Kayseri Nikah Sonrası Yemek Fiyatları

Yemekli Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
100
Min
200
Max
Açık Davet Alanı
300
Min
400
Max
Kır Bahçesi Alanı
300
Min
400
Max
Otopark
100
Araç

Mekan Özellikleri

  • Bahçe
  • Kolonsuz salon
  • Orman Içinde
  • Yüksek tavan
  • Açık alan
  • Kapalı salon
  • Doğa manzaralı
  • Şehir manzaralı

İmkanlar

Catering
Mekan giydirme
Menü tadımı
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Servis elemanı
Vale
Mekan dışı fotoğrafçı getirme
After party alanı

Adab-ı Muaşeret Hakkında

Adab-ı Muaşeret Anadolu’nun yemek dendiğinden herkesin akla gelen şehri Kayseri illinin Talas ilçesinde yer alıyor. Restoran nikah sonrası yemek konseptinde hizmet veriyor. Üstün hizmet ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile rakipleri arasından ayrılıyor.  İşletme uzun yıllardan elde ettiği tecrübeleri ile misafirlerini özel hissettirmek için hiçbir çabadan kaçınmıyor. Kişi başı 50 TL’den başlayan fiyatlar ile hizmete sunuluyor.

Salon Özellikleri ve Kapasitesi

Adab-ı Muaşeret açık ve kapalı alan seçenekleri sunuyor. Bu salonlarda aynı anda birden fazla düğüne izin verilebiliyor. Fakat harika dizaynı ve üstün mimarisi hiçbir düğünün sesinin karışmasına izin vermiyor. Tesisin şehri tepeden gören, kuş bakışı manzarası bulunuyor.

Hizmet verilen salonların geniş olması misafirlerin ve sizin içinizi daraltmayarak huzurlu hissetmenizi sağlıyor. Ayrıca kolonsuz olan salonlar misafirlere ferah bir ortam sağlayarak yemeğinizi manzara içerisinde keyifle yiyebiliyorsunuz. Tüm salonlarda toplamda 600 kişiye kadar kişiyi aynı anda işletme içerisinde ağırlanabiliyor.

Adab-ı Muaşeret Nikah Sonrası Yemek Fiyatları

İşletme bazı hizmetler ekstra ücrete tabii olabiliyor. Nikah sonrası yemek için kişi başı 50 TL gibi uygun fiyatlarda hizmet veriliyor.

Size özel teklif ve indirimleri değerlendirmek için DüğünBuketi.com danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Sunulan İmkanlar

Adab-ı Muaşeret Kayseri işletmesinde birçok hizmet misafirlere özel sağlanıyor. Nikah sonrası yemek organizasyonlarında birinci tercihiniz olması için rakiplerinden ayrılan birçok noktası bulunuyor. Bunlarında en başında engelli girişi, vale hizmeti, Türkiye mutfağından üstün lezzetlerin servisi geliyor. Et konusunda usta olan tesis, et haricinde birçok farklı yemek ile hizmet verebiliyor. Et pişirme ve servis etme konusundaki iddiası tabaklara yansıyor.

İsme özel servisler ve peçetelerle masalar oldukça şık görünüyor. Mekan dışı organizasyon firması, fotoğraf çekim ekibi ile çalışabiliyorsunuz. Kusursuz bir nikah sonrası eğlence için bu mekanla çalışabilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İşletme oldukça ulaşılabilir bir konumda yer alıyor. Kişisel aracınız veya toplu taşım araçları ile kısa sürede gelebiliyorsunuz. Tesisin açık adresi aşağıda yer alıyor.

Adres: Tablakaya Mahallesi Atatürk Bulvarı No:230 Yukarı Talas Seyir Restoran Üstü Talas/Kayseri.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Dışarıdan fotoğrafçı , organizasyon firması temin edebiliyorsunuz.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, baby shower, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü, kına, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü gibi organizasyonlar yapılabiliyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

-

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

İki davet alanı bulunuyor. Bunların birincisi kapalı alanı diğeri ise açık alanı. Kapalı alanda kolonsuz ferah bir salon bulunuyor ve kapasitesi 200 kişiye kadar hizmet için yeterli. Açık alanda ise 400 kişiye kadar ağırlanabiliyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Müzik ve servis yayını saat 24.00 itibariyle son buluyor.

Adab-ı Muaşeret organizasyon fiyatları ne kadar?

Adab-ı Muaşeret organizasyon fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 50 TL, hafta içi yemekli kişi başı 50 TL, Adab-ı Muaşeret organizasyon fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 50 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 50 TL,

Adab-ı Muaşeret Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Adab-ı Muaşeret açık alan kapasitesi 300 - 400 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 100 - 200 kişiliktir,

Yorum yaz