Düğün Dans Kursu Fiyatları

Başlangıç Paketi
800 ₺
Her Şey Dahil Paket
1000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Mekanda prova
Grup dans dersi
Koreografi çalışması
Müzik seçimi

Adım Sanat Merkezi Hakkında

Ankara’nın Çankaya ilçesinde bulunan Adım Sanat Merkezi, en özel günlerinde harika bir düğün dansı ile akıllara kazınmak isteyen çiftlere kapılarını açıyor. Tecrübeli eğitmenleri ile çiftlere kısa sürede profesyonel dans edebilme yetisini kazandıran Adım Sanat Merkezi’nin düğün dans kursu fiyatları 800 TL’den başlıyor.

Özellikleri

Ankara’nın Çankaya ilçesinde konumlanan Adım Sanat Merkezi, dört katlı bir binada üç büyük salonu ile hizmet veriyor. Adının hakkını veren kursta aynı anda birçok çocuk, genç ve yetişkin eğitim alabiliyor. Şık ve konforlu dizayn edilen salonlarda çiftler, güler yüzlü ve samimi eğitmenlerden birebir ve grup şeklinde eğitim alma imkanı buluyor.

Düğün dansı kursu eğitmenleri, samimi ve ilgili duruşları ile düğün dansından çekinen çiftlerin korkularını yok ediyor. Çiftlerin en özel günlerinde rahatlıkla dans edebilmelerini sağlıyor. Ankara’da düğün hazırlığı içinde olan çiftlerin hizmetine yerel ve evrensel birçok dans eğitimini sunuyor.

Sunulan İmkanlar

Adım Sanat Merkezi’nde uygun ve cazip fiyatlarla çiftlerin en güzel günlerini taçlandıracak olan düğün dansı eğitmenlerle beraber seçiliyor. Düğün dansı kursunda Bachata, Bolero, Salsa, Cha Cha ve Flamenko gibi dünya danslarının yanında Harmandalı, Merenge, Oryantal, Zeybek, Erik dalı, Kafkas, İç Anadolu oyun havaları, Karadeniz oyun havaları, Trakya oyun havaları ve Ege yöresi oyun havaları gibi yerel dansların eğitimleri de veriliyor.

Adım Sanat Merkezi’nden düğün dansı kursu almak isteyen çiftlerin düğünlerinden en az bir ay öncesinde kurs ile iletişime geçmeleri gerekiyor. Düğün dansı kursunda maksimum sekiz ders çiftlerin hizmetine sunuluyor. Çiftlerin danslarını en iyi şekilde yapabilmeleri için hazırlanılan koreografi çalışmasının üzerinden tekrar tekrar geçiliyor. Ayrıca çiftlere düğün mekanlarında prova yapma imkanı sunuluyor.

Adım Sanat Merkezi Düğün Dans Kursu Fiyatları

Sektördeki tecrübesiyle öne çıkan ve çiftlerin unutulmaz bir dansa imza atmalarını sağlayan Adım Sanat Merkezi’nde düğün dans kursu fiyatları 800 TL’den başlıyor.

Siz de düğün dansınızı alacağınız profesyonel eğitimle unutulmayacak hale getirmek istiyorsanız ‘Fiyat Teklifi Al’ butonuna tıklayabilir ya da DüğünBuketi.com danışmanlarıyla ücretsiz olarak iletişime geçebilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Ankara’nın Çankaya ilçesinde bulunan Adım Sanat ve Dans Okulu'na özel araçla ya da toplu taşıma ile ulaşım sağlanabiliyor. Adresi şu şekildedir:

Alacaatlı Mah. 3300 Sok. 1/5 Yaşamkent Çankaya/Ankara.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Adım Sanat Merkezi, Ankara'da hizmet vermektedir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Adım Sanat Merkezi'nde düğün dansının yanında bale, roman dansı, zumba, hip-hop eğitimi ve bateri, piyano, gitar ve keman gibi müzik aletlerinin de eğitimi verilebilmektedir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Çiftlerin düğün mekanlarında prova yapma imkanı sağlanıyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Adım Sanat Merkezi'nin başlangıç paketinde maksimum 8 saatle sınırlandırılan derslerde yerel ve evrensel birçok dans kursu seçeneği bireysel ya da grup çalışması şeklinde çiftlerin hizmetine sunulmaktadır.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Adım Sanat Merkezi'nde çifte özel koreografi çalışması hazırlanmaktadır.

Adım Sanat Merkezi düğün fiyatları ne kadar?

Adım Sanat Merkezi düğün fiyatları Adım Sanat Merkezi düğün fiyatları Adım Sanat Merkezi organizasyon fiyatları ise 800 - 1000 TL arasında değişmektedir.

Adım Sanat Merkezi Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Adım Sanat Merkezi

Yorum yaz