Ağaç Ev Hakkında

Ağaç Ev, Sarıyer İstanbul konumunda nişan ve söz davetleriniz için sizi bekliyor. Özel günlerde kapılarını aralayan mekan çiftlerin en çok tercih ettiği mekanlar arasında yer alıyor. Yemekli ve kokteyl menü seçenekler, dj ve orkestrası, mekan süslemesi ve diğer hizmetleriyle dikkat çekiyor. Nişan ve söz fiyatları kişi başı 150 - 200 TL’den başlıyor, 300 TL’ye kadar yükselebiliyor.

Mekan Özellikleri ve Kapasitesi

Ağaç Ev, açık ve kapalı davet alanlarıyla 100 – 200 kişilik konuk kapasitesi sunuyor. Arkadaş ve aile arasındaki butik nişan törenleri için mekan sıklıkla tercih ediliyor. Merkezi konumu, park alanı ile konuklarınız rahatlıkla mekana ulaşabiliyor. Güvenlik imkanı ile konuklarınıza araçlarını gönül rahatlığıyla bırakabiliyor.

Balkonu ve açılır kapanır tavanı ferah bir alan sunuyor. Konuk sayınıza uygun oturma planı ile mekan geceye hazırlanıyor. Şık dekorasyonu ve zarif süslemeler ile hayal ettiğiniz nişan törenine kavuşabiliyorsunuz. Mekanda nişan haricinde nikah sonrası yemek, kır düğünü organizasyonlarınızı da gerçekleştirebilirsiniz.

Sunulan Hizmetler

Ağaç Ev, nişan töreninize özel bir tema hazırlıyor. Mekanda ahşap dekorlar ön plana çıkıyor. Sevdiğiniz yapay çiçekler, masa örtüleri ile mekan süsleniyor. Ek aksesuarlar ve oturma planı ile her detay organizasyon sorumlunuz tarafından kontrol ediliyor.

Video ve fotoğraf çekimleri nişan töreninizin her anı kaydediliyor. Nişan masanız, nişan tepsisi, söz makası temanıza uygun şekilde seçiliyor. Nişan masası için arka fonda dilediğiniz temayı seçebiliyorsunuz. Dj ve orkestra temini ile düğün

Menü tadımı ve menüde değişiklik imkanı ile konuklarınıza lezzetli yiyecekler ikram edebiliyorsunuz. Kırmızı ve beyaz et seçenekleri, salata, meze ve aperatif lezzetler hazırlanıyor. Ayrıca çocuklara özel menü, diyabet, kosher, vejetaryen ve vegan menü seçenekleri de tercih edebilirsiniz.

Ağaç Ev Nişan ve Söz Fiyatları

Sarıyer’in en sevilen nişan mekanları arasındaki Ağaç Ev fiyatları ile dikkat çekiyor. Yemekli ve kokteyl menü seçenekleri, konuk sayınıza göre fiyatlar da değişiklik oluyor. Yemekli nişan fiyatları kişi başı 150 – 300 TL, kokteyl fiyatları ise 200 – 300 TL bandında oluyor.

Size özel fiyat seçeneklerini değerlendirmek için danışmanlarımızdan fiyat teklifi alabilirsiniz.

Adres Bilgisi

Ağaç Ev Kır Düğün, İstanbul Sarıyer konumunda yer alıyor. Mekana otobüs, dolmuş ve taksi tercih ederek gidebilirsiniz. Özel araçla gitmek isteyenler açık adresten faydalanabilir.

Açık adres: Nispeti Caddesi Boğaziçi Üniversitesi Hisar Kampüsü Hisarüstü/Sarıyer 34467 İstanbul.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Doğa ve yeşillik arasında çok ilgili ekiple ve de uygun düğün fiyatları ile hiç düşünmeden organizasyonunuzu yapabilirsiniz.

  2. Puan

    Boğaziçi hisarüstü kampüsün içinde güzel bir mekan. Özellikle nişan organizasyonları için harika. İç ve dış alanı çok kullanışlı…

Yorum yaz