İstanbul Kır Düğünü Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
400 ₺
Hafta İçi
400 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
400 ₺
Hafta İçi
400 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
500
Min
750
Max
Açık Davet Alanı
750
Min
1000
Max
Kır Bahçesi Alanı
750
Min
1000
Max
Otopark
75
Araç

Mekan Özellikleri

 • Bahçe
 • Çim zemin
 • Engelliye uygun giriş
 • Gazebo
 • Gelin - damat odası
 • Gelin yolu
 • Kolonsuz salon
 • Masa şamdan seçenekleri
 • Orman Içinde
 • Şehir merkezinde
 • Yüksek tavan
 • Açık alan
 • Kapalı salon
 • Boğazda düğün / davet
 • Tarihi mekan
 • Deniz manzaralı
 • Boğaz manzaralı
 • Doğa manzaralı
 • Şehir manzaralı

İmkanlar

Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Karşılama kokteyli
Video ve fotoğraf çekimi
Jeneratör
Isıtma sistemleri
Menü tadımı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Düğün pastası
Servis elemanı
Vale
Klima
Mekan dışı fotoğrafçı getirme
After party alanı
Alkol servisi
Mekan dışı organizasyon getirme

Adile Sultan Sarayı Hakkında

Muhteşem bir boğaz manzarasına sahip olan ve neredeyse 200 yıllık geçmişe sahip olan tarihi bir düğün mekanında, kır düğünü deneyimi gerçekleştirmek istemez misiniz? Eğer cevabınız evetse, Adile Sultan Sarayı kesinlikle tercih etmeniz gereken bir düğün salonu. İstanbul ili Üsküdar ilçesinde bulunan salon, muhteşem manzarası, tarihi atmosferi, sunduğu hizmetler ve uygun fiyatlarıyla, rüya gibi bir kır düğünü deneyimi sunuyor. Salonda düğünlerin başlangıç paketi fiyatı kişi başı 400TL’den başlamakta.

Özellikleri

Adile Sultan Sarayı, çiftlerin rüyalarını süsleyen bir manzaraya ve lüks düğün davet alanlarına sahip. Genellikle kır düğünü gibi organizasyon için kullanılan Saray Bahçesi, 750-1000 kişi arasında bir kapasiteye sahip. Manzarasında İstanbul Boğazı’nın masmavi suları olan bu alana ek olarak, mekanın Oval Salon adı verilen bir adet kapalı davet alanı da bulunuyor. Bu alanın kapasitesi 500-750 kişi arasında. Kapalı alan yüksek tavanlı. İki alanında geniş kapasiteli olması kalabalık organizasyonların yapılabilmesine imkan tanıyor. Salonun bir adet after party alanı da bulunmakta.

Mekanın dekorasyonu genel olarak sade ama şık. Altın sarısı ve beyaz renklerinin hakim olduğu salon, şamdan ve gazebo seçeneklerine de sahip. Ayrıca gelin ve damadın isteğine göre bir dekorasyonda ortaya çıkabiliyor!

Adile Sultan Sarayı Üsküdar Kır Düğünü Fiyatları

Adile Sultan Sarayı, sahip olduğu manzara ve sunduğu imkanlara nazaran, oldukça uygun bir fiyatları vardır. Özellikle Üsküdar ilçesinde kır düğünü gibi etkinlikler için tercih edilen Adile Sultan Sarayı’nda düğün paketi başlangıç fiyatları kişi başı 400 TL’den başlıyor. Kokteyl fiyatlarının da aynı seviyede olduğu salon, sunulan imkanlara göre oldukça cüzi bir fiyata sahip. Mekanın fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için "Ücretsiz Teklif Alın" bölümünü doldurabilirsiniz.

Sunulan İmkanlar

Adile Sultan Sarayı, çiftlerin asla unutamayacakları bir düğün yaşamaları için her türlü olanağı sağlamaya özen gösteriyor. Salonun dikkat çeken ilk özelliği, sahip olduğu birbirinden farklı menüleri ve catering hizmeti. Oldukça zengin bir menü çeşitliliğine sahip olan mekan, menülerde tadım ve değişiklik imkanı da sunuyor. Bu sayede kır düğünü için istediğiniz menüyü oluşturabiliyorsunuz. Alkollü ve alkolsüz servisi bulunan Adile Sultan Sarayı'nın oldukça profesyonel bir catering hizmeti de bulunmaktadır.

