Ada Balık Et Restaurant & Cafe

İzmir'in en güzel ilçelerinden biri olan Şirinyer’de İzmir Denizi'nin bonkörlüğüyle zenginleştirilmiş mutfağıyla bilinen bir mekândan Merhaba! Ada Balık Et Restaurant & Cafe'den selamlıyoruz sizleri. Siz de rakı balık ikilisi vazgeçilmezi olan misafirlerimizden misiniz? O halde doğru yerdesiniz, Ada Balık Et Restaurant & Cafe tam da size göre. Dilerseniz tek başınıza gelebileceğiniz gibi dilerseniz de sevdiklerinizle birlikte gelerek eşsiz sunumlarımızı tadabilirsiniz. Sevdiklerinizle bir arada olduğunuz organizasyonlarda ise dilediğiniz bir günde özel gecelerinizi kutlamak için Ada Balık Et Restaurant & Cafe’yi tercih edebilirsiniz.

Hem balık hem de et ürünleri konusunda fazlasıyla iddialıyız, gelin ve misafirimiz olarak siz de bu eşsiz tadı siz de deneyin!

Ada Balık Et Restaurant & Cafe Kaç Kişilik Hizmet Kapasitesine Sahiptir?  Ada Balık Et Restaurant & Cafe’de Verilen Hizmetler Nelerdir?

Yılların tecrübesiyle Şirinyer'de hizmet veren Ada Balık Et Restaurant & Cafe kapalı alanda 100 - 150 kişiye kadar olan organizasyonlara ev sahipliği yapmaktadır. Son derece temiz ve titiz olan profesyonel kadromuzla sizlere unutulmaz bir eğlence sunuyoruz. Masalarımızda porselen tabaklarda ve özel rakı bardaklarında sunum yapıyoruz. En az beş farklı ve birbirinden leziz mezeyle birlikte başta elbette balık ızgara olmak üzere, ahtapot ızgara ve kalamar gibi tercihinize göre daha birçok seçenek siz kıymetli misafirlerimizi bekliyor. Rakı ise zaten masadaki demirbaşınız olarak sizlerle beraber. Ayrıca dilerseniz organizasyonunuzda canlı müzik de eşlik edebilir. Rakı balık ve et hiç bu kadar iştah açıcı ve davetkâr olmamıştı. Ada Balık Et Restaurant & Cafe sizlerin keyfi için her şeyi düşünecek. Ada Balık Et Restaurant & Cafe'ye güvenin. Hem balık hem de et konusunda tercih edilebilecek en iyi mekân biziz ve sektörün bu alanında tecrübelerimize güveniyoruz. Referanslarımız da yanılmadığımızı gösteriyor. Siz de Ada Balık Et Restaurant & Cafe'yi deneyin siz de şanslı kişiler arasında yerinizi alın.

Ada Balık Et Restaurant & Cafe Nerede? Ada Balık Et Restaurant & Cafe’ye Nasıl Gidilir?

Ada Balık Et Restaurant & Cafe olarak bizler daha önceki tüm organizasyonlarımızda müşteri memnuniyetini en üstte tuttuğumuz için başarılı olduğumuzu biliyoruz. Firmamızı tercih eden çiftlerin veya konukların yapmış oldukları yorumları okuduğunuzda bizle ilgili birçok bilgiye daha mekânımıza gelmeden sahip olacağınıza eminiz! Ada Balık Et Restaurant & Cafe nasıl ki sizi ağırlamak için sabırsızlanıyorsa eminiz ki siz de Ada Balık Et Restaurant & Cafe'ye gelmek için o derecede istekli olacaksınız! O halde ulaşım seçeneklerinize değinelim! Toplu taşıma kullanacak konuklarımız olacaksa Evka 3'ten Metro ve 550 numaralı otobüs, Çankaya'dan 80 numaralı otobüs, Bayraklı'dan 802 ve 80 numaralı otobüs, Gaziemir'den 90 numaralı otobüs, Üçyol'dan 588 numaralı otobüs Ada Balık Et Restaurant & Cafe’ye gelmektedir.

Dilerseniz şahsi araçlarıyla gelecek olan misafirlerimiz için adresimiz İnkılap Mah. 509. Sk No:1 Şirinyer, İzmir.

Dilediğiniz zaman 0542 650 25 23 numaralı telefondan Ada Balık Et Restaurant & Cafe ile istediğiniz zaman iletişime geçebileceğinizi unutmayın! Özel misafirleriniz için özel organizasyonlara imza atmak istiyorsanız, Ada Balık Et Restaurant & Cafe olarak bir telefon kadar uzağınızda ve her daim size hizmete hazırız.

 

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Nikah sonrası yemeğimizi bu muhteşem tesiste yaptık ve çok eğlendik ve çok lezzetli yemekler yedik ve hepimiz bu tesisten çok mutlu ayrıldık.

Yorum yaz