Açıkalın Düğün Salonu

Açıkalın Düğün Salonu Mamak’ta yepyeni yüzü ve farklı konseptleriyle sizleri ağırlıyor! Sektöründe lider mekân olma hayaline bir adım daha yaklaşan Açıkalın Düğün Salonu Ankara Mamak ilçesinin en çok tercih edilen düğün mekânlarından birisi haline geldi. Hiçbir fedakârlıktan sizler için kaçınmayan Açıkalın Düğün Salonu’na gelerek sizler için neler yapabileceğimizi görmek ister misiniz?

Organizasyonda Kalite ve Uygun Fiyat Arıyorsanız Açıkalın Düğün Salonu’na Gelin!

Bugüne kadar binlerce düğün, yüzlerce konser ve sayısını unuttuğumuz kurumsal etkinlikler düzenledik. Her bir işimizde sanki ilk defa yapıyormuş gibi heyecanlandık ve tüm ekip olarak elimizden geleninde fazlasını yaptık. Ankara’nın en bilindik düğün salonu olmayı ise eminiz ki buna borçluyuz. Sarf ettiğimiz tüm gayretler sonucunda sizlerin de memnuniyetini kazanmış olmaktan dolayı çok mutluyuz. Yüzünüzdeki mutluluğu daima görmek istediğimiz Açıkalın Düğün Salonu’nda sizler kadar en az konuklarınıza da önem veriyoruz. Kaliteli ve uygun fiyatlı bir düğün mekânı arayışında iseniz Açıkalın Düğün Salonu en doğru tercih!

Açıkalın Düğün Salonu’nun Hizmet Kapasitesi Nedir? Açıkalın Düğün Salonu’nda Kaç Kişilik Etkinlikler Yapılabilir?

Sizleri en mutlu anlarında yalnız bırakmayan kocaman bir aileniz var! Kendi aileniz dışında sizleri her an düşünen ve ince planlamalar yapan organizasyon ekibimizle tanışmaya hazır mısınız?

Yapacağınız tüm etkinliklere kalite ve uyum getiren Açıkalın Düğün Salonu’nda sizleri görmek istiyoruz! Kapasite açısından hiçbir sorunun yaşanmadığı Açıkalın Düğün Salonu’nda 400 kişiyi rahatlıkla ağırlıyoruz. Yemekli yâda kokteyl düzeninde sizleri ağırladığımız Açıkalın Düğün Salonu ’nda 1 adet engelli girişi, 1 adet bebek bakım odası ve gelin & damat kulisi bunmaktadır.

Açıkalın Düğün Salonu’nda Hangi Tür Etkinlikler ve Organizasyonlar Gerçekleştirilebilir?

Partiler
Davetler
Açılışlar
Lansmanlar
Kurumsal Etkinlikler
Nişan Törenleri
Düğün Organizasyonları
Evlilik Teklifleri
Sünnet Düğünleri
Nikâh Merasimleri
Kına Geceleri gibi en mutlu anlarınıza tanıklık ettiğimiz Açıkalın Düğün Salonu ’nda sizleri en kısa sürede görmek istiyoruz!
Binlerce çiftin mutlu gülümsemesine tanıklık ettiğimiz Açıkalın Düğün Salonu’nda sizlere yönelik birçok hizmetimiz de ücrete tabi olmadan sunuluyor!

Açıkalın Düğün Salonu’na Nasıl Gidilir? Açıkalın Düğün Salonu Nerede Yer Alıyor?

Şahintepe Mahallesi’nde Hocalı Caddesi üzerinde bulunan Açıkalın Düğün Salonu ’nda sizleri bekliyoruz! Mamak’a çevreyolundan bağlanarak kolaylıkla gelebileceğiniz Açıkalın Düğün Salonu’na dilerseniz toplu taşımayla da gelebiliyorsunuz. 330, 339-3, 365 otobüsleri ile kısa sürede ulaşabileceğiniz Açıkalın Düğün Salonu’na şahsi araçlarınızla geldiğinizde otopark hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    fotolarda küçük ve basık çıkmış ama salon inanılmaz rahattı. misafirlerim hiç oturmadılar masallah ?? bizde baya oynadık eşimle çok rahattı genisti pistide sıkıntı yasamadık. temiz ve ilgili bi ekibi var herkeze önerebilirim

  2. Puan

    Salonun ışıklandırması ve düzenini çok beğendim. Tüm masalar piste hakim. Pist geniş. Kaliteli ve güler yüzlü bir hizmet aldık. 200 kişilik bir düğün yaptık bir sorun yaşamadık. herkese tavsiye ederiz.

  3. Puan

    Eşimle ailelerimiz Mamakta yaşadığı için Açıkalın düğün salonunu tercih ettik ulaşım olarak çok kolaylıkla gidiliyor hizmet olarak da güzel ve masa sandalye giydirmeleri de gayet hoştu

Yorum yaz