Düğün Dans Kursu Fiyatları

Başlangıç Paketi
500 ₺
Her Şey Dahil Paket
700 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Mekanda prova
Grup dans dersi
Kişiye özel program
Koreografi çalışması
Müzik seçimi
Özel ders

A Tango Zone Hakkında

Hayallerinizdeki gibi bir düğün sunmayı hedefleyen A Tango Zone düğün dans kursu, çeşitli dans türlerinde eğitimler veriyor. Tango, Vals, Zeybek, Harmandalı, Rumba ve Salsa türlerinde verilen dans eğitimlerinde en iyi performansı sergilemeniz için yanınızda bulunuyor. Dans kursu fiyatları 500 TL ve 700 TL arasında değişiyor. Uzman eğitmenler ile birlikte davet gecenize farklılık katmanıza yardımcı oluyorlar. Dans kursunun konumu ise İzmir’in Konak ilçesinde bulunuyor.

Dans Kursunun Özellikleri

2001 yılına kurulan A Tango Zone Millli Eğitim Bakanlığı ve Türkiye Dans Federasyonuna bağlı olarak eğitim veriyor. Dan Kursunun kurucusu olan Hakan Gürel Türkiye Dans Sporları Federasyonu Merkez Hakem Kurulu Başkanlığı görevini yürütüyor. Ayrıca Ulusal ilk Tango Hakemi unvanını taşıyor. Düğün dansı kursları içerikleri mini paket ve maxi paket başlığı altında ikiye ayrılıyor. Eğer bu iki tür eğitim yeterli gelmez diyorsanız, ek ders seçeneği ile dilediğinizce ek ders alma imkanı elde edip dilediğiniz paketle birleştirilebiliyor.

A Tango Zone Düğün Dans Kursu Fiyatları

Dans kursu 2 çeşit paket imkanı sunuyor. Düğün dansı kursları fiyatları Mini Paket 500 TL, Maxi Paket 700 TL ve Ek dersler ise ders başına 150 TL olarak fiyatlandırılıyor. Bütün paketler müzik seçimi imkanı içeriyor. Ders içerikleri ise seçilen paketlere göre farklılık gösterebiliyor. Mini pakette basit ilk dans koreografi Maxi pakette ise detaylı ilk dans koreografi eğitimi veriliyor. Mini paket eğitimi 3 adet 1 saatlik özel dersten oluşuyor. Maxi paket eğitimi de 5 saatlik özel dersten oluşuyor. Fırsatları ve fiyatları daha detaylı öğrenmek isterseniz DüğünBuketi.com danışman ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

Sunulan Hizmetler

Profesyonel ve uzman eğitmenlerden verilen dersler, hizmetler arasında Tango, Vals, Zeybek, Harmandalı, Rumba ve Salsa dans türleri bulunuyor. Her seviyeye göre bulunan dans eğitimi imkanları kurlara ayrılabiliyor. Davet gününüzde dost ve akrabalarınızla birlikte bir dans sergilemek isterseniz farklı dans çeşitlerinde eğitim ve koreografi imkanı da bulunuyor. Ayrıca düğün gününüzü canlandırmak amaçlı gelinlik ve damatlığınız ile kıyafetli provalar yapılıyor. A Tango Zone dans kursunda ilk dans müziğiniz eğitmenler eşliğinde seçiliyor. Verilen düğün dansı kursu eğitimlerinde salon giriş çıkışları ve final pozu ile sürekli pratik yaptırılıyor.

Nerededir? Nasıl Ulaşılır?

Konak ilçesinde bulunan  dans kursuna çeşitli toplu taşıma araçları ile ulaşılabiliyor. Otobüs kullanarak ulaşmak isteyenler 202 ve 253 numaralı araçları kullanabiliyor. Aliağa-Cumaovası ve Tepeköy-Menemen izban hatları da ulaşım seçenekleri arasında bulunuyor. İzmir metrosu ve Karşıyaka-Pasaport vapuru ile de ulaşım sağlamak mümkün oluyor.

A Tango Zone Adres Bilgisi: Cumhuriyet Blv D:No: 88 Kat: 3 35210, Konak/İzmir.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İzmir

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Verilen hizmetler arasında Tango, Vals, Zeybek, Harmandalı, Rumba ve Salsa dans türleri bulunuyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Bireysel ders, grup dersi, kıyafetli prova, ek ders alma avantajları var.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Müzik seçimi, kişiye özel program, koreografi çalışması, mekanda prova imkanı bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Özel ders, grup dersi, partnerle ders alma fırsatı veriliyor.

A Tango Zone düğün fiyatları ne kadar?

A Tango Zone düğün fiyatları A Tango Zone düğün fiyatları A Tango Zone organizasyon fiyatları ise 500 - 700 TL arasında değişmektedir.

A Tango Zone Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

A Tango Zone

Yorum yaz