Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
100 ₺
Her Şey Dahil Paket
800 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi
Trashday

Adil Nergiz Photography Hakkında

Düğün fotoğrafçısı, İzmir ilinin Bornova ilçesinde bulunuyor. Özel günlerde ve unutulmaz anlarda sizin en güzel halinizi yakalıyor. Stüdyo çekimi, dış çekim ve şehir dışı çekimi gibi birçok çekim olanağı sunan Adil Nergiz Photography, özellikle çiftler tarafından düğün çekimlerinde tercih ediliyor. En değerli anları profesyonel çekimlerle eşsiz anılara dönüştürüyor. Paket içeriklerine göre 800 TL'den başlayan çekim fiyatları ile de çiftlerden tam puan alıyor.

Özellikleri

Adil Nergiz Photography düğün fotoğraflarına farklı bir bakış yansıtıyor. Mekan, stüdyo ve düğün çekimleri için birçok farklı paketi bulunuyor. Ekip, düğün belgeseli, düğün klibi, katalog çekimi, konsept çekim, söz / nişan / kına çekimi, dış mekan çekimi ve trashday olanakları sunuyor.

Farklı paketler ile size istediğiniz fotoğrafları elde etme ve mutlu bir çekim geçirme hizmeti veriliyor. Fotoğraf ve video çekimi sonrasında kaliteli düzenlemeler ve ilk baskı fırsatları da sunuluyor.

Adil Nergiz Photography Fotoğraf Fiyatları

Düğün fotoğraflarınız için size paket içeriklerine göre 800 - 1.000 TL arasından fiyatlar sunuluyor. Paketler fotoğraf ve video hizmetlerini de içeriyor. Özel birçok fırsat ve farlı hizmetler de paketlerin içeriğinde profesyonel destekler ile sunuluyor. Fiyatlar sunulan hizmetlere ve talepler göre değişiklik gösterebiliyor.

Siz de ayrıcalıklı hizmetlerinden yararlanmak için DüğünBuketi.com danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz. Adil Nergiz Photography hakkında detaylı bilgi içi ücretsiz bir şekilde ''Fiyat Teklifi Al'' formunu doldurabilirsiniz.

Olanakları

Düğün gibi en özel günlerinizde çiftlerin tüm anlarına önem veren sanatçı, baktıkça daha mutlu olacağınız hatıralar yakalıyor. Ekibin gelin ve damat için hazırladığı özel hizmetler ve paketler bulunuyor.

Anlamlı fotoğraflar için size birçok mekan önerisi sunuluyor. Fotoğrafları en hoş renklerde düzenliyor. Size uygun ve en güzel albümleri seçme imkanı bulunuyor.

Adil Nergiz Photography Nerededir? Nasıl Gidilir?

Firma, düğün fotoğraflarınız ve en özel günleriniz için sizi bekliyor. Ekip Akhisar, İzmir ve çevre illerde düğün çekimleriniz için hizmet veriyor. Stüdyoya ulaşmak isterseniz özel araç kullanabilirsiniz. Özel araç ile gitmek isteyenler için adres;

Bornova - İzmir.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Akhisar, İzmir ve çevre illerde hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün belgeseli, düğün klibi, katalog çekimi, konsept çekim, söz/nişan/kına çekimi, dış mekan çekimi ve trashday hizmetleri sunuluyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 ay önce iletişim kurulabilir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Fotoğraf ve video çekimi yapılıyor ardından en sevilen uygun görüntüler ve müzik kullanılarak güzel bir anı oluşturuluyor. İsteğe göre çeşitli imkanlar sunuluyor. Mekan, renk, müzik gibi seçenekler sunuluyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Stüdyo çekimi ve dış çekim imkanı bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Save the date ve trashday çekimleri gerçekleştiriliyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Vintage, bohem ve klasik tarzda çekimler yapılabiliyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

4 hafta sonra teslim ediliyor.

Adil Nergiz Photography düğün fiyatları ne kadar?

Adil Nergiz Photography düğün fiyatları Adil Nergiz Photography düğün fiyatları Adil Nergiz Photography organizasyon fiyatları ise 100 - 800 TL arasında değişmektedir.

Adil Nergiz Photography Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Adil Nergiz Photography

Yorum yaz