Ahi Kasrı Düğün Salonu

2018 yılında hizmet hayatına başlayan Ahi Kasrı Düğün Salonu, kurulduğu günden bu yana Ankaralıların favori davet mekanı olarak karşımıza çıkıyor. Park manzarasıyla Ankara’daki çiftlerin ilk tercihleri arasında yer alab Ahi Kasrı, özellikle söz ve nişan organizasyonlarında da sıklıkla tercih ediliyor. 400 ila 500 kişiyi ağırlayacak bir davet salonuna sahip bu başarılı mekanda siz de söz veya nişanınızı yapabilirsiniz. Bu tesisi seçerek profesyonel çalışanların size sunacakları özenli hizmet sayesinde konuklarınızın hepsinin oldukça keyifli vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz. Özellikle mekanın oldukça deneyimli bir organizasyon ekibi olduğunu söylememizde fayda var. Bu ekip sizinle sürekli iletişim halinde olarak size rüyalarınızdaki etkinliği sunuyor. Böylece siz ve sevdiklerinize sadece eşsiz bir organizasyondan mutlu ayrılmak kalıyor. Mekanın bir diğer artısı da söz ya da nişan etkinliğiniz müzikli olsun isterseniz tercih ettiğiniz orkestradan sahne alma şansına sahip olmanızdır. Sağlanan bu güzel olanak sayesinde hayallerinizin gecesine istediğiniz kişinin büyülü sesi eşlik edebilir.  Profesyonel fotoğraf ekibinin de sizden önceki çoğu çifti mutlu etme konusunda fazlasıyla yetkin olduğunu söyleyebiliriz. Yani Ahi Kasrı Düğün Salonu’nu tercih ederseniz sonsuza dek bakmak isteyeceğiniz güzellikteki fotoğraflar da sizin olacak.

Siz de Ankara’nın yükselen değeri Ahi Kasrı Düğün Salonu ’nu tercih ederek kendinize asla unutamayacağınız bir anı hediye edin.

Sunulan İmkanlar

Düğünlerinizin yanı sıra nişan ve söz etkinliklerinizi de gerçekleştirmenizin mümkün olduğu Ahi Kasrı Düğün Salonu bünyesinde çiftlere sunulan imkanlar da büyüleyici. Mekan öncelikle tüm çiftleri onların isteklerini gerçekleştirmeyi görev edinmiş profesyonel ekip ile tanıştırıyor. Bu ekibin isteklerinizi dinleyip size önerilerde bulunması da organizasyonunuzu daha plan aşamasında kusursuz kılıyor. Ekibin dekorasyon noktasında da çok başarılı olduğunu eklemek gerek. Onlar çiftin salonda kendilerini masallarda hissetmesini görev edinmiş. Bu nedenle de mekanı oldukça şık ve masalsı dekore ediyorlar. Ahi Kasrı’da sunulan bir diğer imkan da önceki bölümümüzde belirttiğimiz gibi istediğiniz sanatçıdan hizmet alabilecek olmanız. Bu sayede hayallerinize en yakın kişiyi seçebilir, organizasyonunuzu unutulmaz kılabilirsiniz. Ahi Kasrı 400-500 kişi ağırlama kapasitesine sahip salonlarında dans pistini mekanın tam ortasında yer alacak şekilde ayarlamış. Bu ince düşünce sayesinde davetinize katılan herkes pisti görebilecek. Yani organize ettiğiniz söz ya da nişan, herkesin aklında yer edecek.

Siz de Ahi Kasrı Düğün Salonu özelliklerinden etkilendiyseniz “Teklif Al” butonuna tıklayarak taleplerinizi girebilir, size özel fiyat teklifleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Tek bir telefon ile Düğün Buketi’nin ücretsiz danışmanlık hizmetlerinden faydalanabilir sizin için en uygun konsepti belirleyebilirsiniz. Ayrıca indirimlerden, fırsat paketlerinden, avantajlı fiyatlardan ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz."

Ahi Kasrı Düğün Salonu ’na Nasıl Gidilir?

Bilmeyenler için Ahi Kasrı Düğün Salonu’nun Etimesgut ilçesinde bulunduğunu söylemekte fayda var. Kişisel aracınız sayesinde kolaylıkla varabileceğiniz salona aynı zamanda toplu taşıma ile de ulaşabilirsiniz. Salonun yakınlarından geçen hatlara bakacak olursak 530-5, 508-5,220-7,297-7 ve 536 numaralı hatları listemize ekleyebiliriz. Tesiste vale hizmeti ve otopark da bulunduğu için misafirlerinizi keyifle ağırlayabileceksiniz.

Ahi Kasrı Düğün Salonu’nda Hangi Etkinlikler Yapılabilir?

Oldukça başarılı bir tesis olan Ahi Kasrı Düğün Salonları’nda açılışlarınızı, baby showerlarınızı, davetlerinizi, doğum günlerinizi, kınalarınızı, kurumsal etkinliklerinizi, söz davetlerinizi, nişanlarınızı ve düğünlerinizi yapabilirsiniz. Mekanla iletişime geçtiğinizde organizasyon ekibi sizlere yapacağınız etkinlik doğrultusunda fikirler verecektir.

Ahi Kasrı Düğün Salonu Özellikleri

 • Paket Başlangıç Fiyatı: 10-30 TL
 • Kapalı Alan Kapasitesi: 400-500
 • Yemekli Kapasitesi: 400-500
 • Kokteyl Kapasitesi: 400-500
 • Konaklama Kapasitesi: Yok
 • Otopark Kapasitesi: 500-750
 • Firmanın İzin Verdiği Dış Hizmetler: Organizasyon Firması, Fotoğrafçı Getirme, Organizasyon Firması Getirme
 • Mekan Özellikleri: Balkon, Kolonsuz salon, Şehir merkezinde, Yüksek tavan
 • Manzara: Park manzaralı, Şehir manzaralı
 • Lokasyon: Şehir Merkezi
 • Diğer Özellikler: Işık, Ses ve Sahne, Organizasyon Sorumlusu, After Party, Vale, Menüde Değişiklik İmkanı, Engelli Girişi, Yemek Servisi, Menü Tadımı
 • Organizasyon Türleri: Açılışlar, Bayi Toplantısı, Davet ve Resepsiyon, Düğün, Kurumsal Etkinlikler, Mezuniyet Törenleri, Nişan, Sünnet Düğünü, Kına
 • Nasıl Gidilir?: Toplu taşıma ile kolaylıkla ulaşım sağlanır

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  çok memnun kaldık Sedat bey ve ekibine tekrar teşekkür ediyorz hem çok kaliteli hem de uygun bir mekan

Yorum yaz