışarıdan organizasyon firması getirmenize de sınırlama getirmemişler. Mekanın after party alanı da es geçilmemiş. Davet alanının kendi orkestrası olmasının yanı sıra dilerseniz sünnet düğününüz için dışarıdan orkestra da getirebilirsiniz. Kendi fotoğrafçıları olmakla birlikte yine dışarıdan fotoğrafçı getirmenize de imkan sunuluyor.

Ahi Kasrı Düğün Salonu'nda yemek servisi sunuluyor. Yemekli sünnet düğünü organizasyonlarınız için Türk ve dünya mutfağından seçme lezzetlerle muhteşem bir yemek verebilirsiniz.  Mekanın leziz yemek çeşitlerini denemek için menü tadımı yapmanıza da imkan verilmiş. Ve dilerseniz menüde değişikliğe de gidebilirsiniz. Davet alanının menüleri arasında çocuk menüsü, vegan ve vejeteryan menü bulunmakta. Ayrıca dışarıdan catering firması getirmenize de sınırlama getirmemişler. Davet alanında havai fişek kullanılmasına sınırlama getirilmiş ve bunun yanında alkol servisi de bulunmuyor. Müzik saat 24.00'de , servis ise 01.00'de sona eriyor.

Davet alanının kapasitesi ve ortalama fiyat aralığı nedir?

Ahi Kasrı Düğün Salonu'nun konaklama kapasitesi bulunmamasının yanı sıra otopark kapasitesi 500-750 araç arasında değişim göstermektedir. Kapalı alan kapasitesi 400-500, açık alan kapasitesi 400-500, ve yine kokteyl kapasitesi de 400-500 kişi arasındadır. Davet alanının minimum yemekli paket başlangıç fiyatı hafta içi 10-30 TL arasındayken, minimum yemekli paket başlangıç fiyatı hafta sonu için ise 30-50 TL arasındadır. Paket içeriği, aldığınız hizmet ve birçok detaya göre fiyatların değişiklik göstereceğini belirtelim. Geniş hizmet içeriği, imkanlarının fazlalığı, kısıtlama koymamaya özen göstermeleri ve uygun fiyatlı oluşu ile Ahi Kasrı Düğün Salonu sünnet düğününüz için eşsiz bir  fırsat!

Süslemeleri, dekorları, materyalleri ile farkını ortaya koyan ekip modern ya da geleneksel sünnet düğünlerinden hangisini isterseniz size kusursuz hazırlayacak. Ahi Kasrı size ve davetlilerinize unutulmaz bir gün sunmak için sabırsızlıkla bekliyor! Dilerseniz ‘teklif al’ butonuna tıklayarak isteklerinizi, taleplerinizi girebilir, size özel fiyat teklifleri arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Veya dilerseniz Düğün Buketi ücretsiz danışma hizmetlerinden faydalanabilir ve sizin için en uygun konsepti belirleyebilirsiniz. İndirimlerden, kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. Düğün Buketi olarak size bir telefon kadar yakınız! Bizi arayın heyecanınıza ortak olalım!

Davet alanının ev sahipliği yaptığı organizasyonlar neler?

Ahi Kasrı Düğün Salonu sünnet düğünü yanısıra , açılışlar, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, düğün, kurumsal etkinlikler, nişan ve söz, kına gecesi, mezuniyet törenleri gibi birçok organizasyonlarda da hizmet sunuyor. Organizasyonunuz hangisi olursa olsun hepsi için farklı dekorları, sunumları, süslemeleri ve konseptleri ile Ahi Kasrı size ev sahipliği yapmaktan memnuniyet duyacak!

Nerededir? Nasıl gidilir?

Ahi Kasrı Düğün Salonu kolaylıkla bulunabilecek bir yere konumlandırılmış. Etimesgut ilçesinde düğün salonlarını  bulunduğu sırada bulunan davet alanına Sıhhıye’den, Kızılay’dan, Ulus’tan, Keçiören’den kalkan Etimesgut otobüslerinin ve minibüslerinin hemen hemen hepsi çok yakınından geçiyor. Özel araç ile şehir içinden de çok rahat ulaşım sağlayabilirsiniz. Davet alanının açık adresi ise şu şekilde: Ahi Kasrı Düğün Salonu, Ahi Mesut mahallesi, 2208. Sokak, no:4, Etimesgut, Ankara. Dilerseniz Düğün Buketi ücretsiz danışma hattını arayabilir, adres bilgisi isteyebilirsiniz. Size uygun teklifleri öğrenmek, değerlendirmek içinse ‘teklif al’ formunu doldurabilirsiniz. Size bir telefon mesafede olan Düğün Buketi ekibi en özel gününüzde yanınızda olmaktan memnuniyet duyar.

 

Ahi Kasrı Düğün Salonu Özellikleri

 • Paket Başlangıç Fiyatı: 10-30 TL
 • Kapalı Alan Kapasitesi: 400-500
 • Yemekli Kapasitesi: 400-500
 • Kokteyl Kapasitesi: 400-500
 • Konaklama Kapasitesi: Yok
 • Otopark Kapasitesi: 500-750
 • Firmanın İzin Verdiği Dış Hizmetler: Organizasyon Firması, Fotoğrafçı Getirme, Organizasyon Firması Getirme
 • Mekan Özellikleri: Balkon, Kolonsuz salon, Şehir merkezinde, Yüksek tavan
 • Manzara: Park manzaralı, Şehir manzaralı
 • Lokasyon: Şehir Merkezi
 • Diğer Özellikler: Işık, Ses ve Sahne, Organizasyon Sorumlusu, After Party, Vale, Menüde Değişiklik İmkanı, Engelli Girişi, Yemek Servisi, Menü Tadımı
 • Organizasyon Türleri: Açılışlar, Bayi Toplantısı, Davet ve Resepsiyon, Düğün, Kurumsal Etkinlikler, Mezuniyet Törenleri, Nişan, Sünnet Düğünü, Kına
 • Nasıl Gidilir?: Toplu taşıma ile kolaylıkla ulaşım sağlanır

Yorum yaz