Ada Restaurant

Ankara Etimesgut’un en gözde yerleşim alanlarından birisi olan Eryaman’da hizmet veren Ada Restaurant doğal güzellikleri ile göz kamaştıran Göksu Parkı’nın içinde, gölün kıyısında kapılarını misafirlerine açıyor.

Düğün, nişan, kına gecesi, sünnet düğünü gibi organizasyonların yanı sıra doğum günü, mezuniyet, açılış, balo, davet, kongre ve kurumsal etkinlikler için de son derece uygun koşullara sahiptir. Muhteşem göl manzarası ve modern konsepti ile görenleri adeta büyülüyor.

Kapalı mekanda hizmet veren mekan 300 kişilik kolonsuz salonunda konuklarını ağırlıyor. 4 mevsim hizmet veren ve her mevsimde ayrı doğal güzellikler sunan muhteşem göl manzarasına sahip bir mekan. Ada Restaurant, Ankara Etimesgut’un seçkin düğün mekanları arasında yer alıyor.

Ada Restaurant’ta Sunulan Hizmetler

Ankara Etimesgut Göksu Park’ta kapılarını sizlere ve değerli davetlilerinize açan Ada Restaurant gerek düğün paketindeki hizmet içerikleri, gerekse düğün fiyatları ile yeni evlenecek çiftlerin mutluluğuna mutluluk katıyor. Mekan yıllarca hatıralardan silinmeyecek düğünlere ve organizasyonlara ev sahipliği yapıyor.

Düğün paketi fiyatları organizasyonun içeriğine ve seçeceğiniz menüye göre değişiyor. Birbirinden leziz tatları, sizlerle ve değerli davetlilerinizle buluşturuyor. Ada Restaurant göz kamaştıran dekorasyonu ile hem şık, hem nezih, hem de butik bir konsept sunuyor.

Çocuklar için oyun alanı, palyaço hizmeti sunuyor. Gelin için nedime, fotoğrafçı, canlı orkestra, güvenlik, otopark ve vale gibi pek çok hizmeti düğün paketi içinde sağlıyor.

Ulaşım açısından son derece merkezi bir konumda hizmet veren Ada Restaurant birbirinden renkli ve eğlenceli organizasyon seçenekleri sunmasının yanı sıra her bütçeye uygun fiyatları sebebiyle de yoğun ilgi görüyor.

Ada Restaurant Ankara’nın en seçkin ve en eğlenceli düğünlerinin vazgeçilmez adreslerinden biri. Usta aşçıları, deneyimli müzisyenleri, güler yüzlü personeli ve konusunda uzman organizasyon görevlileri ile size hayallerinizdeki düğünü yaşatıyor.

Mekanda düğün, nişan, kına gecesi, sünnet düğünü, doğum günü, mezuniyet gibi özel gün organizasyonları gerçekleştirilebiliyor. Bunların yanı sıra Ada Restaurant'ta açılış, davet, kokteyl, resepsiyon, kongre ve her çeşit kurumsal etkinlerin de düzenlenebiliyor. Yılın 12 ayı yemekli veya yemeksiz tüm organizasyon taleplerine cevap verebiliyor.

Mekan hakkında daha ayrıntılı bilgi almak ve fiyat teklifleri için sitemiz üzerinden bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Yorum yaz