Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
1500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Video ve fotoğraf çekimi
Orijinal fotoğrafların teslimi
Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip tedariğI
Katalog çekimi
Konsept çekim
Save the date

Ada Fotoğraf Ajansı Hakkında

Fotoğraf kareleri, ileride geriye dönüp baktığınızda sizi o anlara döndürecek en güzel araçlardır. Ada Fotoğraf Ajansı da tam bu noktada anlarınızı ölümsüzleştiriyor. Ankara ilinin Çankaya ilçesinde bulunan ve dış çekim hizmeti veren düğün fotoğrafçısı, en güzel anlarınızın fotoğraflarını hayallerinizdeki gibi çekiyor. Uygun fiyat teklifleri sunan ajans, 1000 TL'den başlayan fiyatları ile hizmet veriyor.

Çekim Hizmetleri

Dış mekan çekimi hizmeti veren Ada Fotoğraf, farklı çekim türleriyle de yanınızda oluyor. Düğün hikayesi, save the date çekimi, konsept çekim, düğün klibi, düğün hikayesi, katalog çekimi gibi hizmetlerle düğün öncesi ve düğün sonrası sınırsız fotoğraf ve video hizmeti vererek en özel anlarınızda sizinle buluşuyor.

Her bir çekim türü ile çiftlerin hayallerindeki kareleri yakalayan ekip, düğün albümünüzü istediğiniz şekilde hazır ediyor.

Ada Fotoğraf Ajansı Çankaya Dış Çekim Fiyatları

Çiftlerin sık tercih ettiği fotoğrafçılardan birisi olan ve bütçenize uygun fiyat seçenekleriyle yüzünüzü güldüren ajans, kaliteli işlere imzasını atıyor. Standart paketin başlangıç fiyatları 1.000 TL iken, her şey dahil paketin başlangıç fiyatı 1.500 TL’dir.

Firma tarafından net fiyat bilgisi alabilmek ve detaylar hakkında konuşmak için DüğünBuketi destek ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

Olanakları

En güzel kareleri yakalamak için son derece titiz çalışan ve alanında uzman olan ekip, size en iyi hizmeti verebilmek için son teknolojilerle uyum içinde çalışıyor. Ada Fotoğraf Ajansı ekibi ile anlaşıp ortak bir mekan belirlendiği takdirde, çekimleriniz için en uygun ortam hazırlanıyor ve çekimlere başlanıyor.

Çekimler bittikten sonra fotoğrafların orijinallerini ortalama 4 hafta içinde size teslim ediyor. Şehir geneline hizmet veren dış çekim fotoğrafçısı, tüm zamanların en çok talep gören trashday çekimi için de özenle çalışıyor.

Nasıl Gidilir?

Ulaşımı oldukça kolay ve toplu taşıma araçları açısından çeşitliliği bol bir konumda olan Ada Fotoğraf Ajansı Ankara ilinin Çankaya ilçesinde, Bağlar Caddesi'nde bulunuyor. Otobüs, tren, metro ya da kişisel aracınızla gidebilirsiniz. 160, 317-7, 323 numaralı otobüslerle Necla Kızılbağ Anadolu Lisesi ve Huzur Evi duraklarında, M1-M2-M3 metro hattıyla Kızılay durağında, Başkentray ile de Kolej durağında inerek yürüme mesafesinden ulaşabilirsiniz.

Bağlar Caddesi 107-105 Göktürk 06660 Çankaya / Ankara.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Ankara geneline hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Katalog çekim, nişan çekimi ve konsept çekim yapıyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

2-3 hafta önce.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Orijinal fotoğraf teslimi, dış mekan çekimi hizmetleri vermektedir.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Düğün klibi, düğün belgeseli ve dış çekim hizmetleri başlangıç paket içeriğini oluşturuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Düğün hikayesi, save the date ve trashday çekimleri bulunuyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Öncelikli olarak çiftlerin istediği mekanlarda çekim yapılıyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

4 hafta içerisinde.

Ada Fotoğraf Ajansı düğün fiyatları ne kadar?

Ada Fotoğraf Ajansı düğün fiyatları Ada Fotoğraf Ajansı düğün fiyatları Ada Fotoğraf Ajansı organizasyon fiyatları ise 1000 - 1500 TL arasında değişmektedir.

Ada Fotoğraf Ajansı Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Ada Fotoğraf Ajansı

Yorum yaz