İstanbul Evlilik Teklifi Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
150 ₺
Hafta İçi
200 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
100 ₺
Hafta İçi
150 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
5
Min
10
Max
Açık Davet Alanı
5
Min
10
Max
Kır Bahçesi Alanı
5
Min
10
Max

Süslemeler & Ekstralar

 • Evlilik teklifi seti

Mekan Özellikleri

 • Cam tavan
 • Gelin tagı ve mekan süsleme
 • Masa şamdan seçenekleri
 • Şehir merkezinde
 • Yüksek tavan
 • Açık alan
 • Boğazda düğün / davet
 • Deniz manzaralı
 • Boğaz manzaralı
 • Şehir manzaralı

İmkanlar

Masa süsleme ve dekorasyon
Karşılama kokteyli
Etkinlikten önce prova
Video ve fotoğraf çekimi
Havai fişek şovu
İçecek barı
Karşılama Için hostes
Volkan şovu
Mekan giydirme
Organizasyon danışmanlığı
Kişiye özel konsept
Düğün pastası
Servis elemanı
Alkol servisi

Ada Kalkan Hakkında

İstanbul’un gözde mekanında Beşiktaş - Bebek konumunda bulunan Ada Kalkan, farklılıklardan hoşlanan, keyfine düşkün ve kaliteye önem veren çiftlere hitap ediyor. 100 TL'den başlayan fiyatları ile siz de Ada Kalkan’da evlilik teklifi etmek isterseniz 'Ücretsiz Teklif Al' formunu doldurabilir veya DüğünBuketi.com danışman ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

Özellikleri

İstanbul manzarası, Boğaz ve deniz ortamının tüm huzur vericiliği içinde bir evlilik teklifi gerçekleştirebilirsiniz. Tekneyi istediğiniz mekanda demirleme imkanınız bulunuyor. Teknenin kaptanı ise, mekan tarafından ayarlanıyor. Organizasyon konusunda da oldukça tecrübeli olan bu firma, elinden gelenin en iyisini yapmak için var gücüyle gayret ediyor.

İsterseniz minik bir orkestra, fotoğraf ekibi veya organizasyon danışmanı Ada Kalkan tarafından ayarlanabiiyor. Talepleriniz doğrultusunda catering hizmeti de yetkililer tarafından itina ile sunulmakta. İsterseniz, firmanın dışından, kendi istediğiniz diğer organizasyon ekipleri ile de anlaşabilirsiniz.

Ada Kalkan Evlilik Teklifi Fiyatları

Bu firma, tekne kiralama hizmetini, evlilik teklifi organizasyonuna özel olarak 100 TL'den fiyatlandırıyor. Tabii ki daha kapsamlı bir organizasyon planlanması durumunda, daha farklı ve uygun fiyatlar da söz konusu olmakta. Mekanın detaylı fiyatları için, teklif almakta gecikmeyin.

Sunduğu İmkanlar

İsterseniz romantik ortamda baş başa bir yemek yiyebilirsiniz. Kimi çiftler ise, bu özel anlarını yakınları ile paylaşarak, konuklarına da catering ikramı gerçekleştirilmesini istiyor. Ada Kalkan, tamamen sizin fikirleriniz doğrultusunda, konuklu veya konuksuz organizasyonlar düzenleyebiliyor.

Firmanın bir diğer özellği ise, farklı organizasyonlar için de yat kiralanabiliyor. Örneğin, doğum günü, bekarlığa veda partisi veya after parti gibi davetler burada rahatlıkla organize ediliyor. Hatta bu tekne, şimdiye kadar kimi dizi ve filmelerin çekimine de ev sahipliği yapmış. Bu nedenle tekneyi kiralamakta acele etmenizi tavsiye ederiz.

Ada Kalkan Nerededir?

Lokasyon olarak merkezi bir yer olan Beşiktaş - Bebek’te yer alan Ada Kalkan’a Hisarüstü Boğaziçi Üniversite durağı sayesinde metro ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Otobüs kullanacaklar için, 22, 22RE, 25E, 40T ve 42T numaları hatları önerebiliriz. Boğaziçi Üniversitesi otobüs durağının hemen karşısında, sahil şeridinde konumlanan bu firmanın açık adresi şu şekildedir; Cevdet Paşa Cad. Boğaziçi Üniversitesi Karşısı Bebek.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Mekan, sizin belirleyeceğiniz ek paketler ve süslemeler ile hizmet vermeye devam ediyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Ada Kalkan yat ve tekne kiralama hizmeti sunma imkanına ek olarak evlilik teklifi, bekarlığa veda, doğum günü, organizasyon, yat partisi, tekne partisi, yüzme turu, boğaz turu, düğün sonrası kutlama ve iş yemeği etkinliklerinde de size kapılarını açıyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Bir veya iki hafta önce iletişime geçilebilir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Ada Kalkan bu organizasyonda size ve sevdiklerinize mekan süsleme, kokteyl veya yemek, lazer, sis makinesi, volkan, fotoğraf-video, drone, isim yazdırma gibi bir çok hizmet veriyor. Mekan hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz 'Ücretsiz Teklif Al' formunu doldurabilir veya DüğünBuketi.com danışman ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Ada Kalkan fiyat kategorisinde 1000TL’den başlayan fiyatlarla size kapılarını açıyor. Paketlere ek olarak dilediğiniz eklemeleri yapmanıza Ada Kalkan fırsat sunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Ada Kalkan bu organizasyonda size ve sevdiklerinize mekan süsleme, kokteyl veya yemek, lazer, sis makinesi, volkan, fotoğraf-video, drone, isim yazdırma gibi bir çok hizmet veriyor.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Ada Kalkan size sunmuş olduğu paketin içerisinde en güzel anınızı ölümsüzleştirmek adına fotoğraf ve video çekimi gerçekleştiriyor.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Kapalı ve açık alanı bulunuyor.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Ada Kalkan hoş bir deniz manzarasına karşı canlı müzik imkanı size ve sevdiklerine sunuyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Ada Kalkan bu organizasyonda size ve sevdiklerinize kokteyl veya yemek olmak üzere iki farklı hizmet veriyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

İstediğiniz vakit hizmetler son buluyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Ada Kalkan Lüks teknenin içerisini zevkiniz doğrultusunda düzenliyor.

Ada Kalkan evlilik teklifi fiyatları ne kadar?

Ada Kalkan evlilik teklifi fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 100 TL, hafta içi yemekli kişi başı 150 TL, Ada Kalkan evlilik teklifi fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 150 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 200 TL,

Ada Kalkan Kaç kişilik evlilik teklifi kapasitesine sahiptir?

Ada Kalkan açık alan kapasitesi 5 - 10 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 5 - 10 kişiliktir,

Yorum yaz