Ankara Düğün Salonları Fiyatları

Yemekli Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu
Yemeksiz Fiyat
10 ₺
Hafta İçi
30 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
500
Min
750
Max
Otopark
150
Araç

Mekan Özellikleri

 • Sandalye süsleme / kiralama
 • Supla
 • Yapay çIçek süsleme
 • Engelliye uygun giriş
 • Kolonsuz salon
 • Masa şamdan seçenekleri
 • Şehir merkezinde
 • Teras
 • Yüksek tavan
 • Kapalı salon
 • Şehir manzaralı

İmkanlar

Menü tadımı
Menüde değişiklik seçeneğI
Organizasyon danışmanlığı
Otopark
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Vale
Yemek servisi
Mekan dışı organizasyon getirme

Afiyet Restaurant Düğün Salonu Hakkında

Hayatınızın en özel gününü hayallerinizin ötesinde yaşayacağınız bir düğün organizasyonu için Afiyet Restaurant Düğün Salonu sizi bekliyor. 2013 yılından beri Ankara şehrinde düğün sektörünün önde gelen firmalarından biri olan düğün salonu, Pursaklar ilçesinde konumlanıyor. Konumu, fiyatları, şıklığı ve lezzetleriyle sizin ve davetlilerinizin organizasyondan memnun bir şekilde ayrılması için çalışıyor. Güler yüzlü profesyonel ekibi ve kaliteli hizmet anlayışıyla kusursuz deneyimler için sizi davet  ediyor.

Özellikleri ve Kapasitesi

Afiyet Düğün Salonu, kapalı salonunda 500 ile 750 kişi arasında davetliye hitap ediyor. Bu sayı yemekli, ikramlı veya kokteyl tipindeki organizasyonlarda farklılık gösterebiliyor. Salon, oldukça ferah bir yapıya sahiptir. Böylece az sayıda davetliye sahip organizasyonlarınızı gönül rahatlığıyla gerçekleştirebileceğiniz gibi yoğun katılımlı davetlerinizi de rahatlıkla organize edebilirsiniz.

Salonun sahip olduğu son teknoloji ses ve ışıklandırma aygıtlarıyla müzikal ve görsel kaliteyi hissedeceksiniz. Orkestra ve müzisyen desteği ile düğününüzün coşkusu ve eğlencesi bir an bile eksik olmayacak. Otopark ve vale hizmeti ile siz ve davetlileriniz park sorunu yaşamadan düğünün tadını çıkarabilirsiniz.

Afiyet Restaurant Düğün Salonu Fiyatları

Afiyet Düğün Salonu, müşteri memnuniyetine dayalı kaliteli hizmeti uygun fiyatları ile sunuyor. Farklı konsept ve menü değişiklikleri farklı paket başlangıç fiyatlarına tabi olabiliyor. Genel hatlarıyla düğün paketi fiyatları 7.500 TL ile 10.000 TL arasında seyrediyor.

Mekanın kına paketi, düğün paketi, indirimler ve kampanyalar eşliğinde sunulan fiyat bilgilerine ulaşmak için ücretsiz fiyat teklifini DüğünBuketi üzerinden alabilirsiniz.

Sunulan Hizmetler

Ankara’da kapalı salon düğünü mekanları arasında yer alan Afiyet Restaurant Düğün Salonu, kapalı, ferah ve şık mimarisiyle hizmet veriyor. Şık ve trend masa – sandalye ve alan süslemesinin yanı sıra kolonsuz yapıdaki salonda görsel zenginlik ön plana çıkıyor. Organizasyonunuz için her zaman tüm detayları görüşebileceğiniz ve kusursuz işleyiş için size yardımcı olacak organizasyon sorumlusuyla içiniz rahat olsun.

Süslemeden müzisyene kadar, sizin için organizasyonunuzun tüm detaylarını hazırlıyor. Ancak eğer daha farklı ve özel bir hazırlık dilerseniz dışarıdan bir organizasyon firması ile çalışabilirsiniz. Tüm catering hizmetinin karşılandığı salonun menüsü, yemekli, yemeksiz (ikramlı) ve kokteyl tipi olarak oluşturulabiliyor. Firma, davetiniz öncesinde size menü tadımı imkanı sunarak menülerin lezzeti ve tazeliğinden emin olmanıza olanak sağlıyor. Menüde yapmak istediğiniz değişiklikler de dikkate alınarak tercih ettiğiniz bir menü düzenlemesi yapılabiliyor.

Nerede?

Ankara şehrinin Porsuklar ilçesinde faaliyetine devam eden Afiyet Rastaurant Düğün Salonu, siz davetlilerini bekliyor. Havaalanı Yolu üzerinden hem toplu taşıma hem de özel araçlarla kolayca ulaşım sağlanabiliyor. Birden fazla otobüs hattının önünden geçtiği salonu, özel aracınızla gittiğinizde de rahatça bulabilirsiniz.

Adres: Tevfik İleri Mah. Özal Bulvarı No. 8 / C Havaalanı Yolu Pursaklar / Ankara.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Fotoğrafçı ve organizasyon firması temin edilebiliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, kına, nişan, söz, sünnet düğünü, mezuniyet törenleri, doğum günü.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Otopark ve vale hizmeti bulunuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Düğün pastası, yemek servisi, servis elemanı hizmetleri bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Menü tadımı, menüde değişiklik yapabilme ve organizasyon sorumlusu hizmetleri bulunuyor.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Kendi anlaştığınız fotoğrafçı ile çalışıyorsunuz.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Mekanın müzik ve orkestra temini bulunuyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Çocuklara özel, vegan, vejetaryen, kosher ve diyabet menüleri bulunuyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Servis 22:00'a müzik 23:00'a kadar devam ediyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Masa süsleme ve dekorasyon, sandalye süsleme, masa şamdan seçenekleri, yapay çiçek süsleme seçenekleri bulunuyor.

Afiyet Restaurant Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Afiyet Restaurant Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 30 TL, hafta içi yemekli kişi başı 50 TL, Afiyet Restaurant Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu pasta meşrubatlı kişi başı 30 TL, hafta sonu kokteylli kişi başı 50 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 80 TL,

Afiyet Restaurant Düğün Salonu Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Afiyet Restaurant Düğün Salonu kapalı alan kapasitesi 500 - 750 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Lüks, şık ve güzel bir düğün salonu Afiyet Düğün Salonu. Zaten yemekli düğün organizasyonları için özel olarak tasarlanmış bir yer olduğu çok belli. Mekanın organziasyon kadrosu daha ilk görüşmeye gittiğimiz andan itibaren bizi çok güzel desteklediler. Ve düğünümüzü tam istediğimiz gibi hayata geçirdiler. Öneririm herkese.

Yorum yaz