Alyans ve Tektaş Yüzük Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
5000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Bilezik ölçü belirlenmesi
Kişiye özgü yazı
Parlatma ve cila
Yüzük temizleme

Ah-Met Yavuz Kuyumculuk Hakkında

Ah-Met Yavuz Kuyumculuk Ankara’nın Altındağ ilçesinde altın, elmas ve pırlanta işçiliğiyle sizlere alyans, tektaş ve takılar sunuyor. Birbirinden eşsiz özel tasarım takıların yanında işçiliği olmayan ürünler de Ah-Met Yavuz Kuyumculuk’ta bulunuyor. Firma, her bütçeye uygun 1000 TL'den başlayan fiyatları ve tasarımlarıyla düğün hazırlığındaki çiftlerin hayallerini süslüyor.

Ah-Met Yavuz Kuyumculuk Yüzük Modelleri

Kırk yıllık aile geleneğini sürdürerek en özel günlerinizde yanınızda olmaktan mutluluk duyan firma, sizler için birbirinden güzel tasarımlar sunuyor. Zarif ve şık bir alyans arıyorsanız sade ve modern modeller bulabileceğiniz gibi gösterişli seçimleriniz için pırlantalarıyla göz kamaştıran bir alyans da bulabiliyorsunuz.

Alyansınız için beyaz ve sarı altın dışında rose seçeneği de sunan Ah-Met Yavuz Kuyumculuk klişelerin ötesine geçiyor. Yalnızca alyansınız için değil tektaş seçiminiz için de firma modern koleksiyonlarıyla dikkat çekiyor. Tektaş ve alyansınızı ayrı ayrı taşımak sizi yoruyorsa çözüm Ah-Met Yavuz Kuyumculuk'ta! Tektaş ve alyansın aynı yüzükte birleşerek elmas ve pırlantalarla işlenmesiyle oluşturulan tasarımların sizin için harika bir seçenek olduğunu düşünüyoruz.

Fiyatları

Firma hakkında en güncel fiyatları öğrenebilmek için DüğünBuketi danışma hattı ile ücretsiz bir şekilde irtibata geçebilirsiniz. Fakat başlangıç hizmetlerinin 1000 TL civarında olduğunu belirtebiliriz. Detaylı fiyatlar için teklif formunu doldurmanız yeterli.

Tasarım ve Koleksiyonları

Ah-Met Yavuz Kuyumculuk kişiye özel tasarımları ve koleksiyonları ile hem profesyonelliğini yansıtıyor hem de farkını ortaya koyuyor. Sadece alyans ve tektaş ile sınırlı kalmayan firmada düğün için takı, özel günler için hediyelik ve kendiniz için şık bir aksesuar bulabilirsiniz. Özel tasarımları sadece yüzük ve tektaş üzerine değil üstelik! Altın ile işlenmiş zarif bir bilekliğe hediye alacağınız kişinin adını yazdırabilir, elmas ve pırlantadan oluşan objeleri kolyenize ekletebilirsiniz.

Trendleri takip ederek koleksiyonlarını oluşturan bu kuyumcu, yüzlerce çeşit ürün sunuyor. Altın, pırlanta ve elması en şık şekilde işleyen firma takılarınız için farklı renk skalalarından seçim imkânı sağlıyor. Firma, özel tasarım ve koleksiyonları dışında işçiliksiz ürün hizmeti de veriyor.

Ah-Met Yavuz Kuyumculuk Nerededir?

Firma, Ankara’nın Altındağ ilçesindeki iki ayrı şubesinde hizmet veriyor. 1980 yılından beri sizler için kaliteli hizmet anlayışına devam eden firma Talas Kuyumcular Çarşısı’ndaki şubesinde sizleri bekliyor. Toplu taşıma araçlarıyla ulaşım sağlayabileceğiniz Ah-Met Yavuz Kuyumculuğa özel aracınızla gitmek isterseniz açık adres şu şekilde:

Anafartalar, Anafartalar Cd No:18 D:12, 06050 Altındağ/Ankara.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Ankara'da hizmet verilmektedir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Tektaş ve alyans dışında bilezik, kolye, küpe ve takı setleri bulunmaktadır.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Bir veya iki ay önce iletişime geçilebilir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Kişiye özel tasarım, geniş seçenek kataloğu ve otopark ile vale hizmeti mevcuttur.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Alyans, tektaş ve takı bulunmaktadır.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Kişiye özel tasarım bulunmaktadır.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Düğün hazırlığı, sünnet düğünü ve doğum günü organizasyonları için farklı temalarda takı sunmaktadır.

Ürünün teslim süresi nedir?

İşçiliksiz ürünlerin teslim süresi yoktur, kişiye özel tasarımların teslim süresi değişmektedir.

Ah-Met Yavuz Kuyumculuk düğün fiyatları ne kadar?

Ah-Met Yavuz Kuyumculuk düğün fiyatları Ah-Met Yavuz Kuyumculuk düğün fiyatları Ah-Met Yavuz Kuyumculuk organizasyon fiyatları ise 1000 - 5000 TL arasında değişmektedir.

Ah-Met Yavuz Kuyumculuk Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Ah-Met Yavuz Kuyumculuk

Yorum yaz