Ankara Mezuniyet ve Balo Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
10 ₺
Hafta İçi
30 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
400
Min
500
Max

Mekan Özellikleri

  • Kolonsuz salon
  • Şehir merkezinde
  • Yüksek tavan
  • Şehir manzaralı

İmkanlar

Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Mekan giydirme
Menü tadımı
Menüde değişiklik seçeneğI
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Yemek servisi
Mekan dışı fotoğrafçı getirme
Mekan dışı catering getirme
Mekan dışı organizasyon getirme

Ahi Kasrı Düğün Salonu

Ankara’nın Etimesgut ilçesinde 2018 yılında hizmet hayatına başlayan Ahi Kasrı Düğün Salonu mezuniyet partisi ve balo düzenlemek isteyen okulların da ilk tercihi arasında yer alıyor. Salonda aynı zamanda davetlerinizi, doğum günlerinizi, toplantılarınızı, nişanınızı ve mezuniyet balolarınızı da gerçekleştirmeniz mümkün. Ahi Kasrı'nda mezuniyet balosu fiyatları ise oldukça uygun. 10'den başlayan fiyatlar ile etkinliğinizi burada düzenlemek için DüğünBuketi danışma servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Kapasite Bilgisi

500 kişilik misafir ağırlama kapasitesine sahip salonuyla beğeninizi kazanacak bu tesisi, lise mezuniyet partisi veya üniversite mezuniyet partisi için de tercih edebilirsiniz. Çünkü mekan, verdiği kusursuz hizmet sayesinde mezuniyet balonuzu unutulmaz kılacak tüm özelliklerle donanmış halde.

Beyaz rengin hakim olduğu salon kolonsuz, yüksek tavanlı ve LED ışıklarla aydınlatılıyor. Geniş bir dans pisti bulunan mekanda eğlenceli bir mezuniyet partisi sizi bekliyor.

Ahi Kasrı Etimesgut Mezuniyet Balosu Fiyatları

Ahi Kasrı seçtiğiniz menülere yönelik belirlediği fiyatları ile her bütçeye uygun bir organizasyon planlama şansı veriyor. Kokteyl ikramlı bir mezuniyet partisinin fiyatı 10 TL ile 30 TL aralığında. Yemekli mezuniyet balosu fiyatları ise 30 TL ile 50 TL arasında değişiyor.

Siz de bu davet alanının özelliklerinden etkilendiyseniz “Teklif Al” butonuna tıklayarak taleplerinizi girebilir, size özel fiyat teklifleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz

Sunulan Avantajlar

Ahi Kasrı Düğün Salonu’nu daha yakından inceleyecek olursak mekanla görüşmeye gittiğinizde öncelikle profesyonel organizasyon ekibi ile tanıştırılıyorsunuz. Bu ekip sizin tüm isteklerinizi dikkatle dinleyip aynı zamanda hazırlayacağınız organizasyonla ilgili önerilerini sizinle paylaşıyor.

Kendi fikirlerinizin yanı sıra daha önce birçok etkinlik hazırlayan bu ekipten aldığınız tavsiyeler sayesinde de düzenleyeceğiniz etkinlik büyüleyici bir hal alıyor.

Ahi Kasrı Düğün Salonu’nun öne çıktığı bir diğer nokta da etkinliklerde sunulan yemeklerin kalitesi oluyor. Deneyimli aşçılar tarafından hazırlanan yemekler hem sunumlarıyla hem de tatlarıyla mezuniyetinizi daha da eşsiz kılacak.

Salondaki önemli hizmetlerden bir diğeri de şüphesiz ki fotoğrafçılık hizmeti… Gecenizi ölümsüzleştirecek fotoğrafları çeken ekibin daha önce salonu tercih eden kişiler tarafından oldukça beğenildiğini söyleyebiliriz.

Mezuniyet balosu denince akla ilk gelen şüphesiz ki eğlencedir. Eğlence de müziksiz olmaz. Ahi Kasrı Düğün Salonu’nda hem istediğiniz mezuniyet müzikleri listesini oluşturabilir hem de istediğiniz bir sanatçıyla anlaşabilirsiniz.

Ahi Kasrı Düğün Salonu’na Nasıl Gidilir?

Kişisel aracınız sayesinde kolaylıkla varabileceğiniz salona aynı zamanda toplu taşıma ile de ulaşabilirsiniz. Salonun yakınlarından geçen hatlara bakacak olursak 530-5, 508-5,220-7,297-7 ve 536 numaralı hatları listemize ekleyebiliriz. Tekrar hatırlatmakta fayda var. Ahi Kasrı Düğün Salonu’nda hem otopark hem de vale hizmeti de bulunuyor.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Dışarıdan organizasyon firması, fotoğrafçı ve catering hizmetlerini alabilirsiniz.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün, nişan, kına, açılış, bayi toplantısı, şirket yemekleri, doğum günü gibi etkinlikler.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Başlangıç paketi standart mekan düzenleme, dekorasyon, mekan giydirme, ışık, ses ve sahne hizmetlerini içeriyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Her şey dahil paket içerisinde DJ ve orkestra temini, menü tadımı ve değişikliği, yemek servisi, fotoğraf ve video çekimi gibi hizmetler bulunuyor.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Salonun fotoğraf ve video çekim hizmeti de bulunuyor.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Dışarıdan bir ekiple anlaşabilir ya da mekandan talep edebilirsiniz.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Beyaz ve kırmızı etli ana yemek menüleri ızgara ya da sulu yemek şeklinde sunuluyor. Kokteyl menülerde aperatif ve atıştırmalıklar mevcut.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Müzik yayını 23.00'de, yemek servis hizmeti ise 00.00'da sona eriyor.

Ahi Kasrı Düğün Salonu mezuniyet ve balo organizasyonu fiyatları ne kadar?

Ahi Kasrı Düğün Salonu mezuniyet ve balo organizasyonu fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 10 TL, hafta içi yemekli kişi başı 30 TL, Ahi Kasrı Düğün Salonu mezuniyet ve balo organizasyonu fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 30 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 50 TL,

Ahi Kasrı Düğün Salonu Kaç kişilik mezuniyet ve balo organizasyonu kapasitesine sahiptir?

Ahi Kasrı Düğün Salonu kapalı alan kapasitesi 400 - 500 kişiliktir,

Yorum yaz