Alyans ve Tektaş Yüzük Fiyatları

Başlangıç Paketi
3250 ₺
Her Şey Dahil Paket
4700 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

12 ay garanti
24 ay garanti
Alyans danışmanlığı
Bilezik ölçü belirlenmesi
Kişiye özgü yazı
Parlatma ve cila
Yüzük ebatını belirleme
Yüzük temizleme

Abidin Kuyumculuk Hakkında

Abidin Kuyumculuk, İzmir ilinin Konak ilçesinde konumlanıyor. Kuyumcu, alyans ve tektaş seçiminde en çok tercih edilen adreslerden biri. Daha çok öne çıkmasını sağlayan özelliği ise hizmet kalitesi. Kuyumcunun sağladığı ekip, istediğiniz yüzük ve alyansa ulaşmanızda süreç boyunca yanınızda oluyor. Kuyumcunun fiyat aralığı seçilen yüzüğe ve özelliklere göre değişim gösteriyor. Fakat yüzük ücretleri ortalama 3.250 TL'den başlıyor.

Sunulan Hizmetler

Kuyumcunun sunduğu hizmetlerin arasında kişiye özel yazı bulunuyor. Yüzüğünüzün iç ve dış kısmına dilediğiniz yazı yazılabiliyor. Ayrıca yüzük ölçülerinin alımı da Abidin Kuyumculuk tarafından yapılabiliyor. Yüzüğün parmağa tam oturması için tüm detaylar alınıyor.

Yüzüklerinizin on iki ay garantisi bulunuyor. Ek olarak tamir ve cilalama hizmetleri ise sizlere imkan olarak sunuluyor. Yüzüğünüzün nasıl olmasını istediğinize sizler karar verebiliyorsunuz. Bu yüzükler; tektaş, alyans veya baget olabiliyor. Yüzük haricinde alternatif aksesuar tasarımları da yapılıyor.

Abidin Kuyumculuk Yüzük ve Tektaş Fiyatları

Kuyumcunun yüzük fiyatları seçilen ürüne ve özelliklerine göre değişim gösteriyor. Fiyatı belirleyen önceliklerden biri ise seçilen hizmetler. Ancak tektaş ve alyans ücretleri 3.250 - 4.700 TL arasında değişiyor.

Siz de firmanın ayrıcalıklı hizmetlerinden yararlanmak için ‘’Fiyat Teklifi Al’’ butonuna tıklayabilirsiniz. Karşınıza çıkan formu ücretsiz bir şekilde doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ek Hizmetler

Yüzük dışındaki kolye ve bilezik modellerine de göz atabilirsiniz. Hayalinizdeki tasarımı çizim yoluyla tasarlatabilir ve talep edebilirsiniz. Dilerseniz Abidin Kuyumculuk, günlük mücevher setlerini de seçenek olarak sunuyor.

Gelin setleri, söz ve nişan yüzüklerinizi de kuyumcudan temin edebilirsiniz.Bunun dışında kuyumcunun inci seti modelleri de bulunuyor. Ölçü işlemleri ve kişiye özel tasarım süreci itinayla yürütülüyor. Garanti belgesi ve tamir olanağı da önemli hizmetlerinden.

Abidin Kuyumculuk Adresi ve Nasıl Gidiliyor?

Tektaş ve alyanslarınız için hizmet veren firma, İzmir ilinin Konak ilçesinde bulunuyor. Varış noktanıza göre IZBAN, metro ve dolmuşları kullanabilirsiniz. Alternatif olarak Halkapınar - Fahrettin Altay arasında kullanılan tramvay aracılığıyla da kuyumculuğa gidilebiliyor. Özel araçla gidecekseniz açık adres:

Güzelyurt, 932. Sk. 3/A, 35250 Konak / İzmir.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İzmir'de yer alıyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Gelin setleri ve günlük hayat kolye, yüzük ve bilezikleri de üretiliyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Özel yazı eklenebiliyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Yüzüğün ebatının belirlenmesi, ölçülerin alınması ve tamir, alyans danışmanlığı hizmetleri bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Yüzüğün temizlenmesi ve tamiri, parlatma ve cilalanması. Ayrıca kişiye özel yazı yapılıyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Yüzüğünüz özel isteklerinize göre şekilleniyor. Özel yazı ve özelliklerde değişim yapılabiliyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

10 gün içerisinde teslim ediliyor.

Abidin Kuyumculuk organizasyon fiyatları ne kadar?

Abidin Kuyumculuk organizasyon fiyatları Abidin Kuyumculuk organizasyon fiyatları Abidin Kuyumculuk organizasyon fiyatları ise 3250 - 4700 TL arasında değişmektedir.

Abidin Kuyumculuk Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Abidin Kuyumculuk

Yorum yaz