Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1500 ₺
Her Şey Dahil Paket
2000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi
Trashday

Acıbadem Zümrüt Fotoğrafçılık Hakkında

İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy konumunda bulunan Acıbadem Zümrüt Fotoğrafçılık süregelen yıllar boyunca tecrübesine kalite katmıştır. En güzel anlarınızı kayıt altında tutabilmeniz için seçim yapabileceğiniz firmalardan bir tanesidir. Dış çekim ve düğün fotoğrafçısı alanında çıkış yapan firmanın fiyatları ortalama olarak 1500 TL’den başlıyor. Detaylı bilgi için teklif formunu doldurabilirsiniz.

Firmanın Sunduğu Hizmetler ve Olanaklar

Düğün belgeseli hizmetiyle doğayı ve hikayenizi harmanlayarak farklı çekim alanlarında gerçekleştiren firma tam anlamıyla profesyonel bir hizmet sunuyor. Film tadında ilerleyen düğün belgeselinizle andaki hissiyatınız hep sizinle oluyor. Öyküsel ve sinematik görüntülerle başlayan düğün gününüze özel yapılan çekimlerle düğün hikayesi kurgusu yapan Acıbadem Zümrüt Fotoğrafçılık ile bambaşka bir deneyim şansı yakalayabiliyorsunuz.

Düğün klibi hizmetiyle de hafızalara kazınan firmanın sunduğu hizmetlerden yararlanarak kurguda kullanılan efektlerin profesyonelliğine hayran kalabilirsiniz. Katalog çekimi ve konsept çekim avantajıyla da kalpleri kazanan firma odakta olması gerekeni en iyi şekilde sunuyor. Nişan çekimi hizmeti de sunan Acıbadem Zümrüt Fotoğrafçılık geniş açılı çekimleriyle nişan masanız ve ortam renklerini tek karede almayı başarıyor.

1 hafta öncesinden iletişime geçtiğiniz firmadan 2 haftalık bir bekleme sonucunda fotoğraf ve video hizmetlerinizi orijinal kopyayla birlikte alabilirsiniz. Trashday çekimiyle başlattığınız maceranıza save the date çekimiyle devam edebilir, modayı yakalarken eğlenceli çekimlerle de mutlu olabilirsiniz.

Acıbadem Zümrüt Fotoğrafçılık Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Konsepte ve çekim alanına göre değişiklik gösteren fiyatların başlangıç paketi 1500 TL’den başlıyor. Her şey dahil fiyatı ise 2000 TL olan hizmetler birçok avantajı içerisinde barındırıyor. Dilediğiniz çekimler, sayıları, farklılıkları ve çektirdiğiniz yerlere göre taleplerinize göre her cebe uygun fiyatları ile hizmet vermektedir. Fiyatlar ve hizmetler hakkında detaylı bilgi almak isterseniz eğer  ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu doldurabilirsiniz.

Olanaklar

İster İstanbul’da olun ister Kapadokya’da Acıbadem Zümrüt Fotoğrafçılık şehir dışı çekim hizmetiyle her daim yanı başınızda. Yurt dışı hizmeti de sunan firma kaliteli hizmetiyle sınırları aşıyor. Kendi seçtiğiniz veya firmanın yol göstericiliğine güvendiğiniz mekanda dış mekan çekimi yapan firmayla deniz kenarında çıplak ayak poz verebilir. Veyahut diliyorsanız Rize yaylalarında ters ışık sistemiyle günü batırabilirsiniz.

Stüdyo çekimi hizmetiyle ise mezuniyet, nikah öncesi sade ve şık bir çekim, 1 yaş kutlaması gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Sağlam bir ekip çalışması sunun firma ile son derece huzurlu bir süreç geçirebilirsiniz.

Acıbadem Zümrüt Fotoğrafçılık Nerededir?

Firmayla giderek görüşmek isterseniz eğer İstanbul ili Kadıköy ilçesinde kolaylıkla bulunabilir bir konumda yer almaktadır. Toplu taşıma araçlarıyla kolaylıkla gidilebilir. Kendi araçlarınızla da gidebilmeniz için açık adresini sizinle paylaşıyor olacağız. Firmaya ait açık adres bilgileri;

Acıbadem Caddesi, Bilsel Apartmanı NO:128 34718 Kadıköy / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul ve tüm şehirlerde hizmet verilmektedir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi, katalog çekimi, konsept çekim, nişan çekimi, save the date, trashday ve dış çekimdir.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

2 hafta öncesinden iletişime geçilmelidir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Stüdyo çekimi, şehir dışında çekim ve yurt dışında çekim gibi avantajlar bulunmaktadır.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Ekip temini, dış çekim ve fotoğrafların orijinal teslimi hizmeti bulunur.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Video ve fotoğraf çekimi, düğün hikayesi, düğün klibi, konsept çekim gibi hizmetler bulunuyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

2 haftalık bir bekleme süreci sonunda ürün teslimi gerçekleşir.

Acıbadem Zümrüt Fotoğrafçılık düğün fiyatları ne kadar?

Acıbadem Zümrüt Fotoğrafçılık düğün fiyatları Acıbadem Zümrüt Fotoğrafçılık düğün fiyatları Acıbadem Zümrüt Fotoğrafçılık organizasyon fiyatları ise 1500 - 2000 TL arasında değişmektedir.

Acıbadem Zümrüt Fotoğrafçılık Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Acıbadem Zümrüt Fotoğrafçılık

Yorum yaz