Nikah ve Düğün Davetiyesinde Bağışla Eğitime Destek Olabilirsiniz

En mutlu gün hediyeleri son dönemlerde trendlere göre değişmeye başladı. Nikah şekerlerinde, nikah davetiyelerinde dağıtılan hediyeler hem sizin hem de özel gününüzde yanınızda olan insanlar için en güzel anı yaratmakta ilk adım olarak yer alıyor. Hal böyle olunca vakıf ve kurumlar ise bu özel günleri ölümsüz kılarak yardım etmenizi sağlıyor. Bu kurumlardan biri ise özel gün kartları ile Anne Çocuk Eğitim Vakfı (AÇEV).

1980’li yıllarda Boğaziçi Üniversitesi’nden Prof. Dr. Diane Sunar, Prof. Dr. Çiğdem Kağıtçıbaşı ve Prof. Dr. Sevda Bekman tarafından başlatılan Anne Çocuk Eğitim Vakfı (AÇEV) araştırma projesi olarak başlamıştır. Bağışlar ve kampanyalarla anne ve çocuklar için eğitimler sağlayan AÇEV ailesi kurumsal ve bireysel yardımların yanı sıra özel günlerinizde hazırladığı kartlarla sizleri destek olmaya bekliyor.

Özel Gün Kutlamalarınızda Bağış Yaparak Eğitime Şans Verin

İster bireysel ister kurumsal olarak yapmak istediğiniz yardımlarda AÇEV çocuk ve ailelere yılbaşı, nikah, bayram, doğum günü ve özel günlerinizde kullanmak için isme özel sertifika belgeleri, özel tasarım kitap ayraçları, nikah davetiyesi gibi özel gün kartlarının bulunduğu ürün koleksiyonuyla size birçok farklı seçenek sunuyor.

AÇEV’in ürün kataloğunda yer alan nikah kitap ayraçları, bağış yapmak isteyen gelin ve damat adayları için nikah davetiyesi, nikah şekeri yerine misafirlere verilebilir. AÇEV düğün, nikah kitap ayraçları ile sevdiklerinize özel bir hediye verirken, anne ve çocuklara ise bağışta bulunabilirsiniz.

AÇEV’in özel gün tebrik kartları ise, doğum günü, sünnet ve organizasyonlarda kullanılabilir. AÇEV’in Anne Destek Programı’na katılan annelere destek vermek amacıyla annelerin ebeveynlik yolundaki becerilerinin güçlendirilmesi için yapılan bağışlarla kampanyaya destek olarak çocukların geleceğini güvence altında olmasına destek olabilirsiniz.

AÇEV Özel Gün Kartları İle Nasıl Bağış Yapılır?

Özel günlerinizde bağış sertifikası, nikah davetiyesi kitap ayracı, düğün, sünnet ya da kampanyalarınızda bağış yapmak  için AÇEV’in resmi internet sitesinde yer alan bağış bölümünden gerçekleştirebilirsiniz.

Burada yapmanız gereken seçtiğiniz özel gün kartının üstüne basarak sayfanın sağ tarafında yer alan bağış yap kısmına tıklayın. Açılan sayfada bir çocuğun eğitimine, bir babanın eğitimine, bir annenin eğitimine, AÇEV’in genel çalışmalarına ve bir kadının çok yönlü gelişimine seçeneklerinden birini seçin.

Düzenli Bağışla Düzenli Hayatlara Destek Olun

İstediğiniz AÇEV özel gün kartıyla fiyatları değişen yardımlardan tek seferlik ya da düzenli bağış seçeneğiyle destek olabilirsiniz. Bunlardan bir çocuğun okul öncesi eğitimi için seçeneğiyle 100 lira bağış yaparak okul öncesi eğitimine katkıda bulunabilirsiniz. Ya da bir annenin eğitimi için ada 25 liralık bağışla annenin çocuk gelişimi ve bilinçlenmesi için eğitimine, bir babanın eğitimi seçeneğinde ayda 25 liralık bağışla babalık üzerine eğitim almasına ve çocuklarına ilgi göstermesini sağlayacak sorumluluklar hakkında bilgilenmesine, bir kadının çok yönlü gelişimi için seçeneğinde ise ayda 30 lira ile o kadınların hedef ve hayallerine ulaşmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Farklı Seçeneklerde Tek Seferlik Bağış Seçenekleri

Nikah, düğün, organizasyon gibi etkinliklerinizde nikah şekeri ya da hediye yerine tek seferlik yardım yapmak isteyebilirsiniz. 20 lira, 50 lira, 100 lira ya da kendi belirleyeceğiniz fiyatlarla bağışta bulunabilirsiniz. Hazır kartlar üzerinde isim ve tasarımlarla sizlerin isteğine göre hazırlanabilen bağış kartlarıyla anne ve çocuklara destek olurken, AÇEV’in bağış makbuzuyla yaptığınızın yardımın doğru kişilere gittiğini takip edebilirsiniz. Sizler de zamanla yok olacak nikah davetiyesi, nikah şekeri yerine düğün ve organizasyonlarda bu kartları tercih edin. En özel ve mutlu gününüzde başka hayatlara umut olun.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    AÇEVden nikah şekeri siparişi verdik. Ayrica yardım maksadıyla açevi tercih ettik.davetlilerimiz de çok şaşırdi,kimse yardım için nikah şekeri veya hesdiyelik seçmiyor maalesef.o yüzde lütfen siz de Açev’den bir şeyler alın.

Yorum yaz