Afrodit Düğün Salonu Hakkında

Sevdiğiniz insanla beraber bir ömür geçirmek için, “Evet” demeye az zaman kalmışken, hala istediğiniz gibi düğün salonu bulamadınız mı? Sade ve aynı zamanda şıklığı bir arada yansıtan Afrodit Düğün Salonu, bu sektör içerisinde uzun zamandan beri hizmet vermektedir. İki hayatı birleştiren o imzayı atarken sizlerin yanında olmaktan Afrodit Düğün Salonu olarak onur duyuyoruz. Profesyonel ve alanında uzman ekibimiz ile birlikte hayallerinizi gerçekleştirmek için sizlerin yanınızdayız. Hayallerinizi gerçekleştirmemiz için, mevsim ne olduğunun hiçbir önemi yok! İstediğiniz her mevsimin gelini ve damadı olabilirsiniz! Biz Afrodit Düğün Salonu olarak her zaman sizlerin dilekleriniz gerçekleştirmek ve sevdiklerinizle birlikte hoşça vakit geçirmeniz için yanınızdayız.

Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir?

Misafirlerinizi kaliteli bir mekanda ağırlamak istiyorsanız, tercihiniz İstanbul’un en güzel semtinde bulunan Afrodit Düğün Salonu’ndan yana olmalıdır.  Çünkü, uzun yıllardır Kağıthane’de düğün salonu ve organizasyonu hizmeti veren Afrodit Düğün Salonu ile mutluluğunuzu engelleyecek hiçbir şeye yer ve tahammül yok! Hayal ettiğiniz ne varsa Afrodit Düğün Salonu’nda asla imkansız değil!

1995 yılından beri pek çok organizasyona ev sahipliği yapan Afrodit Düğün Salonu, 750 – 1000 kişilik davetli kapasitesi bulunmaktadır. İsteğinize göre yemekli veya da yemeksiz organizasyonlarınızda davetli sayınız 750 ila 1000 kişi arasında olabilir. Salonumuzun araç otoparkı sayesinde, gelen davetlileriniz bir de otopark aramak zorunda kalmayacak! Size özel olarak ücretsiz sunulan vale hizmetimiz ve otopark hizmetimiz ile konuklarınıza harika jest yapma imkanı Afrodit Düğün Salonu’nda!

Afrodit Düğün Salonu Nerededir? Afrodit Düğün Salonu’na Nasıl Gidilir?

Afrodit Düğün Salonu’muz İstanbul’un Kağıthane ilçesinde sizlere hizmet vermektedir. Düğün salonuna ister kendi aracınız, isterseniz de toplu taşıma araçları ile sorunsuz bir şekilde varabilirsiniz. E2, 26A, 26, 30A, DT2, 54Ç, 54ÖR, 46E ve 46KT numaraları hatlarla direkt olarak Afrodit Düğün Salonu’na kısa sürede varabileceğiniz gibi taksi veya dolmuş gibi diğer ulaşım araçlarıyla da varabilirsiniz.

Mutluluğun Başladığı Yer, Adrofit Düğün Salonu

En özel gününüz için uzun yıllardır hayal kurdunuz, çalıştınız, çabaladınız ve mücadele ettiniz. Kurduğunuz hayallerin hiçbir sorunla karşılaşmamasını istemek elbette en doğal hakkınız. Afrodit Düğün Salonu olarak, bütün bunların bilincindeyiz. Sizlere kaliteli, kusursuz ve eksiksiz bir düğün organizasyonu sunuyoruz. Eğer, düğününüzde profesyonel bir hizmet arıyorsanız, tercihiniz Afrodit Düğün Salonu’ndan yana olmalıdır.

Hangi Tür Organizasyonlar Gerçekleştiriliyor?

 • Bayi Yemekleri
 • Düğün
 • Nişan Törenleri
 • Baby Shower
 • Mezuniyet Balosu
 • Kına Geceleri
 • Kutlamalar
 • Nikâh Törenleri
 • Doğum Günü Partileri
 • Asker Eğlenceleri
 • Bekârlığa veda partileri gibi organizasyonlarınızda sizlere sınırsız bir hizmet sunmaktayız.

Birçok organizasyonlarınızda sizlere ev sahipliği yapan Afrodit Düğün Salonu, uzman personelleri ile birlikte her zaman sizlerin yanındadır. Bizim en temel amacımız, Afrodit Düğün Salonu’ndan ayrılırken yüzünde tebessüm, aklınızda iyi anılar bırakmaktır.

Düğün salonumuzun vermiş olduğu hizmetleri videolar üzerinden detaylı olarak izleyebilir, daha önce bizler tercih eden müşterilerimizin hakkımızda yaptığı değerli yorumlarını okuyabilirsiniz.

Afrodit Düğün Salonu, sizleri sadece zengin ikramları ve profesyonel hizmetliyle değil, aynı zamanda uygun düğün fiyat politikası ile de oldukça memnun edecek! Paranızın cebinizde kalmasını istiyorsanız, tercihinizi Afrodit Düğün Salonu’ndan yana kullanmalısınız.

Sizlere bir düğün salonundan daha fazlasını sunmak istiyoruz! Çeşitli organizasyonlarımızda fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Düğününüzü sıradanlıktan kurtarmak için Afrodit Düğün Salonu’na gelin!

Yorumlar

Sırala

 1. Avatar
  ZİYA
  Puan

  Düğünümüzü burada yaptık, çalışanları ve işletmecileri çok prfesyonel çalıştıkları için aldığımız hizmet de dört dörtlük oldu. Organizasyonun nasıl olması gerektiğini tecrübelerinden dolayı çok iyi biliyorlar. Orkestra çok eğlendirdi, ses sanatçısının sesi de harikuladeydi. Mekanın her yerinden sahne görünüyordu, bir de davul şov yaptık tam bir görsel şölen oldu. Havalandırması da gayet kararında çalıştı hiç rahatsız olmadık, çok teşekkürler.

 2. Avatar
  Ayse
  Puan

  Düğünümüzü burada yaptık her anlamıyla çok memnun ayrıldık, ufacık sorun bile yaşamadık. Yeni evlenecek adaylara smaimiyetle tavsiye ederim burayı.

Yorum yaz