Düğün Dans Kursu Fiyatları

Başlangıç Paketi
400 ₺
Her Şey Dahil Paket
1400 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dans grubu
Kişiye özel konsept
Yöresel dans ekibi
Animasyon ve şov ekipleri
Dans ekibi
Düğün öncesi planlama toplantısı
Grup dans dersi
Kişiye özel program
Koreografi çalışması
Özel ders
Özel şov

A Plus Dans Stüdyo Hakkında

Mutluluğunuzun ilk dansını İstanbul ilinin Şişli ilçesinde yer alan A Plus Dans Stüdyo ile yaşayın. Seçmiş olduğunuz size özel şarkınız ya da A Plus’ın önerebileceği düğün dansı şarkıları ile kendinizi ritme ve anın güzelliğine bırakabiliyorsunuz. Dans adımlarınızı eğitmenler düşünüyor, siz mutluluğun tadını çıkarıyorsunuz. 400 TL'den başlayan düğün dans kursu paket fiyatları hakkında detaylı bilgi için "Ücretsiz Teklif Al" formunu doldurabilirsiniz.

Özellikleri

Derslere düğün tarihinizden en az 1 veya 2 ay önce başlamış olmanız, sindirerek öğrenebilmeniz açısından oldukça önemli oluyor. Son prova dersinizi düğün tarihine yakın bir tarihte yapabiliyorsunuz. Ders programınız, tamamen sizin programınızın önceliği gözetilerek, sizinle ilgilenecek eğitmenler ve salonun müsaitlik durumuna bağlı olarak belirleniyor. Genellikle dersler hafta içi 19:00 - 00:00, hafta sonu 09:00 -  00:00 saatleri arasında yapılabiliyor.

Dans dersi programları sizin gündeminiz ve isteğinize uygun şekilde 1 gün / 1 saat / 1 ders şeklinde veya 1 gün / 2 saat / 2 ders şeklinde organize edilebiliyor. Dersler A Plus bünyesinde 1 saat sürüyor. Eğitmenin gerekli görmesi durumunda ders süresi ücretsiz olarak uzatılabiliyor.

Sağladığı Hizmetler

A Plus Dans Stüdyo, sadece dansınızı oluşturmakla kalmıyor, en mutlu anınızı ölümsüzleştiriyor. Dans koreografisinin yanı sıra müzik seçimi, dansa yönelik hangi gelinlik ve ayakkabı ile rahat edeceğiniz gibi ayrıntılarla da özel olarak ilgileniyor. Sizin düşüncelerinize son derece önem veren firma, istediğiniz tarza yönelik birebir bilgi alışverişi ile istediğiniz türde bir koreografi oluşturuyor. Düğüne kalan süre düşünülerek isteğe bağlı daha az ders ya da daha fazla ders yapılma imkanı da bulunuyor.

Her dersin sonunda, o derste öğrenilen konular ile alakalı bir ders sonu videosu çekiliyor. Bu videoları bir sonraki dersinize kadar izleyebilir, öğrendiklerinizi pekiştirebiliyorsunuz.

A Plus Dans Stüdyo Düğün Dans Kursu Fiyatları

Dans kursu fiyatları genel olarak dansın türüne ve konseptine göre değişkenlik gösterebiliyor. Başlangıç paket fiyatları 400 TL, her şey dahil paketler ise 1400 TL olarak belirleniyor. DüğünBuketi.com'a özel hazırlanan dans paketleri ve erken rezervasyon fırsatlarından yararlanmak için danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

A Plus Dans Stüdyo, İstanbul Avrupa Yakası’nın merkezi ilçelerinden Şişli - Mecidiyeköy’de hizmet veriyor. İstanbul’un iki yakasından da toplu taşıma ile rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. M2 metro hattı ve metrobüs duraklarına yakın konumu ile dikkat çeken mekanın açık adresi ise şöyle:

Mecidiyeköy, Fulya Mahallesi, Ortaklar Cd. No:1 D:Kat 5 D. 10, 34394 Şişli / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul'da hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Bachata, bolero, cha cha, çifte özel koreografi, flamenko, foxtrot, harmandalı, latin dansları, merenge, oryantal, rumba, salon dansları, salsa, swing, tango, vals, zeybek danslarını seçebilirsiniz.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

En az 1 ay önce iletişime geçmeniz gerekiyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Mekanda prova yapılabiliyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Müzik seçimi ya da seçime yönelik tavsiyeler, düğün öncesi planlama toplantısı başlangıç paketinde yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Kadın ve erkek özel stil çalışması, postür (duruş), gelinlik ve ayakkabı seçimine yönelik tavsiyeler her şey dahil pakette bulunuyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Sürpriz dans gösterisi, kişiye özel konsept, özel şov ve koreografi çalışması yapılıyor.

A Plus Dans Stüdyo düğün fiyatları ne kadar?

A Plus Dans Stüdyo düğün fiyatları A Plus Dans Stüdyo düğün fiyatları A Plus Dans Stüdyo organizasyon fiyatları ise 400 - 1400 TL arasında değişmektedir.

A Plus Dans Stüdyo Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

A Plus Dans Stüdyo

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Düğünümüze çok az süre kalmasına rağmen (4 gün) bize rahat olmamız ve dersin işe yarayacak olması konusunda güven veren; 2 saatlik blok ders ayarlayıp ve kısa soluklanmalar dışında aralıksız bir şekilde her anımızı işleyen Murat Bey’e, halk oyunları konusundaki yardımları konusunda Müge Hanım’a ve tüm A Plus Dans Stüdyo ekibine çok teşekkür ederiz. Verdikleri hap bilgiler neticesinde (Bu püf noktaları ayrıca videoya çektiler sonrasında hatırlamamız için) düğün dansımız çok başarılı ve güzel geçti. Bizim yaptığımızı bildiğimiz küçük hatalar bile asla göze çarpmadı ve uzun süre çalışılmış gibi dansımız göz doldurdu. Ve belirtmek istiyorum ki biz daha önce dans etmemiş bir çift olarak bile estetik görünebildiysek herkes yapar. Bizden çıkmaz demeyin ders alın ve öğrendiklerinizin keyfini dans ile çıkarın.

  2. Puan

    Başta Tuğçe Hanım olmak üzere tüm A Plus ekibine çok teşekkür ediyoruz başta yapamayız sanıyorduk hatta özellikle ben çok fazla çekiniyordum ama bu muhteşem eğitimden sonra herkes dansımıza hayran kaldı biz bile böyle dans edebileceğimizi düşünemezdik doğrusu :))) dersler çok eğlenceliydi birkaç kere pes etmemize rağmen bizi bırakmadınız çok teşekkür ederiz artık eşimle arkadaşlarımızın düğünlerinde de doya doya dans edebilirz :)))

Yorum yaz