İzmir Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

Başlangıç Paketi
3000 ₺
Her Şey Dahil Paket
5000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Boy kısaltma
Daraltma
Dikim provası
Gelinlik kiralama
Hazır kalıp model
Özel konsept aksesuar tasarımı
Kişiye özel konsept tasarım
Kişiye özel dikim
Tamir ve tadilat

Agraf Bridal Hakkında

2010 yılından bugüne, siz gelinlerin hayallerini süsleyecek modellerin tasarımlarını üstlene Agraf Bridal, alanında uzman ve profesyonel bir ekiple çalışıyor. Birbirinden şık ve zarif gelinlik modelleri ile hizmetini Konak ilçesinde veriyor. Mağazasında sayısız gelinlik barındırdığı gibi özel tasarım gelinlik hazırlığı ile de gelinlerin hayallerini gerçekleştiriyor.  Agraf Gelinlik, 3.000 TL olarak belirlediği başlangıç fiyatları ile karşınıza çıkıyor.

Gelinlik Modelleri

Agraf Gelinlik günümüz modasına uygun tasarımları ile unutamayacağınız bu özel güne adını yazdırıyor. Hayallerinizdeki gelinliği anlattığınız andan itibaren çalışmaya başlayan uzman terzi ve tasarımcılardan oluşan ekip, birçok model seçeneğini beğeninize sunuyor.

Son dönemde, özellikle kır düğünü etkinliklerinde tercih edilen kısa gelinlik modelleri, yenilikçi ve modern tasarımlarıyla göz dolduruyorlar.

Bohem gelinlik, vintage gelinlik modelleri de günümüzde rağbet gören etkileyici alternatifler olarak değerlendiriliyorlar. Prenses gelinlik modellerine de mağazasında yer veren gelinlikçi, tarzınıza en uygun olanı bulmanızı kolaylaştırıyor.

Agraf Bridal Gelinlik Fiyatları

Bünyesine eklediği her yeni gelinlik modeli ile portföyünü geniş tutan Agraf Bridal,fiyatları ve hizmeti ile eksiksiz bir deneyim yaşatıyor. Standart gelinlik fiyatları 3.000 TL’den başlıyor. Eğer her şey dahil hizmet seçeneğinden yararlanmak isterseniz de 5.000 TL gibi bir bütçe ayırmanız yeterli oluyor.

Agraf Bridal ile hem profesyonel hem de samimi bir deneyim yaşamak, hayalinizdeki gelinliği elleriniz arasına almak için ücretsiz bir şekilde formu doldurarak randevu alabilirsiniz.

Sunulan Hizmetler

Bugüne kadar gerçekleştirdiği çalışmalar ile kalitesini, özgünlüğünü, yenilikçi anlayışını kanıtlayan Agraf Bridal, önceliğini her zaman sizi dinlemeye ayırıyor. Birer kahve eşliğinde anlattığınız, tarif ettiğiniz gelinlik modellerini tasarlamaya başlayan gelinlikçi; vücut yapınıza, düğününüzün konseptine ve tarzına en uygun ürünü sizlere sunuyor.

Hazır modeller olduğu gibi özel dikim hizmetiyle de düşlediğiniz gelinliği yaratan gelinlikçi duvak, gelin buketi, gelin kesesi ve şapka gibi aksesuarlar da veriyor. Tamamlayıcı bu ürünler ile eksiksiz bir şekilde düğününüze sizleri hazır ediyor.

Nerede?

Alsancak’ın merkezinde yer alan konumuyla gelinlerin uğrak yeri haline gelen Agraf Gelinlik, düğününüzden en az 4 hafta önceden iletişime geçmenizi talep ediyor. Hem zaman açısından rahat etmek adına hem de istediğiniz modeli tam olarak tasarlayabilmek adına süre talepleri bu yönde oluyor.

1-3 prova sonrasında tamamlanmış bir şekilde tarafınıza iletiliyor. Ulaşım olarak şehrin her bölgesinden kolay bir şekilde gidilebilen gelinlikçi açık adresi şu şekildedir: Alsancak, Talatpaşa Blv No:21 D:Kat:1 Daire:2, 35220 Konak/İzmir

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İzmir'in her noktasına hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Kiralama ve hafta sonu hizmeti bulunuyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Ekstra hizmetler arasında duvak, gelin kesesi, şapka, gelin buketi akseusarlarını sayabiliriz.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Hazır kalıp model, özel tasarım gelinlik ve dikim provası.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Kişiye özel dikim, özel konsept aksesuar tasarımı, kişiye özel konsept tasarımı.

Ürünün teslim süresi nedir?

6 hafta içerisinde teslim ediliyor.

Agraf Bridal organizasyon fiyatları ne kadar?

Agraf Bridal organizasyon fiyatları Agraf Bridal organizasyon fiyatları Agraf Bridal organizasyon fiyatları ise 3000 - 5000 TL arasında değişmektedir.

Agraf Bridal Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Agraf Bridal

Yorum yaz