İzmir Otelde Düğün Fiyatları

Yemekli Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
50
Min
50
Max
Açık Davet Alanı
50
Min
50
Max
Kır Bahçesi Alanı
50
Min
50
Max

Mekan Özellikleri

  • Bahçe
  • Çim zemin
  • Engelliye uygun giriş
  • Kolonsuz salon
  • Konaklama
  • Açık alan
  • Kapalı salon
  • Doğa manzaralı

İmkanlar

Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Menü tadımı
Etkinlik sorumlusu
Kişiye özel konsept
Servis elemanı
Vale
Mekan dışı fotoğrafçı getirme
Mekan dışı catering getirme
After party alanı
Mekan dışı organizasyon getirme

Afet Hanım Konağı Hakkında

Afet Hanım Konağı, İzmir ilinin Çeşme ilçesinde uygun fiyatları ile otelde düğün organizasyonları yapıyor. Tam 160 yıldır aynı yerinde bir taş konakta hizmet veren mekan, nostaljik ve tarihi dokusu ile düğününüz için sizi bekliyor. Mekan; tarihi dokusu, otantik görüntüsü ve doğayla iç içe olan huzurlu atmosferi ile düğünlerinizi 50 liradan başlayan fiyatları ile gerçekleştirmek için hazır bulunuyor.

Mekanın Özellikleri

Afet Hanım Konağı, otelde düğün organizasyonlarını içerisinde meyve ağaçları, rengarenk çiçekleri olan bir taş konakta yapıyor. Bu taş konağın iki farklı alanında düğünlerinizi yapma imkanınız bulunuyor. Mekanın çim zeminli bahçesini tercih edebileceğiniz gibi kapalı alanı da kullanabilirsiniz. İki farklı alan da en fazla 50 kişi kapasiteye sahip bulunuyor. Otelde yakınlarıyla beraber butik bir düğün yapmak isteyenler Afet Hanım’ı tercih ediyorlar. Bunlara ek olarak bir tarihi düğün mekanı olarak da hizmet veriliyor.

Tarihle iç içe olan mekanda, değerli eşyalarının bulunduğu 8 adet odada konaklama olanağınız bulunuyor. Taş ve ahşap kullanılmış olan odalarda düğününüz ardından yakınlarınızla konaklayabilir, rahatça dinlenebilirsiniz. Ertesi gün ise tamamen doğal lezzetlerden yapılmış güzel bir kahvaltıyla güne başlayıp, dilerseniz Ege’nin serin sularında yüzebilme şansınız bulunuyor. Otel her plaja ve koya yakın mesafesi ile misafirlerini memnun bırakıyor.

Afet Hanım Konağı Otelde Düğün Fiyatları

Mekan, otelde düğün organizasyonlarında uygun fiyatları ile müşterilerinin bütçesini zorlamıyor. Hafta içi yemekli kişi başı fiyatı 80 ile 100 lira arası olup, hafta sonu 50 ile 100 lira arası oluyor. Kişi başı kokteyl fiyatı ise hafta içi 50, hafta sonu 80 lira oluyor.

Mekan tarafından size özel fiyat teklifi almak isterseniz ücretsiz teklif formunu doldurabilirsiniz.

Sunulan İmkanlar

Afet Hanım Konağı, otelde düğün organizasyonları için birçok imkan sunuyor. Mekanın dekoru ve süslemeleri düğün atmosferinde önemli olduğu için bir organizasyon firması ile anlaştığınız takdirde, hizmet veren ekip sizin isteklerinize göre bir konsept yapıyor. Ayrıca mekanın dekorunu ve süslemelerini de siz belirleyebiliyorsunuz. Mekan canlı müzikler ile gecenizi süsleyebiliyor, after party alanı ile eğlenceyi uzatabiliyor. Düğün ardından yakınlarınızla beraber nostaljik odalarda huzurlu bir güne uyanabiliyorsunuz.

Nerededir?

Mekan, otelde düğün organizasyonlarını İzmir ilinin Çeşme ilçesinde gerçekleştiriyor. Alaçatı’nın tam merkezinde ve ortasında bulunan mekana hem toplu taşıma ile hem özel araçla ulaşım çok kolay oluyor. İzmir’de iseniz 760 numaralı otobüse binip Çeşme’de inip Alaçatı dolmuşları veya taksi ile mekana ulaşabiliyorsunuz. Özel aracıyla gelenler için açık adres:

Alaçatı Mahallesi, 11001 Sokak 35937 Çeşme/İzmir

Sorular

Konaklama Özellikleri Nelerdir?

50 kişiden az olmak koşuluyla konaklama sağlanıyor. Nostaljik odalarda wi-fi, split klima, tv ve sıcak su imkanı bulunuyor.

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Catering, organizasyon firması ve fotoğrafçı dışarıdan temin edilebilir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, baby shower, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü, kına, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti gibi organizasyonlar da mekanda gerçekleştiriliyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Mekana evcil hayvan getirilebilir.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Başlangıç paketinde menü tadımı ve değişikliği, masa süsleme ve dekorasyon, mekan dışı organizasyon, catering firması ve fotoğrafçı getirebilme gibi hizmetler yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Her şey dahil pakette menü tadımı ve değişikliği, masa süsleme ve dekorasyon, mekan dışı organizasyon, catering firması ve fotoğrafçı getirebilme, vale ve servis elemanı, canlı müzik, kişiye özel konsept, organizasyon danışmanlığı gibi hizmetler yer alıyor.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Mekanın fotoğrafçısı ve kameramanı yoktur.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Açık ve kapalı alan olmak üzere iki davet alanı vardır. Bahçe çim zeminli ve doğa manzaralıdır. İki alan da 50 kişilik kapasiteye sahiptir.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Canlı müzik seçeceği vardır.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Çocuklara özel, diyabet, kosher, vejetaryen gibi özel menüler konuklara sunulabilir.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Müzik yayını ve servis 23:30' da sona eriyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Kişiye özel konsept seçeceği vardır. Tercihlere göre süslemeler ve dekor ayarlanıyor.

Afet Hanım Konağı düğün fiyatları ne kadar?

Afet Hanım Konağı düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 30 TL, hafta içi yemekli kişi başı 50 TL, Afet Hanım Konağı düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 100 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL,

Afet Hanım Konağı Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Afet Hanım Konağı açık alan kapasitesi 50 - 50 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 50 - 50 kişiliktir,

Yorum yaz