Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
1500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi
Trashday

Agora Fotoğraf Hakkında

Saltanat misali babadan oğula gelen fotoğrafçılık mesleği ile yetişen profesyonel ve başarılı bir ekipten oluşan Agora Fotoğraf, İzmir ili Konak ilçesinde yer alıyor. Standart düğün fotoğrafçısı ve dış çekim başlangıç paketi fiyatları 1000 TL gibi cüzi miktarda olup uygun fiyatlı daha birçok seçeneği ile firma sizleri bekliyor.

Özellikleri

Firma sizlere stüdyo çekimi, dış mekan çekimi, yurt dışı çekimi ve şehir dışı çekim hizmeti veriyor. Ayrıca orijinal kopyalarınızı 1 haftadan az bir sürede teslim ediyor. İzmir’in gözde fotoğrafçılık stüdyosu olan Agora Fotoğraf ile en az 6 hafta öncesinden iletişime geçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Sizin için en yaratıcı ve efektif çekimleri sağlayan düğün fotoğrafçısı, özgürce poz verebilmeniz için tüm olanakları sağlıyor. En rahat halinizle en güzel çekim fotoğrafları profesyonel fotoğrafçılar tarafından çekiliyor.

Agora Fotoğraf İzmir Dış Çekim Fiyatları

İzmir Düğün Fotoğrafçısı fiyatları çekim türüne göre değişiyor. Ancak şehrin en uygun fiyatlı ve en çok tercih edilen düğün fotoğrafçısı kategorisinde yer alıyor. Sağlamış oldukları çekim olanaklarına göre fiyatları dikkat çekerek İzmir ilinde öne çıkıyor.

Firmanın başlangıç paketleri fiyatları 1000 TL'den başlıyor. Dış çekim ve düğün fotoğrafçısı alanında her şey dahil paketi ise 1500 TL'den başlıyor. Daha detaylı bilgi almak için "Ücretsiz Teklif Al" formunu doldurabilir veya DüğünBuketi destek ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

Çekim Türleri

Şehrin düğün fotoğrafçısı Agora Fotoğraf, düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi, katalog çekimi, konsept çekim, nişan çekimi, save the date ve trash day gibi çekim türlerinde hizmet veriyor. Özel günlerinizi ertelemeden, birbirinden anlamlı ve güzel fotoğraflarla ölümsüzleştirebiliyorsunuz.

Adeta bir fotoğrafçı olarak doğmuş ekibe sahip olan Agora Fotoğraf ile mükemmel anılar tasarlamak sizin için de eğlenceli bir hal alıyor.

Nerededir?

İzmir Düğün Fotoğrafçısı, sadece Pazar günleri kapalı olsa da, haftanın 6 günü 10:00-19:00 arası ofiste sizi bekliyor. İzmir ili Konak ilçesinde bulunan firmaya yürüyerek, toplu taşıma araçlarıyla, taksiyle veya kendi aracınızla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Adres: İsmet Kaptan Mahallesi, Gazi Osman Paşa Bulvarı No:7 Hilton Center/ Fame City Kat:1 Konak / İzmir.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İzmir ve Kıbrıs.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün belgeseli, düğün hikayesi, save the date, trashday, nişan, katalog ve konsept çekimlerinden dilediğinizi tercih edebiliyorsunuz.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

4 hafta önce iletişime geçmek gerekiyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Talep doğrultusunda şehir dışında ve yurtdışında da hizmet veriliyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Çekim öncesi görüşme, ekipman temini ve çekimlerin orijinal teslimini içeriyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Daha detaylı bilgi için lütfen "Ücretsiz Teklif Al" formunu doldurunuz.

Ürünün teslim süresi nedir?

1 haftadan az süre içerisinde teslim edilir.

Agora Fotoğraf düğün fiyatları ne kadar?

Agora Fotoğraf düğün fiyatları Agora Fotoğraf düğün fiyatları Agora Fotoğraf organizasyon fiyatları ise 1000 - 1500 TL arasında değişmektedir.

Agora Fotoğraf Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Agora Fotoğraf

Yorum yaz