Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
1500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Orijinal fotoğrafların teslimi
Dış çekim
Doğum günü çekimi
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip tedariğI
Katalog çekimi
Konsept çekim
Kuaförde çekim
Mezuniyet çekimi
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi
Şehir dışı hizmet
Trashday

ADK Wedding Photography

ADK Wedding Photography, İzmir ilinin en çok tercih edilen dış çekim ve düğün fotoğrafçıları arasında yer alıyor. Farklı konseptleri ve yetenekli ekibi ile siz değerli çiftlerin en mutlu anlarını ölümsüzleştiriyor. 1000 TL'den başlayan paket başlangıç fiyatları sunan firma hakkında detaylı bilgi almak için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Hizmetleri

ADK Düğün Fotoğrafçısı, hizmet içeriklerinde oldukça geniş bir yelpaze sunuyor. Stüdyosu İzmir'in Karşıyaka ilçesinde yer alan firma, klasik çekimden hoşlanan çiftler için birbirinden güzel arka planlar ve doğal düğün pozları ile çekimler gerçekleştiriyor. Stüdyo çekimi tercih etmeyen çiftler için ise dış çekim alternatifi sunuluyor. Tercih ettiğiniz dış çekim bölgesinde hizmet verebiliyor.

ADK Wedding, ekipman konusunda da oldukça donanımlı. Dış çekim esnasında uygun ışığı yakalayabilen çekim ekibi, doğal renkler ile en doğal hallerinizi buluşturuyor. Son zamanların en trend çekim türleri arasında yer alan save the date ve trashday konseptlerini de firma ile gerçekleştirebiliyorsunuz. Düğün hikayesi, düğün klibi ve düğün belgeseli gibi hizmetleri de sunan firma, çekimlerin düzenlenmesi ve montaj aşamalarını da başarıyla tamamlıyor.

ADK Wedding Photography Dış Çekim ve Düğün Çekimi Fiyatları

ADK, İzmir'deki düğün fotoğrafçısı ve dış çekim firmaları arasında sunduğu uygun fiyatları ile öne çıkıyor. Alacağınız hizmetlere göre farklı fiyat seçenekleri sunan firmanın 1000 TL'lik başlangıç paketi bulunuyor. Her şey dahil paketlerde ise 1500 TL'den başlayan seçenekleri bulunuyor. Güncel fiyatlar hakkında detaylı bilgi almak için "Ücretsiz Teklif Al" formumuzu doldurabilirsiniz.

Olanakları

ADK Wedding Photography yalnızca düğün çekimi değil; nişan, kına gecesi, sünnet düğünü, bebek fotoğrafçılığı ve mezuniyet etkinliklerinize özel de hizmet verebiliyor. Dilediğiniz konseptlerde çekim yapabilen firma dilerseniz çekimlerin orijinallerini de size teslim edebiliyor.

Firmanın sağladığı bir diğer imkan ise şehir dışında çekim imkanı. Dış çekim için şehir dışında veya farklı bir şehirde çekim düşünüyorsanız bu deneyimli ekiple çalışabilirsiniz. Çekim tarihinizden 2 hafta önce firma ile iletişime geçmeniz yeterli!

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Firmanın stüdyosu İzmir'in Karşıyaka ilçesinde bulunuyor. Atakent Mahallesi'nde yer alan firma, Vilayetler Evi'ne oldukça yakın bir konumda bulunuyor. İzban ile gidecek olanlar Demirköprü durağında inerek, tramvay ile gidecek olanlar ise Vilayet Evi durağında inerek ulaşım sağlayabilirler. Açık adresi ise şöyle;

Atakent, Şht. Cengiz Topel Cd. No:44 1 D:C, 35590 Karşıyaka / İzmir.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İzmir'de ve şehir dışında hizmet sağlanabiliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan çekimi, dış çekim, kına çekimi, mezuniyet çekimi, doğum günü çekimi, stüdyoda çekim hizmetleri bulunuyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

2 hafta önce iletişime geçebilirsiniz.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Orijinallerin teslimi, düğün albümü, konsept düzenleme, danışmanlık ve ekipman temini hizmetleri yer alıyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Dilediğiniz konsepte uygun olarak çekim imkanı bulunuyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

2-3 hafta içerisinde teslim ediliyor.

ADK Wedding Photography düğün fiyatları ne kadar?

ADK Wedding Photography düğün fiyatları ADK Wedding Photography düğün fiyatları ADK Wedding Photography organizasyon fiyatları ise 1000 - 1500 TL arasında değişmektedir.

ADK Wedding Photography Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

ADK Wedding Photography

Yorum yaz