Kır düğünü gibi organizasyonlar için en gerekli olan şeylerden biri de eğlencedir. Mekan, düğünün eğlenceli geçmesini sağlayacak müzik grupları ve sanatçıları temin edebiliyor. Üstelik salonun uzman fotoğrafçı ekibi, düğünün her anını kayıt altına alıyor. Salon, dışarıdan bir fotoğrafçı ile çalışmanıza da izin veriyor.

Düğün planlamasına oldukça önem veren Adile Sultan Sarayı, organizasyon sorumlularıyla etkinlikleri en ince ayrıntısına kadar planlıyor. Böylece tüm organizasyonlar, çiftlerin hayalini kurduğu bir şekilde, eksiksiz olarak gerçekleşiyor. Ayrıca, isteyen çiftler dışarıdan bir organizasyon firması ile de çalışabiliyor.

Düzenlenebilen Diğer Organizasyonlar

Boğazda muhteşem bir kır düğünü imkanı sunan Adile Sultan Sarayı’nda; düğün, nişan, kına, sünnet düğünü, nikah, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, doğum günü partisi, yılbaşı partisi, davet ve resepsiyon, seminer ve konferanslar gibi organizasyonlar düzenlenebiliyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul, Üsküdar’da, Kandilli üzerimde bulunan Adile Sultan Sarayı’na, Vaniköy Caddesi üzerinden ulaşılabiliyor. Toplu taşımayla gitmek isteyen kişilerse 14M, 15F, 15H otobüs hatlarını ve Çengelköy-İstinye vapurunu kullanabilirler.

Kandilli, Vaniköy Cd No : 12, 34684 Üsküdar / İstanbul.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Dışarıdan fotoğrafçı ve organizasyon firması temin edilebiliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün, nişan, nikah, yılbaşı partisi, sünnet düğünü, mezuniyet töreni, kurumsal etkinlikler, baby shower, bayi toplantısı, açılışlar, davetler ve resepsiyonlar, doğum günü partileri, konferans ve seminerler gibi organizasyonlar düzenlenebiliyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Menüde değişiklik, menüde tadım ve catering hizmeti verilmektedir.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Başlangıç paketi düğün pastası, ses, sahne ve ışık hizmetleriyle, servis hizmetini içeriyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Her şey dahil paketi fotoğrafçı, catering hizmeti ve organizasyon sorumlusunu içeriyor.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Salonun şık ama oldukça güzel bir dekorasyonu bulunuyor. Gazebo, şamdan, çiçek süslemeleri gibi seçenekler sunan mekan, çiftlerin isteğine göre bir dekorasyon da yapabilmekte.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Bir adet açık, bir adette kapalı davet alanı bulunuyor. Açık alan olarak hizmet veren Saray Bahçesi 750-1000 kişi arasında bir kapasiteye sahip. Kapalı alan olarak kullanılan Oval Salonsa, 500-750 kişi arasında ağırlayabiliyor. Ayrıca after party için de ayrı bir alan bulunmakta.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Mekan oldukça profesyonel bir müzik grubuna sahip.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Kosher menü, kokteyl menü, kırmızı ve beyaz et menüsü, çocuk menüsü, diyabet menüsü ve vegan menü

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Müzik yayını ve servis 24:00'a kadar sürüyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Salonun şık ama oldukça güzel bir dekorasyonu bulunuyor. Gazebo, şamdan, çiçek süslemeleri gibi seçenekler sunan mekan, çiftlerin isteğine göre bir dekorasyon da yapabilmekte.

Adile Sultan Sarayı düğün fiyatları ne kadar?

Adile Sultan Sarayı düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 400 TL, hafta içi yemekli kişi başı 400 TL, Adile Sultan Sarayı düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 400 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 400 TL,

Adile Sultan Sarayı Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Adile Sultan Sarayı açık alan kapasitesi 750 - 1000 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 500 - 750 kişiliktir,

Yorum yaz