İstanbul Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Başlangıç Paketi
500 ₺
Her Şey Dahil Paket
800 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Evde / mekanda hizmet
Gelin başı
Gelinin yakınlarına hizmet
Kalıcı makyaj uygulaması
Kalıcı oje uygulaması
Makyaj provası
Manikür - pedikür
Porselen makyaj
Saç bakımı
Saç provası
Saç tasarım
Takma kirpik uygulaması
Şehir dışı hizmeti

Adem Kara Hairdesign

Gelin makyajınızı kime yaptıracağınıza karar vermediyseniz aradığınızı buldunuz demektir. İstanbul’un Pendik ilçesindeki Adem Kara Hairdesign gelin saçı ve gelin makyajı dışında manikür, pedikür, ağda, takma kirpik hatta stresli gelinleri rahatlatabilmek için masaj hizmeti veriyor. 500 TL'den başlayan gelin saçı & makyajı fiyatları bulunuyor. Nerede ve hangi şehirde olursa olsun gelinleriyle buluşabiliyor. Gelin yakınlarından 15 kişiyi daha bu özel güne hazırlayabilecek ekip bulunduruyor.

Gelin Makyajı

Pendik ilçesindeki Adem Kara Hairdesign makyaj konusunda titiz bir ekip ile çalışıyor. Gelinlerini günün yıldızı yapmayı planlıyor ve detaylara önem veriyor. Gelinin isteklerini dinliyor, yüz tipi, gelinliği, saç modeli, ten rengi gibi faktörler konusunda gelinleri bilgilendiriyor ve uzlaştıkları noktada makyaj işlemine başlıyor.

Porselen gelin makyajı, sade makyaj, tesettür gelin makyajı çeşitleri ile her zevke hitap ediyor. Yüzün en önemli detayı gözlerin rengini makyaj ile bütünleştiriyor. Renkli göz makyajı, derin göz makyajı kullanıyor ve isteyen gelinlere takma kirpik işlemi uyguluyor.

Gelin Başı Modelleri

Gelini ve gelinliği en güzel ifade etmenin yolu doğru bir saç modeline sahip olmaktır. Gelinin yüz hatlarına ve saç rengine uygun gelinliği ile bütünleşen gelin saçı modeli gelini daha da ön plana çıkaracaktır. Adem Kara Hairdesign dağınık gelin saçı, salık gelin saçı, gelin topuzu ve farklı topuz modelleri ile tesettür gelin başı, örgülü gelin başı modelleri üzerinde çalışıyor.

Adem Kara Kuaför Pendik Gelin Başı & Makyajı Fiyatları

500 TL'den gelin başı ve makyaj fiyatları bulunan Adem Kara Kuaför Pendik ilçesinde gelinleriyle buluşuyor. Ağda, manikür, pedikür, masaj, saç bakımı, cilt bakımı, takma kirpik uygulamaları da yapabiliyor. Düğün öncesi saç ve makyaj için prova yaparak düğün günü sürpriz yaşanmasını engelliyor. Fiyatlar alınan hizmetlere göre değişkenlik gösterebiliyor.

Adem Kara Hairdesign gelin saçı & makyajı fiyatları konusunda daha fazla bilgi almak için DüğünBuketi ücretsiz danışma ekibi ile iletişime geçebilirsiniz. Sitemizde bulunan ücretsiz forma tıklayarak fiyat teklifi alabilisiniz.

Ulaşım

İstanbul ili Pendik ilçesinde bulunan Adem Kara Saç Tasarım şehir içi ya da şehir dışı fark etmeden gelinleri ile buluşabiliyor.

Adem Kara Kuaför Adresi: Güzelyalı, Kazım Karabekir Cd., 34903 Pendik / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Tüm şehirlerde hizmet verebiliyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Manikür, pedikür, cilt bakımı, ağda, el ve ayak masajı bulunuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Gelin saçı & gelin makyajı hizmeti bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Gelin saçı, gelin makyajı, takma kirpik hizmetlerini alabilirsiniz.

Adem Kara Hairdesign organizasyon fiyatları ne kadar?

Adem Kara Hairdesign organizasyon fiyatları Adem Kara Hairdesign organizasyon fiyatları Adem Kara Hairdesign organizasyon fiyatları ise 500 - 800 TL arasında değişmektedir.

Adem Kara Hairdesign Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Adem Kara Hairdesign

Yorum yaz